HAON-ÉLŐ – DVSC-TEVA vs. Paksi FC 2-0 (2-0)

DVSC-TEVA vs. Paksi FC - © Fotó: Derencsényi István
Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga huszonegyedik fordulójában a DVSC-TEVA a Paks csapatát fogadta szombaton 15.30-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

HAON-LIVE – DVSC-TEVA vs. Paksi FC – 2016. 02. 20., 15.30
17:21 | live

Vége a mérkőzésnek, a DVSC 2-0-ra legyőzte a Paksot.
17:17 | live

90' Letelt a rendes játékidő, 3 perc hosszabbítás következik.
17:14 | live

88' Szakály Dénes sárgát kapott.
17:10 | live

83' Tisza is kap pár percet, Bódi számára ért véget a játék.
17:08 | live

81' Horváth sprintelt egyet, de végül hosszan szöktette magát.
17:06 | live

79' Coulibaly tört kapura, már az ötösön belül járt, de nem passzolt az érkező Bódinak, oda a ziccer.
17:01 | live

75' Bertus helyett Kővári érkezik.
17:00 | live

72' Kondás Elemér úgy gondolta, Vargának is lehetőséget ad, Lázár jött le.
16:58 | live

70' Jovanovic kapott sárgát.
16:56 | live

69' Kulcsár Dávid lövése veszélyesen csapódott lefelé, de végül jó fél méterrel mellé ment, Radosevics egyébként is rajta volt.
16:54 | live

65' A vendégek is változtatnak, Kecskés és Hahn jön le, Szakály Dénes és Balázs Zsolt folytathatja.
16:50 | live

64' Cserél a Loki: Coulibaly érkezik Sidibe helyett.
16:46 | live

60' Kecskésnek megint nem sikerült eltalálni a kaput.
16:42 | live

56' Jovanovic fejelte ki a vendégek szögletét.
16:40 | live

54' Bódi tűzte rá, óriási védés Molnártól.
16:39 | live

53' Horváth Zsoltot buktatták a szögletzászlónál, Bódi végezte el a szabadrúgást, a vendégek hálóőre kiütötte a labdát.
16:35 | live

48' Szakály szerzett labdát, és ugratta volna ki Horváthot, de a passz nem volt pontos, Korhut azonban résen volt, lecsapott a labdára, lövése csemege volt Molnárnak.
16:32 | live

46' Megkezdődött a második félidő, a Paks indította útjára a játékszert.

A játékosok már a pályán.
16:18 | live

Itt az első félidő vége, szünetben 2-0-ra vezet a DVSC.
16:17 | live

44' Góóóól! Korhut ugratta ki Holmant, aki a kapus mellett elemelve a labdát megszerezte a Loki második találatát, 2-0!
16:14 | live

42' Az utóbbi percekben inkább mezőnyjáték zajlott a pályán.
16:09 | live

38' Koltai tűzte rá, de Radosevics bravúrral hárított.
16:06 | live

35' Lázár is besárgult.

34' Holman és Horváth összjátéka után Molnár szedte össze a labdát.
16:03 | live

32' A paksiak nem kímélik a debrecenieket, Iványi játékvezető azonban egyelőre engedi a durvább játékot.
16:01 | live

30' Kecskés durrantott fölé nagyon csúnyán senkitől sem zavartatva 12 méterről.
15:58 | live

28' A hivatalos nézőszám 2518.
15:57 | live

26' Szerencsére nem nagy a baj, megy tovább a meccs.
15:56 | live

25' Jovanovic és Szakály is a földön fekszik, de még csak most állították meg a játékot.
15:52 | live

21' Sidibe bevágta, vezet a DVSC! 1-0.

20' Tizenegyest kap a Loki, Szakályt buktatták.
15:49 | live

15' Korhut végezte el a hazaiak szögletét, Sidibe fejéről levágódott a labda, ám Horváth lövése elakadt egy blokkoló lábban.
15:47 | live

13' A kezdeti paksi rohamok után a Loki is felvette a meccs ritmusát, így jobbára már Kondás Elemér tanítványai dominálnak.
15:44 | live

11' Szép hazai akció: Korhut indította Sidibét, aki Holmanhoz passzolt, azonban a paksi vésők is résen voltak.
15:43 | live

10' Papp kapott sárgát, amiért Bódit buktatta.
15:41 | live

9' Holman alakított ki magának helyzetet, aztán az érkező Horváthot rúgták fel a 16-oson belül, Iványi sípja azonban néma maradt...
15:40 | live

8' Lázár labdája nem volt jó Bódinak, a vendégek felszabadítottak.
15:39 | live

7' Koltai cselezte befelé magát, Kecskés maradt egyedül, el is eresztett egy bombát, veszélyes volt.
15:38 | live

6' Jovanovic indította Bódit, azonban a védők gyorsabbak voltak.
15:37 | live

5' Szabadrúgást végezhetett el a Paks, Radosevic biztosan fogta.
15:35 | live

3' Az ultrák is megérkeztek.

3' Már a Loki támad.
15:34 | live

2' A Paks végezhetett el sarokrúgást, Brkovics szögletre mentett.
15:32 | live

1' Megkezdődött a meccs.

A DVSC fehérben, míg a vendégek zöld szerelésben fognak játszani.

Az összecsapást Iványi vezeti, segítői Buzás és Varga.
15:30 | live

Érkeznek a csapatok, a játékosok bemutatása után pillanatokon belül indul a meccs.
15:28 | live

A két fél eddig tizenkilencszer mérkőzött meg az NB I-ben, a Loki kilencszer nyert, nyolcszor ikszeltek a felek, a Paks pedig csak kétszer járt sikerrel.
15:27 | live

Elég hűvös van Debrecenben, és szürke felhők gyülekeznek az égen, de legalább nem esik.
15:26 | live

Hamarosan indul a DVSC-Paks bajnoki találkozó, a csapatok már melegítenek.
14:14 | live

Debrecen - Kisebb sérülést szenvedett a Loki jobbhátvédje a múlt héten, de most már a csapat rendelkezésére áll.

14:13 | live

Debrecen - A klub szerint nem alkalmas a játékra, a kapus azonban éppen az ellenkezőjét állítja.

Debrecen - Szombaton délután a Paksi FC-t fogadják a debreceniek.

14:12 | live

Debrecen - Holman Dávid mindent meg fog tenni azért, hogy a kapitány bizalma töretlen maradjon.

Labdarúgó OTP Bank Liga, 21. forduló

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 2518 néző. V.: Iványi Zoltán (Buzás Balázs, ifj. Varga Gábor)

DVSC-TEVA: Radosevic, Holman, Lázár, Mészáros, Brkovics, Sidibe, Bódi, Szakály P., Korhut, Jovanovic, Horváth. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Paksi FC: Molnár, Gévay, Papp, Kecskés, Hahn, Bertus, Koltai, Szabó, Bartha, Kulcsár D., Balázs. Vezetőedző: Csertői Aurél.

Gólszerző: Sidibe a 21. (1-0), Holman a 44. (2-0) percben.

Sárga lap: Papp a 10., Lázár a 35., Jovanovic a 70., Szakály D. a 88. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Sidibe helyett Coulibaly a 64., Kecskés helyett Szakály D. és Hahn helyett Balázs a 65., Lázár helyett Varga a 72., Bertus helyett Kővári a 75., Bódi helyett Tisza a 83. percben.

Ön szerint mi lesz a DVSC-TEVA - Paks mérkőzés végeredménye?

• Szoros meccsen tartja otthon a három pontot a Debrecen (53.30%, 97 szavazat)
  • Sima Loki-siker születik (36.81%, 67 szavazat)
  • Döntetlen (6.59%, 12 szavazat)
  • Egy találattal lesznek jobbak a vendégek (3.85%, 7 szavazat)
  • Fölényes paksi győzelem (0.55%, 1 szavazat)

Összes szavazó: 182

Loading ... Loading ...

Ön szerint hanyadik helyen végez a DVSC-TEVA a 2015-2016-os idényben?

• Az aranyról lecsúszik a Loki, de a dobogó összejön. (44.39%, 368 szavazat)
  • A 4. és 6. hely között zár a DVSC. (29.79%, 247 szavazat)
  • Bajnoki címet szerez a csapat. (14.35%, 119 szavazat)
  • A 7. és a 10. pozíció valamelyikén végez a piros-fehér alakulat. (6.88%, 57 szavazat)
  • Az utolsó két, kieső helyezés egyikén zár a cívisvárosi együttes. (4.58%, 38 szavazat)