HAON-LIVE – DVSC-TEVA vs. Honvéd – 2015. 10. 31., 16:00

A Honvéd eldönthette volna a meccset, ha jobban passzolnak a csatárok.

Jön a hosszabbítás, a közönség tüntet.
17:41 |

Teljesen kilátástalan a Loki futballja.
17:34 |

82' Kulcsár futott lesre.
17:33 |

Kínlódik a Debrecen, eredmény nélkül.
17:29 |

77' Prosser Dániel váltja Youlát a kispetieknél.
17:24 |

71' Holender helyettt Vernes Richárd a pályán.
17:22 |

70' Castillion érkezett Sidibe helyett.
17:21 |

68' Cserélt a Honvéd: Nagy Gábor helyett Csábi Mihály.
17:16 |

64' Szakály beadása volt veszélytelen.
17:14 |

62' Tisza 22 méteres szabadrúgása halt el a sorfalban, a lepattanót Sidibe vágta fölé.
17:10 |

Roppant gyenge meccset látunk.
17:07 |

55' Sidibe fejelt mellé jó nyolc méterre a kapufától.
17:04 |

50' Brkovicsot kellett ápolni egy ütközés után, de már tudja folytatni a játékot.
17:00 |

A szünetben volt két csere is: Jovanovic és Szakály jött be Mészáros és Zsidai helyett.
16:58 |

47' Tisza beadását Sidibe késte le a hosszú oldalon.
16:57 |

46' Elkezdődött a 2. félidő.
16:41 |

Vége a félidőnek.
16:40 |

Egy perc hosszabbítás jön.
16:39 |

45' Nagy Gábor húzta vissza ellenfelét, sárga lap.
16:39 |

Meglehetősen alacsony színvonalú a találkozó.
16:31 |

36' Szabadrúgásból veszélyeztetett a Honvéd, Holender löketét védte vetődve a debreceni kapus.
16:29 |

34' Nagy helyzet: Nagy lőtt a Loki kapujára, nem sokkal fölé.
16:26 |

32' Lovric rúgta meg Baloghot, sárga lapot érően.
16:24 |

29' Szilágyi bombáját védte Radosevic.
16:22 |

24' Balogh Norbert lövés helyett passzolni akart, de elment a labda a berobbanó Tisza előtt.
16:17 |

19' Kiegyenlítettebbé vált a meccs, de a Loki támad többet.
16:12 |

14' Újra Tisza jó labdája: Kulcsár fejelte kevéssel fölé.
16:09 |

12' Vargát találta meg Tisza szabadrúgása, de a csúsztatást védte Kemenes.
16:07 |

11' Szilágyi rúgta meg Kulcsárt, ez is sárga lap.
16:05 |

10' Újra a Loki fiatalja, Balogh került helyzetbe, de kicselezte magát a tizenhatoson belülről.
16:00 |

6' Balogh Norbert maradt lesen.
15:58 |

3' Korhut rúgta arcon ellenfelét, sárga lap.
15:57 |

2' Radosevic kezéből sodorták ki a labdát szabálytalanul.
15:56 |

1' A hazaiak kezdték a játékot.
15:55 |

Tiszta fehérben a Loki, piros-feketében a Honvéd.
15:52 |

A hazaiaknál több támadó szellemű játékos is helyet kapott a kezdőcsapatban, elég ha Kulcsárra, Baloghra, Sidibére vagy Tiszára gondolunk.
15:50 |

Az utóbbi fordulókban bukdácsoló Budapest Honvédot látja vendégül az utóbbi hat meccsén veretlen DVSC-TEVA.
15:25 |

Debrecen - Máté Péter örül annak, hogy olyan csapatban játszik, amellyel szemben nagyok az elvárások.

15:24 |

Debrecen - Gerincsérv miatt megműtötték a DVSC-TEVA kapusát, Balogh Jánost – számolt be róla a klub hivatalos honlapja.
15:24 |

Debrecen - Bódi Ádám és Korhut Mihály vasárnap Telkiben kezdheti meg a felkészülést.

Labdarúgó OTP Bank Liga, 14. forduló

0 – 0

Debrecen, Nagyerdei Stadion. V.: Németh Ádám (Medovarszki János, Kormányos II. Gábor)

DVSC-TEVA: Radosevics, Zsidai, Balogh, Mészáros, Máté, Brkovics, Sidibe, Varga, Tisza, Korhut, Kulcsár. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Budapest Honvéd: Kemenes, Bobál, Botka, Lovric, Szilágyi, Hidi, Kamber, Nagy, Gazdag, Holender, Youla. Vezetőedző: Marco Rossi.

Gólszerző: -.

Sárga lap: Korhut a 3., Szilágyi a 11., Lovric a 32., Nagy a 45. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Mészáros helyett Jovanovic és Zsidai helyett Szakály a félidőben, Nagy helyett Csábi a 68., Sidibe helyett Castillion a 70., Holender helyett Vermes a 71., Youla helyett Pressner a 77. percben.

Ön szerint mi lesz a DVSC-TEVA - Honvéd mérkőzés végeredménye?

• Szoros meccsen nyer a Loki (39%, 18 Votes)
  • Sima debreceni siker (30%, 14 Votes)
  • Döntetlen (13%, 6 Votes)
  • Egy góllal lesznek jobbak a fővárosiak (11%, 5 Votes)
  • Fölényes Honvéd-győzelem (9%, 4 Votes)

Total Voters: 46

Loading ... Loading ...

Ön szerint hanyadik helyen végez a DVSC-TEVA a 2015-2016-os idényben?

• Az aranyról lecsúszik a Loki, de a dobogó összejön. (44%, 368 Votes)
  • A 4. és 6. hely között zár a DVSC. (30%, 247 Votes)
  • Bajnoki címet szerez a csapat. (14%, 119 Votes)
  • A 7. és a 10. pozíció valamelyikén végez a piros-fehér alakulat. (7%, 57 Votes)
  • Az utolsó két, kieső helyezés egyikén zár a cívisvárosi együttes. (5%, 38 Votes)