DVSC-TEVA vs. DVTK - © Fotó: Derencsényi István
Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga harminckettedik fordulójában a DVSC-TEVA a DVTK csapatát fogadta szombaton 18.00-tól a Nagyerdei Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

DVSC-TEVA vs. DVTK

3 – 1 (2 – 1)

HAON-LIVE – DVSC-TEVA vs. DVTK – 2016. 04. 23., 18.00
20:09 | live

Debrecen, Miskolc - A DVSC-TEVA vs. DVTK (3-1) NB I-es mérkőzés után a két edző, Kondás Elemér és Egervári Sándor értékelte a látottakat.

19:52 | live

Vége a mérkőzésnek. DVSC-TEVA vs. DVTK 3-1.

90+3' A végén egy beadásból Egerszegi emelt még fölé 27 méterről.
19:51 | live

90+2' Kulcsár indult a félpályáról egy indításból, végigvitte a szélen, majd 17 méterről kevéssel a kapu mellé lőtt.
19:50 | live

Kiosztott még két sárgát a spori. Lipták és Korhut is megkapta a lapot, valószínűleg szövegelésért.
19:49 | live

Megy a kakaskodás a helyszínen, ott van Rados is.

90+1' Kulcsár kapott sárgát, értelmetlen szabálytalanságot követett el a kaputól 45 méterre.
19:48 | live

3 perc a hosszabbítás.
19:47 | live

90' Kulcsár robogott el a szélen, majd beadását kivágták a vendégek Tisza elől.

89' Hátul labdázgatott a Loki, végül az indításuk bedobásra ment.
19:44 | live

86' Mindkét mester változtat: a diósgyőrieknél Bognár helyén Szabó folytatja, a hazaiaknál pedig Kulcsár érkezik Takács helyett.
19:43 | live

85' Barczi tisztára cselezte magát a tizenhatoson belül, laposan lőtt, Verpeczen túljutott, a gólvonalról vágta ki Ferenczi a gólvonalról.
19:42 | live

Az élesen középre lőtt labdát kifejelték a védők a kapu elől.

Tisza szabadrúgását üggyel-bajjal tudta csak tisztázni Rados a játékostársa segítségével.
19:41 | live

83' Novothny kapott sárgát, Lázárt vágta fel.

81' Bognár jutott szép akció végén lövőhelyzetig, ám Brkovics jó ütemben érkezve szerelte a tizenhatoson.
19:38 | live

80' Bognár eljutott a Loki-térfél közepéig, ott azonban Varga szerelte.
19:36 | live

79' Cserél a Loki: Holman le, Tisza fel.

78' Teljesen beszorult a DVTK, a Loki azonban nem tud a kapu közelébe kerülni.
19:35 | live

77' Takács kapott jó labdát a tizenhatoson belül, le is fordult védőjéről, viszont a partjelző lest intett.
19:34 | live

75' Próbálkozik a DVTK, de a jól védekező Loki ellen nincs ellenszere.
19:32 | live

Brkovics jó helyzetben nem jutott lövéshez.

74' Már a félpályán labdát veszít a DVTK, Ferenczi beadásába léptek bele, szöglet.
19:30 | live

Újabb DVTK-csere. Lemegy Bacsa, Ternován folytatja a helyén.

Bódi ívelt kapu elé 30 méterről, érkező nem volt, a kifutó Rados ölelte magához a labdát.
19:29 | live

72' Elhallgattak a vendégdrukkerek, zúg a "Hajrá, Loki!".
19:28 | live

71' Cserél a DVTK: James le, Kovács fel.
19:27 | live

69' Gól! Bódi hatalmas szabadrúgása védhetetlenül csapódott a hosszúba középmagasan. 3-1.
19:26 | live

Megy a "Hajrá, Loki!" is a DVTK-drukkerek dobolása alatt.

Ferenczi lapos szabadját kivágták a védők, majd Bódi tálalta a labdát Takács elé, aki végül nem jutott lövőhelyzethez.
19:25 | live

67' Lázárt talpalta le Nemes a kaputól 20 méterre, a tizenhatos sarkától nem messze.
19:22 | live

Közben a Lokinál sok a hiba, eladott labda.

64' A DVTK nem tud mit kezdeni a jól záró Lokival, a kapu közelébe sem jutnak a vendégek.
19:21 | live

63' Bódi szabadrúgása. A kapu elé ívelt labdát egyik csapat sem tudta megszelídíteni, pattogott lábról lábra, majd a vendégek vágták a mezőnybe.
19:20 | live

Tamás buktatta Takácsot.

62' Fejpárbaj a DVTK kapuja előtt, majd a játékvezető kifelé mutat szabadot az alapvonal mellől.
19:19 | live

61' Felpörgött a meccs, a Loki kezdeményezőbb ezekben a percekben.
19:18 | live

60' Cserél a Loki. Djelmic le, Ferenczi fel.
19:17 | live

59' Holman ugratta ki a félpályán Jovanovicot, akit megelőzött a védője és a térfele közepén hazapasszolt.
19:16 | live

58' A kezdeti unalmas, küzdelmes játék után élesedik a meccs. A DVTK érzi, van mit keresnie.

57' Djelmic perce volt ez: megverte a védőket, majd lövés helyett még bevállalt egy cselt a kaputól 8 méterre szélen, beadását már az ellenfél stoppolta.
19:13 | live

55' Sárga lapot kapott Jovanovic, vehemensen akart elmenni egy vendégjátékos mellett a tizenhatosa előterében.
19:12 | live

53' Takács és Holman összjátéka a tizenhatoson belül, előbbi visszapassza hosszú volt utóbbinak, kirúgás.
19:10 | live

52' Bacsa kapott jó labdát a szélen, ám Mészáros könnyedén szerelte, még a beadás előtt.

51' Takács kapta üresen a labdát a kaputól 15 méterre, a védők ismét beérték, ezért kifelé cselezve beadásra készítette elő a labdát, de addigra már visszazárt a teljes vendég gárda.
19:07 | live

48' Holman labdaszerzése után Takácsnak passzolt a vendég térfél közepén, a Loki-csatár kénytelen volt bevárni a társakat, mert a védők utolérték. Bedobás a fehér mezeseknek.
19:04 | live

47' Bacsa labdája volt hosszú a szélen csapattársának, kirúgás.

46' A Loki kezdte a második félidőt.
18:49 | live

Vége az első félidőnek. 2-1-re vezet a hazai csapat.
18:48 | live

James kapott sárga lapot, szövegelt ő is a játékvezetővel.

45' Ismét a DVTK jöhetett, de Holman már a felezővonalon labdát szerzett.
18:45 | live

43' Gól, szépít a DVTK! 2-1. Sokpasszos játékkal eljuttatták a labdát a kaputól 13 méterre lévő Egerszegihez, aki közepes erővel, laposan a jobb alsóba lőtt.

42' Barczi laposan, pattogósan mellé lőtt.
18:44 | live

41' Hátul passzolgatott a hazai csapat, majd Bacsa kapott volna egy 40 méteres indítást, ám előtte jól zárt Brkovics és Mészáros, akik a labdát Verpeczig kísérték.
18:43 | live

39' Ront a DVTK, amint megszerzi a labdát: vagy rosszul passzolnak, vagy bedobásra rúgják a játékszert, mint az imént is.
18:41 | live

38' Ismét Loki-helyzet: Djelmic középre adását Korhut érte el, de nem tudott lőni.
18:40 | live

37' Verpecz védett hatalmasat, a DVTK-játékos rövid alsóba tartó labdáját ütötte ki.
18:39 | live

36' Varga passzát Jovanovic vette át tisztán, majd lőtt laposan a rövidre, Rados csak kiütni tudta.
18:38 | live

Bacsa beadását Bognár lőtte nagy erővel 20 méterről kapura, beleért egy hazai játékos, szöglet következik.
18:37 | live

34' Lázár beadását kézzel tette szögletre a vendég védő, de nem ért tizenegyest, rárúgták a labdát.
18:36 | live

33' Okuka sárga lapot kapott, szövegelt a játékvezetőnek.
18:35 | live

32' Jovanovic kapott labdát a kaputól 20 méterre, ő visszatette Djelmicnek, aki 25-ről csúnyán fölé lőtt.
18:34 | live

31' Korhut a szélről egyből középre tette Djelmicnek, ő most sem tudta átvenni a lövésre felkínált labdát.
18:32 | live

Megfordult a játék képe, most a DVTK tartja jobban a labdát.

29' Bognár kapu elé csavarását kivágták a védők.

Bacsa ellen követtek el szabálytalanságot a kaputól 27 méterre, éles szögből, szélről jöhet a szabadrúgás.
18:31 | live

28' Rados kirúgását a hazai térfél közepén bedobásra fejelték a hazaiak.
18:30 | live

Beszorult a DVTK: hiába szereznek labdát, pillanatok alatt elveszítik már a saját térfelükön.
18:29 | live

27' Bódit taposták meg a kaputól 40 méterre, szabad befelé.

25' Vargát kell ápolni, a Holman által kapuralövésre készített labdába jó ütemben rúgott bele, de pont akkor ért oda a védő, ezért eltörte a lövést. Varga a bokáját fájlalta.
18:27 | live

24' Folyamatosan veszélyeztet a Loki. Már a félpályán szereli a vendég támadásokat. Most Jovanovic adhatta volna be a labdát, bedobásra szerelték.
18:26 | live

23' Bognár beadásába jól avatkozott be becsúszással Brkovics, a vendég játékost érintve tette alapvonalon túlra a labdát.
18:24 | live

Takács ment a kapu torkáig egy pontos indítással, ott azonban cselezni próbált, Rados jó ütemben avatkozott be, és elpöckölte a volt csapatársa elől a labdát.

20' Bacsa Patrikot szerelte Brkovics a kaputól 26 méterre.
18:23 | live

Beadásig jutott el a DVTK, az alapvonalról begurított labdát Verpecz fogta.

Újabb debreceni találat! A szögletet Varga fejelte kapura, a labdát Rados kiütötte, ami Takács elé került, ő 5 méterről lőtte a játékszert a hálóba. 2-0.
18:21 | live

18' Holman nem tudott levenni egy gyönyörű passzt, szögletre mentettek a vendégek.
18:20 | live

17' Korhut kapott kitűnő labdát a kaputól 14 méterre Holmantól, aki lövés helyett oldalra passzolt, az érkező Djelmic pedig lyukat rúgott az alapvonalnál.
18:19 | live

3286 fő a hivatalos nézőszám.

16' DVTK-próbálkozás ismét, ám jól zár a Loki-védelem.

Holman egy újabb labdaszerzés után egyedül akarta megoldani, lövőhelyzetig jutott, de a kísérlet fölé szállt.
18:18 | live

14' Holman ismét labdát szerzett, azonnal adta Jovanovicnak, aki hosszan szöktette magát a tizenhatosról, a labdát Rados fogta.
18:15 | live

13' Gól! Vezet a Loki egy mintaszuerű támadás végén. 1-0. Holman szerzett labdát a hazai térfél közepén, Takácsnak adta szélen, az éppen jó ütemben érkező Jovanovic laposan lőtt a hálóba 9 méterről.
18:14 | live

11' Barczi kapta ismét lesen a védők mögé bejátszott labdát.

Takács szerzett labdát a félpályánál, beadása azonban nem sikerült, miután elfutott a szélen.
18:13 | live

10' Lassan szövögeti támadásait a DVTK.
18:12 | live

9' Átvette a játék irányítását a Loki. Lázár ment el védője mellett, cselezte be magát a tizenhatoson belülre, Takács elől mentettek.
18:11 | live

8' Loki-szabadrúgás. Bódi tekerte a bal felső felé, bravúrral ütötte szögletre a labdát Rados.
18:10 | live

Vargát vágták fel a kaputól 24 méterre.

7' Jovanovicot szerelték a tizenhatoson belül, elesett a Loki-játékos, továbbot intett a játékvezető.
18:08 | live

6' Takács kapott lesen labdát a kaputól 18 méterre, nem alakult ki hazai helyzet.
18:07 | live

5' Takácsot ugratta ki csapattársa egy 30 méteres indítással a szélen, a Loki-játékosnak hosszú volt a labda.
18:06 | live

4' Novothny kapott labdát a kaputól 17 méterre, ám lesen volt a partjelző szerint.

3' Holman okozott némi zavart a tizenhatosa előtt labdát vezetgető Egerszeginek, majdnem szerelte a játékszert dédelgető középpályást.
18:05 | live

2' James kapott volna egy hosszú indítást a tizenhatoson, ám Varga szerelte.
18:04 | live

Egyelőre a Diósgyőr birtokolja a labdát, de a Loki kapuja közelébe sem tud jutni.

1' A DVTK indította a játékot.
18:03 | live

Máté Botond, a kiváló Loki játékosának, Máté Péternek a 3 éves fia végezte el a kezdőrúgást.
18:02 | live

"Hajrá, Diósgyőr!" - szól a stadion és zenei aláfestésként a dob is.
18:01 | live

Még egy ünneplő a Lokiban: dr. Horváth Zsolt az Újpest elleni találkozón szerepelt 100. alkalommal az NB I-ben.
18:00 | live

A Zilahi Zoltán-díjat Mészáros Norbert kapja. Mészáros lett az év legjobb játékosa a szakmai stáb szerint.
17:59 | live

A játékvezetők piros felsőben és fekete alsóban.

Érkeznek a csapatok. A DVTK tiszta feketében, a DVSC-TEVA tiszta fehérben.
17:58 | live

A DVTK drukkereinek kiabálása túlharsogja a hangszórókból áradó zenét is: érezni, szurkolói szempontból ki lesz hazai pályán.
17:57 | live

A Loki B-középben néhányan üldögélnek csak, sem zászló, sem molinó nincs.
17:53 | live

A DVTK ultrái, legalább százan, éljenzik a csapatuk tagjait, és fütyülik a Loki játékosait a bemutatáskor. Főleg Takácsnál fújoltak, a Loki új szerzeménye éppen a DVTK-tól érkezett.
17:52 | live

A két együttes legutóbbi kilenc, Debrecenben lejátszott mérkőzését a Loki nyerte. Ez a tény, valamint a két csapat tabellán elfoglalt helye (9. a DVTK, 4. a DVSC) egyértelmű hazai sikert ígér.
17:49 | live

A DVTK 4-2-3-1-et játszik. Okuka, Lipták, Tamás és Nemes a hátvédek. James és Egerszegi a két védekező középpályás. Bacsa, Bognár és Barczi a támadó középpályások, míg Novothny az egyetlen csatára a vendégeknek.
17:43 | live

Kisvártatva ezt teszik a vendégek is.

A cserejátékosok kivételével a hazai csapat tagjai már az öltözőbe vonultak.

Ebben a bajnokságban már két alkalommal találkozott egymással a két csapat. Mindkettőt a DVSC nyerte, Diósgyőrben 2-0-ra, míg hazai pályán 1-0-ra győzték le a DVTK-t.
17:41 | live

A DVTK-nak nem sok babér termett a Loki ellen az utóbbi időszak bajnoki mérkőzésein. Általában debreceni győzelmekkel végződtek a találkozók, köztük volt nagyarányú 5-0-s is.
17:38 | live

A DVSC a klasszikus 4-4-2-es felállással kezdi a mérkőzést. Lázár, Mészáros, Brkovics és Korhut a hátvédek. Középpályán Djelmic, Bódi, Varga és Jovanovic. Míg a két csatár Holman és Takács.
17:35 | live

A mérkőzés kezdete előtt szűk fél órával mindkét együttes a pályán van, éppen a labdás bemelegítő gyakorlatoknál tartanak a csapatok.
17:34 | live

A bajnokság utolsó hazai mérkőzésére készül a DVSC-TEVA, az egyik ősi ellenfél, a DVTK ellen.
16:26 | live

Miskolc - A Honvéd elleni hazai vereséget a Debrecen elleni jó eredménnyel kompenzálhatná a Diósgyőri VTK. A DVSC - DVTK mérkőzésről élőben tudósítunk szombaton 18 órától.

16:25 | live

Debrecen - A DVSC-TEVA keleti rangadón fogadja a Diósgyőr alakulatát a Nagyerdei Stadionban.

16:24 | live

Miskolc - Szerdán hazai pályán a Budapest Honvéd ellen játszott a Diósgyőri VTK a labdarúgó NB I 31. fordulójában.

16:21 | live

Debrecen - A Haladás ellen gólig és gólpasszig jutó Takács Tamás nem szeretne számolgatni.

Labdarúgó OTP Bank Liga, 32. forduló

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 3286 néző. V.: Szabó Zsolt (Bozó Zoltán, Becséri Gergely)

DVSC-TEVA: Verpecz – Lázár, Mészáros, Brkovics, Korhut – Djelmic, Bódi, Varga, Jovanovic – Holman, Takács. Vezetőedző: Kondás Elemér.

DVTK: Rados – Okuka, Lipták, Tamás, Nemes – James, Egerszegi – Bacsa, Bognár, Barczi – Novothny. Vezetőedző: Egervári Sándor.

Gólszerző: Jovanovic a 13. (1-0), Takács a 18. (2-0), Egerszegi a 43. (2-1), Bódi a 69. percben (3-1).

Sárga lap: Okuka a 33., James a 45., Jovanovic az 55., Novothny a 83., Kulcsár, Lipták és Korhut a 90+2. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Djelmic helyett Ferenczi a 60., James helyett Kovács a 71., Bacsa helyett Ternován a 72., Holman helyett Tisza a 79., Bognár helyett Szabó és Takács helyett Kulcsár a 86. percben.

Ön szerint mi lesz a DVSC-TEVA vs. DVTK mérkőzés végeredménye?

• Simán nyer a Loki (34.90%, 52 szavazat)
  • Szoros meccsen győznek a hazaiak (34.23%, 51 szavazat)
  • Egy góllal lesz jobb a DVTK (14.09%, 21 szavazat)
  • Döntetlen (11.41%, 17 szavazat)
  • Fölényes diósgyőri siker születik (5.37%, 8 szavazat)

Összes szavazó: 149

Loading ... Loading ...

Ön szerint hanyadik helyen végez a DVSC-TEVA a 2015-2016-os idényben?

• Az aranyról lecsúszik a Loki, de a dobogó összejön. (44.39%, 368 szavazat)
  • A 4. és 6. hely között zár a DVSC. (29.79%, 247 szavazat)
  • Bajnoki címet szerez a csapat. (14.35%, 119 szavazat)
  • A 7. és a 10. pozíció valamelyikén végez a piros-fehér alakulat. (6.88%, 57 szavazat)
  • Az utolsó két, kieső helyezés egyikén zár a cívisvárosi együttes. (4.58%, 38 szavazat)

Összes szavazó: 829

Ön szerint hanyadik helyen végez a Diósgyőri VTK az NB I 2015/2016-os idényében?