HAON-ÉLŐ – DVSC-TEVA vs. Puskás Akadémia 1-1 (1-0)

Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga második fordulójában  a DVSC-TEVA a Puskás Akadémia csapatát fogadta vasárnap 18:00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

1 – 1 (1 – 0)

HAON-LIVE – DVSC-TEVA vs. Puskás Akadémia – 2015. 07.26., 18:00
20:28 | live

Kondás Elemér: Nagyon küzdelmes meccsen vagyunk túl

Debrecen – A DVSC-TEVA vs. Puskás Akadémia (1-1) NB I-es mérkőzés után a két edző, Kondás Elemér és Robert Jarni értékelte a látottakat.

19:54 | live

Vége a meccsnek.
19:52 | live

90+3' Tischler elől mentett fejjel Morozov.
19:51 | live

Húzza az időt a PAFC, nincs játék.
19:50 | live

90+2' Márkvárt helyett Nagy Zsolt a pályán.
19:48 | live

Öt perc hosszabbítás jön.
19:43 | live

87' Csere: Polonkai helyett Hudák jön.

86' Pauljevis emelt fölé.
19:41 | live

84' Castillion lőtt jobbal kevéssel mellé.
19:37 | live

80' Morozov reklamál hevesen, pedig már van egy sárgája...
19:33 | live

76' Újabb debreceni csere, Mihelic helyett Sidibe jön.
19:32 | live

74' Szép jelenet: Balogh centerezését Bódi vágta kevéssel fölé.
19:31 | live

73' Radosevic mentett kifutva kapujából egy gyors kontra végén.
19:30 | live

72' Csere: Sallai helyett Pintér jön a felcsútiaknál.
19:27 | live

69' Varga lőtt estében, de nem volt veszély a lövésben.
19:23 | live

65' Sárga lapot kapott Morozov.
19:21 | live

63' Sós Bencét váltja Bódi Ádám.
19:20 | live

Bódi készül beállni a DVSC-nél.

62' Varga mentett hatalmas helyzetben!
19:19 | live

61' Baloghot szerelték a kapu torkában.
19:18 | live

59' Nagy helyett Varga a pályán.
19:17 | live

59' Gól, egyenlített a PAFC! Pekár kicselezte Nagyot és 16 méterről a jobb sarokba lőtt, 1-1.

19:15 | live

57' Sós Bence lőtt teljesen tisztán, a labda egy védőről a lécre pattant!
19:12 | live

55' Tischler középről eltalálta a bal oldali kapufát.
19:10 | live

52' Szép jelenet, Szakály kapáslövése vágódott le a védőről, kevés hiányzott a gólhoz.
19:09 | live

51' Castillion közeli lövését blokkolták a védők.
19:08 | live

Továbbra is rendkívül sok a hiba.
19:04 | live

47' Sós elől vette fel a labdát a kifutó kapus.
19:03 | live

46' Elkezdődött a meccs.
19:02 | live

Jönnek a csapatok, hamarosan kezdődik a 2. félidő.
18:49 | live

Vége a félidőnek.

45+2' Castillion elől tisztáztak az utolsó pillanatban.
18:47 | live

Két perc hosszabbítás jön.
18:44 | live

40' Elég lapos a játék, eladott labdák mindkét oldalon.
18:39 | live

3245 néző van a stadionban.
18:36 | live

34' Mihelic szögletét húzta le a kapus.
18:32 | live

30' Góóóóóól, vezet a Loki! Mihelic adta Szakálynak a labdát, aki Castillionhoz játszott, a támadó fordulásból lőtt a jobb alsóba! 1-0!

18:29 | live

27' Bognár Tamás ítéletei borzolják a kedélyeket, alig fúj be valamit a DVSC-nek.
18:26 | live

24' Pekár kínálta meg 16-ról Radosevicet, a kapus szépen védte a lapos lövést.
18:23 | live

22' Sós Bence elől öklözte ki a labdát Pogacsics.
18:22 | live

21' Tischler került helyzetbe, perdítése egy méterrel mellé ment.
18:21 | live

Visszatért a PAFC-játékos az ápolás után.
18:19 | live

18' Márkvárt esett nagyot, ápolásra szorul.
18:16 | live

14' Szép lövés, Szakály célozta meg a középről a kaput, a hálóőr vetődve védett.
18:13 | live

11' Sallai is nagyot esett a 16-oson belül, ez sem volt tizenegyes.
18:10 | live

8' Castilliont lökték fel az ötös előtt, mégsincs büntető.
18:09 | live

7' Pauljevic beadása csorgott le, a kapus könnyedén felszedte a labdát.
18:07 | live

5' Castillion elé Zsidai tálalt, a holland ellőtte a labdát 17-ről, alig mellé!
18:06 | live

4' Fiola beadása zúgott el a kapu előtt.
18:05 | live

3' Castillion cselezgetett, majd szerelték.
18:02 | live

1' A DVSC kezdte a játékot.
17:59 | live

Nagy Zoltán, a Loki védőjét is köszöntik, ő 100. meccsét játszotta a múlt héten.
17:58 | live

Jönnek a csapatok, sötétkékben a PAFC, tiszta fehérben a Loki.
17:54 | live

A meccs előtt Senánszky Petrát, a nemrég három vb-címet nyert debreceni uszonyosúszót köszöntötték.
17:38 | live

A találkozót Bognár Tamás vezeti, asszisztensei Tóth II. Vencel és Buzás Balázs lesznek. A negyedik játékvezető ma Szpisják Zsolt.
16:45 | live

Debrecen - A Loki egyik kedvenc riválisával mérkőzik meg a honi pontvadászatban a hétvégén.

16:43 | live

Debrecen - Ibrahima Sidibe a letteknél sokkal erősebb ellenfélre számít a jövő hét csütörtöki Európa Liga-mérkőzésen.

16:42 | live

Debrecen - Remekbe szabott góljával és két gólpasszával a nagyszerűen teljesítő DVSC egyik legjobbja volt a 19 esztendős Balogh Norbert. A 9–2-re megnyert Európa Liga-selejtező visszavágó után fáradtan, de nagyon jókedvűen lépett ki az öltözőből a csatár.

16:37 | live

Debrecen - A Debrecen teljesen szétzilálta a lett Skonto FC alakulatát.

Labdarúgó OTP Bank Liga, 2. forduló

1 – 1 (1 – 0)

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 3245 néző. V.: Bognár Tamás (Tóth II. Vencel, Buzás Balázs)

DVSC-TEVA: Radosevic, Nagy, Máté, Morozov, Korhut, Sós, Zsidai, Mihelic, Szakály, Balogh, Castillon. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Puskás Akadémia: Pogacsics, Fiola, Fodor, Kelic, Dinjar, Polonkai, Márkvárt, Pauljevic, Sallai, Pekár, Tischler. Vezetőedző: Robert Jarni.

Gólszerző: Castillion a 30. (1-0), Pekár az 59. (1-1) percben.

Sárga lap: Morozov a 65. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Nagy helyett Varga az 59., Sós helyett Bódi a 63., Sallai helyett Pintér a 72., Mihelic helyett Sidibe a 76., Polonkai helyett Hudák a 87., Márkvárt helyett Nagy Zsolt a 92. percben.

Ön szerint mi lesz a DVSC-TEVA - Puskás Akadémia mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

Ön szerint hanyadik helyen végez a DVSC-TEVA a 2015-2016-os idényben?

• Az aranyról lecsúszik a Loki, de a dobogó összejön. (44.39%, 368 szavazat)
  • A 4. és 6. hely között zár a DVSC. (29.79%, 247 szavazat)
  • Bajnoki címet szerez a csapat. (14.35%, 119 szavazat)
  • A 7. és a 10. pozíció valamelyikén végez a piros-fehér alakulat. (6.88%, 57 szavazat)
  • Az utolsó két, kieső helyezés egyikén zár a cívisvárosi együttes. (4.58%, 38 szavazat)