HAON-ÉLŐ – DVSC Schaeffler vs. MTK Budapest 30-21 (14-10)

Szurkolók a DVSC Schaeffler vs. MTK Budapest meccsen
Szurkolók a DVSC Schaeffler vs. MTK Budapest meccsen - © Fotó: Kiss Annamarie
Debrecen – A női kézilabda NB I. 2018/19-es szezonjának 20. fordulójában a DVSC Schaeffler az MTK együttesét fogadta pénteken 18 órától a Hódosban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

HAON-LIVE – DVSC Schaeffler vs. MTK Budapest – 2019.04.05., 18.00
19:25 | live

Miután lepacsiztak a két csapat játékosai egymással, megköszönik saját szurkolóiknak a biztatást.
19:24 | live

60' Vége a mérkőzésnek, a Loki megérdemelt győzelmet aratott a fiatal MTK felett. DVSC vs. MTK 30-21.
19:23 | live

60' Stranigg eredményes szélről, 30-21.
19:22 | live

60' MTK-időkérés.

60' Szabó Panna a bal szélről mattolta Lajtost, 30-20.
19:21 | live

59' Punyko halovány kísérlete hal el Lajtos ölében.
19:20 | live

59' A Loki is kikérte a második időkérését.

58' Karnik töri meg a gólcsendjét, 29-20.
19:19 | live

57' Borgyos gyönyörű passzából Tóvizi eredményes, 29-19.
19:17 | live

56' Ismét a hazai cerberus remekel.
19:16 | live

55' Lépéshiba a Lokinál.

54' Oguntoye előbb véd, de a kipattanó ismét a kék-fehéreké, Zsiborás pedig már nem ront, 28-19.
19:15 | live

54' Kovács pókhálózza ki a jobb felsőt, 28-18.
19:14 | live

53' Járulékos büntetésként Punyko pihen két percre.

53' Dakos betörésből, 27-18.
19:13 | live

53' Bulath nem talál kaput.

52' Tóth próbálkozása hal el a hazai sáncon.
19:12 | live

51' Arany ötödik gólja, 27-17.
19:11 | live

51' Tóth a nyolcadik gólját jegyezte, ezúttal átlövésből, 26-17.

50' Újra tíz közte, számol is a hazai B-közép.

50' Grigel a kapus kezével együtt, 26-16.
19:10 | live

49' Budapesti labdavesztés.

49' MTK-időkérés.
19:09 | live

49' Karnik bombáz fölé, a másik oldalon Arany lő kapufát.
19:08 | live

48' Vantara-Kelemen a bal szélről, 25-16.
19:07 | live

47' Igen, megint egy büntető. Igen, megint a kék-fehéreknek. Tóth belövi, 24-16.
19:06 | live

47' Arany negyedik gólja, 24-15.

46' Tóvizi beállóból, 23-15.

45' Nem találják ki, ismét büntető a vendégeknek. Karnik addig cselezett a labdával a lövés előtt, amíg magát is becsapta, és fölé lőtt.
19:04 | live

45' Grigel verte meg a fővárosi védőfalat, 22-15.
19:02 | live

44' Köstner Vilmos időt kért.

44' Megint hetes a vendégeknek: Tóthnak most sem remeg meg a keze, 21-15.
19:01 | live

44' Deszpotovics próbált cunderezni, de Lajtos kifogott rajta.
19:00 | live

43' Oguntoye véd bravúrral, de a kipattanóból Tóth eredményes, 21-14.

42' Ismét kimaradt egy hazai lehetőség.

42' Fekete Bozsana góljával lopódzik közelebb az MTK, 21-13.
18:59 | live

41' Karnik bombája csattan a kapufán.

41' Arany ront el egy helyzetet.
18:58 | live

40' Büntető a kék-fehéreknek: Tóth ezúttal is higgadt, átejti Oguntoyét, 21-12.
18:57 | live

40' Közte tíz, a szülinapos Grigel lőtt ezúttal is lábról, 21-11.
18:56 | live

39' Jelena Deszpotovics első gólja, 20-11.

38' A vendégek már kiegészültek, de ez nem zavarja Oguntoyét, aki nagyot véd ismét.
18:54 | live

37' Kovács pihenheti ki a fáradalmait két perc erejéig.
18:53 | live

36' Arany immár a harmadik találatát jegyzi, ezúttal is a jobb szélről, 19-11.

36' Ugyanaz a forgatókönyv, mint előbb: Kovács gól és egy kiállítás, ezúttal Stranigg, 18-11.
18:52 | live

36' Elveszik a bírók a játékszert a vendégektől.
18:51 | live

35' Tóth ráadásul két percre le is ül lökésért, emberhátrányban az MTK.
18:50 | live

35' Kovács lő szép gólt, 17-11.

34' Kivédekezett vendég támadás.
18:49 | live

33' Grigel ezúttal lábról, 16-11.
18:48 | live

32' Heteshez jut az MTK: Tóth nem hibázza el, 15-11.

31' Grigel betörésből, 15-10.
18:47 | live

31' Mindkét oldalon egy-egy kimaradt helyzet.

31' A Loki kezdte a második játékrészt.
18:34 | live

Az MTK próbál szívósan tapadni a Lokira, eddig Bulath Anita és Karnik Szabina gólpárbaját hozza a meccs.
18:32 | live

30' Karnik lövését üti ki Oguntoye, ezzel vége is a félidőnek.

29' Oguntoye kétszer véd bravúrral, a megkaparintott labdából végül Bordás eredményes a másik kapunál, 14-10.
18:30 | live

28' Bordás Réka harcol ki hetest, ezúttal Punyko áll a labda mögé, és ő sem hibázik, 13-10.
18:29 | live

27' Zsiborás ejti át Oguntoyét, 12-10.
18:28 | live

27' Punyko passzolja el magát.

26' Punyko lövését sáncolják, a labda marad a Debrecennél.

25' Oguntoye sem akar lemaradni!
18:26 | live

25' Grigel próbálkozását védi Lajtos Nóra, a vendégek kapusa.

24' Zsiborás Luca szedett össze egy kipattanót, 12-9.
18:25 | live

23' A 28. születésnapját ma ünneplő Lotte Grigel köszönti fel magát egy szép átlövéssel, 12-8.
18:23 | live

22' Karnik lövését fogja Oguntoye.
18:21 | live

22' Időkérés a fővárosiaknál.

21' Elpasszolta a labdát az MTK, Vantara-Kelemen megbüntette, 11-8.

21' Arany Rebeka második gólja, ezúttal lerohanásból, 10-8.
18:20 | live

20' Két hazai lehetőség is kihasználatlanul maradt.
18:19 | live

19' Kapuscsere a Debrecenben, Oguntoye Viktória egyből védéssel mutatkozik be.

18' A debreceni ultrák végig biztatják a csapatukat.

18' Anna Punyko lő a jobb alsóba, 9-8.
18:17 | live

18' Karnik eredményes újra, 8-8.

16' Bulath előbb belemenést harcol ki, majd maga fejezi be az ellentámadást, 8-7.
18:15 | live

15' Dakos Noémi is feliratkozik a góllistára, 7-7.

14' Elveszik a labdát a sporik a Lokitól.
18:14 | live

14' Karnik óriási gólja a jobb felsőbe, 7-6.
18:13 | live

13' Tóvizivel szemben szabálytalankodtak büntetőt érően: Bulath a jobb alsót célozta, sikerrel, 7-5.

13' Karnik átlövése, 6-5.
18:12 | live

12' Karnik lő mellé, az ellentámadásból Arany Rebeka talál kaput éles szögből, 6-4.

11' Emberhátrányban kapus nélkül támad az MTK.
18:11 | live

11' Tóth kapott két percet Tóvizi lerántásáért, a hetes Bulath magabiztosan értékesíti, 5-4.

10' Bulath Anita azonnal óriási góllal válaszol, 4-4.
18:10 | live

10' Tóth Eszter gyűrűzik át a védelmen, 3-4.

9' Jó hazai védekezés, de az ellentámadásnál Kovács lő mellé.
18:08 | live

8' Tóvizi Petra szerzi első gólját, természetesen beállóból, 3-3.
18:07 | live

8' Hetes az MTK-nak, de Triffa védi Karnik Szabina büntetőjét!

7' Még egy kimaradt hazai lehetőség.
18:06 | live

7' Mihálffy Adrienn lő nagy gólt, 2-3.
18:05 | live

6' Vantara-Kelemen Éva hagy ki újabb debreceni helyzetet.

5' Triffa Ágnes kétszer is véd egymás után.

4' Jelena Deszpotovicsot sáncolják le, a támadásból Stranigg Zsófia eredményes, 2-2.
18:03 | live

4' Kovács Anna lövését hárítja a kapus.

3' Tóth Eszter kezdi a vendégeknél a gólgyártást, 2-1.
18:02 | live

2' Újabb debreceni labdaszerzés, Varsányi Nóra robogott végig, 2-0.
18:01 | live

1' Kivédekezett támadás után egyből hetes a Lokinak, Bulath Anita bevágja, 1-0.
18:00 | live

1' Az MTK kezdte a játékot.
17:59 | live

A vendégek fehér-feketében, a Loki a hagyományos piros szerelésében lép majd pályára.
17:57 | live

Most pedig a hazai játékosok bemutatásán a sor.

Karnik Szabina, Dakos Noémi, Lajtos Nóra, Slakta Petra és az edző Golovin Vlagyimir nagy tapsot kapott a hazai szurkolóktól.
17:53 | live

Megkezdődött a játékosok bemutatása. Szokás szerint a vendégekkel indítottak.
17:08 | live

DVSC-MTK női kézilabda bajnokit játszanak Debrecenben 18 órától.

Vida Gergő abban bízik, a Debrecen egy erős kezdéssel jó alapot teremthet magának a győzelemhez a kék-fehérek elleni összecsapáson
Debrecen - Ennek ellenére hazai pályán joggal várható el a győzelem a piros-fehérektől. MTK-napokat tartanak a DVSC sportolói, pénteken előbb a női kézilabdacsapat mérkőzik meg 18 órától a Hódosban a kék-fehérekkel, másnap pedig a focistákon lesz a sor a Nagyerdei Stadionban. Az előbbi összecsapá...

Debrecen - Április 5-én, pénteken rendezik meg a DVSC Schaeffler–MTK bajnoki női kézilabda mérkőzést 18 órakor a Hódos Imre Rendezvénycsarnokban. Az idényre váltott szurkolói bérlettel rendelkező utasok díjmentesen utazhatnak aznap 16 és 22 óra között az 1-es villamoson, valamint a 3/3A és 5/5A t...