HAON-ÉLŐ – DVSC-TEVA vs. Újpest 1-1 (1-1)

DVSC-TEVA vs. Újpest - © Fotó: Derencsényi István
Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga tizenegyedik fordulójában a DVSC-TEVA az Újpest csapatát fogadta szombaton 18 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

1 – 1 (1 – 1)

HAON LIVE – DVSC-TEVA vs. Újpest FC – 2015. 10. 03., 18:00
19:49 | live

Vége a meccsnek. DVSC-TEVA - Újpest 1-1.

90+2' Balogh tört előre, de szerelték az utolsó pillanatban.
19:46 | live

Két perc hosszabbítás következik.
19:45 | live

89' Loki-lehetőség, Kulcsár adott Sidiebéhez, aki tálalt Balogh elé, a csatár azonban fölé lőtt.
19:43 | live

87' Csere a vendégeknél: Hazard helyett Perovic.
19:42 | live

86' Tisza szabadrúgása jött ki a kapusról, de a kipattanó csak majdnem Baloghé lett.
19:39 | live

83' Szöglet: Bódi tekerését a védő majdnem a saját kapujába fejelte.
19:38 | live

82' A meccslabda: Sidibe ajtó-ablak helyzetben 6 méterről a lécre bombázott, pedig ha kis gólt akar rúgni...
19:37 | live

81' Andric gólt ígérő lövésébe léptek bele az utolsó pillanatban.

80' Kulcsár éles szögből leadott lövését védte az újpesti portás.
19:36 | live

79' Nagy lehetőség a vendégeknél is, Diagne hátrahúzott lövését védte szép mozdulattal Radosevic. Megélénkült a meccs!
19:34 | live

77' Brkovics is besárgult, becsúszása nyomán.

77' Hatalmas helyzet, Bódi szabadrúgása kijött a kapusról, a kipattanót Tisza vágta rá 8 méterről, de kipattant a menteni igyekvő védőről.
19:32 | live

76' Ismét egy újpesti sárga, a Baloghot buktató Nagy Tibor kapta.
19:29 | live

73' A szabadrúgásból Bódi ívelt be, Sidibe estében lőtt fölé közvetlen közelről.
19:28 | live

72' Sárga Lap: Bardhi volt túl kemény.
19:25 | live

70' Újabb újpesti lehetőség, Hazard lőtt 16-ról kissé fölé.
19:24 | live

Nehéz úgy dominálni és támadni, hogy nincs túl sokat a Lokinál a labda. Ha mégis, akkor hamar elvesztik azt a hazaiak.
19:20 | live

64' Bardhi szöglete pattant a kapu torkában álló Diagnéhoz, aki fölé perdített egy méterről.
19:19 | live

63' Hazard beadását mentették szögletre az utolsó pillanatban.
19:16 | live

60' Csere a Lokiban, Castillion helyett Kulcsár jön.
19:15 | live

59' Balázs Benjámin unt rá a tétlenségre, előtte 25-ről a labdát, nagyon fölé ment.
19:13 | live

57' Bardhi beívelését védte gond nélkül Radosevic.
19:12 | live

Nagyon nem megy egyik csapatnak sem, se helyzet, se iram.
19:09 | live

53' Diagne fejelhetett közelről, szerencsére középre ment, védett Radosevic.
19:07 | live

51' A kilépő Balázs elől mentett becsúszva Brkovics.
19:05 | live

49' Bódi cselezgetett, Tiszához játszott, akinek a lövésébe beleléptek a védők.
19:02 | live

46' Balogh Norbert lőtt fölé futtából.
19:01 | live

46' Megkezdődött a 2. félidő.
18:46 | live

Vége az első félidőnek.

45' Korhut lőtt csúnyán mellé 17-ről.

Egy percet hosszabbít a bíró.
18:44 | live

43' Továbbra is hullámzik a játék, nincs túl magas színvonal, csak küzdelem.
18:40 | live

39' Korhut bal oldali szögletét fejelte magasan fölé Castillion.
18:39 | live

38' Balogh volt szabálytalan a vendégeknél, megfeddi a bíró, de lap nincs.
18:38 | live

37' Balogh Balázs próbálkozott szabadrúgásból, Radosevic a helyén volt.
18:36 | live

35' Andric középről leadott lövését védte magabiztosan Radosevic.
18:35 | live

34' Hatalmas lehetőség! Bódi tekert kapura szabadrúgást 24 méterről, a jobbal ellőtt labdája a a léc és a jobb oldali kapufa találkozásáról pattant fölé!
18:32 | live

32' Gól, 1-1! Bal oldali beadást csúsztatott meg az egyik újpesti, a labda Diagne elé került, aki közelről a lécre rúgta a játékszert, ami onnan a gólvonal mögé pattant.

18:31 | live

A gólszerző Tisza fájlalja a kezét egy esés után.
18:28 | live

28' Góóóóóóól, 1-0! Bal oldali szögletet követően Castillion kapta a labdát, középre adott, a védők belepiszkáltak a passzba, Tisza érkezett és 12 méterről a jobb felső sarokba vágta a labdát!

18:27 | live

26' Szabadrúgás nyomán Balogh csúsztatott jóval mellé.
18:26 | live

25' Sidibe-Korhut-Castillion volt a labda útja, utóbbi gyengén fejelt kapura, védett a kapus.
18:25 | live

Mindez azt jelenti, hogy Mészáros behúzódott Máté helyére a védelem közepére, Jovanovic hátrahúzódott jobb bekkbe, Bódi ment Jova helyére a középpálya jobb oldalára, Sidibe a fedezetsor bal oldalán játszik most.
18:22 | live

22' Jön a csere: Máté helyett Sidibe érkezik.

20' Kissé fokozta a nyomást a DVSC, legalábbis többet birtokolja a labdát a hazai gárda.
18:20 | live

Máté egy jeges tömlőt szorongat az arcához, biztos, hogy nem tud tovább játszani.
18:18 | live

17' Itt az első nagy helyzet: szabadrúgás után Castillion fejelt kapura, a labda egy védőről a kapushoz pattant, aki vetődve hárított.
18:16 | live

Mátét letámogatják a gyepről.
18:15 | live

14' Máté kapott nagyot, ápolásra szorul.
18:14 | live

Kiegyenlített, veszélytelen játék folyik a pályán.

Jovanovic fekszik a földön, de tudja folytatni aztán.
18:12 | live

11' Korhut lépett volna meg remek labdával, ám buktatták.

Igazi futballhangulat van a stadionban.
18:09 | live

Megjött a hazai tábor hangja!

8' Az első helyzet: Balogh remek cseleit követően Tisza Tibor rúgta 20-ról alig mellé a labdát.
18:07 | live

7' Castillion lett volna lesen, ha eljut hozzá a labda, így mehetett tovább a játék.
18:06 | live

4' Hazai helyzet alakulhatott volna ki, de Jovanovic rosszul centerezett Balogh felé.
18:03 | live

2' A vendégek szögletét Korhut takarította el.
18:02 | live

Megérkeztek a debreceni ultrák is.
18:01 | live

1' Az Újpest kezdett.
17:59 | live

Mészáros és Litauszki a két csapatkapitány.
17:58 | live

Jönnek a csapatok, tiszta fehérben a DVSC, lilában az Újpest.

Egyelőre több mint kétezren vannak a nézőtéren, az újpestieket kb. negyvenen kísérték el.
17:57 | live

A hazaiaknál több hiányzó is akad, de a legújabb sérült Varga József, akit ezúttal Zsidai László helyettesít a védekező középpályás posztján.
17:55 | live

Az ötödik helyen álló DVSC-TEVA a nyolcadik helyezett Újpestet fogadja az OTP Bank Liga 11. fordulójában.
17:11 | live

Debrecen - A „kispapa” az Újpest elleni rangadón elért sikerrel ünnepelné meg fia születését.

17:10 | live

Debrecen – Nagy rangadó előtt a Loki: a debreceniek a budapesti lilákat fogadják az OTP Bank Liga 11. fordulójában. Tippelje meg, mi lesz az összecsapás végkimenetele! A találkozót 18 órától élőben közvetítjük.

17:09 | live

Debrecen - A DVSC-TEVA – Újpest FC bajnoki labdarúgó mérkőzés zavartalan lebonyolítása érdekében 2015. október 3-án 14 órától előreláthatólag 23 óráig lezárják a Nagyerdei körút Pallagi út és Ady Endre út közötti szakaszát, mely több autóbusz közlekedését is érinti.

Debrecen - Kabát Péter ellenfélként nézhet szembe a Loki támadójával, Tisza Tiborral szombaton.

Labdarúgó OTP Bank Liga, 11. forduló

Debrecen, Nagyerdei Stadion. V.: Farkas Ádám (Lémon Oszkár, Kelemen Attila)

DVSC-TEVA: Radosevic, Zsidai, Balogh, Mészáros, Máté, Brkovics, Bódi, Tisza, Korhut, Jovanovic, Castillion. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Újpest: Kovács, Nagy, Litauszki, Heris, Mohl, Balázs, Bardhi, Balogh, Hazard, Andric, Diagne. Vezetőedző: Nebojsa Vignjevics.

Gólszerző: Tisza a 28. (1-0), Diagne a 32. (1-1) percben.

Sárga lap: Bardhi a 72., Nagy a 76., Brkovics a 77. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Máté helyett Sidibe a 22., Castillion helyett Kulcsár a 60., Hazard helyett Perovic a 87. percben.

Ön szerint mi lesz a DVSC-TEVA - Újpest mérkőzés végeredménye?

• Szoros meccsen nyer a DVSC (54.35%, 100 szavazat)
  • Sima Loki-siker születik (17.39%, 32 szavazat)
  • Egy góllal lesz jobb az Újpest (11.96%, 22 szavazat)
  • Döntetlen (11.41%, 21 szavazat)
  • Fölényes vendég győzelem (4.89%, 9 szavazat)

Összes szavazó: 184

Loading ... Loading ...

Ön szerint hanyadik helyen végez a DVSC-TEVA a 2015-2016-os idényben?

• Az aranyról lecsúszik a Loki, de a dobogó összejön. (44.39%, 368 szavazat)
  • A 4. és 6. hely között zár a DVSC. (29.79%, 247 szavazat)
  • Bajnoki címet szerez a csapat. (14.35%, 119 szavazat)
  • A 7. és a 10. pozíció valamelyikén végez a piros-fehér alakulat. (6.88%, 57 szavazat)
  • Az utolsó két, kieső helyezés egyikén zár a cívisvárosi együttes. (4.58%, 38 szavazat)