HAON-ÉLŐ – Budapest Honvéd vs. DVSC 1-1 (1-1)

Budapest, Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga 2018/2019-es szezonjának 28. fordulójában a Debreceni VSC csapata a Budapest Honvéd együtteséhez látogatott szombaton 17 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

Ön szerint mi lesz a Budapest Honvéd vs. DVSC mérkőzés végeredménye?

Betöltés ... Betöltés ...

HAON-LIVE – Budapest Honvéd vs. DVSC – 2019.04.13., 17.00
18:53 | live

Vége a mérkőzésnek. Budapest Honvéd - Debrecen 1-1

A végén van egy ziccere a hazaiaknak, a bepasszolt labdát Danilo nem érte el, majd Gazdag lőhetett, Nagy védett.

18:52 | live

90+4' Csősz rossz passza miatt jön a Honvéd. De Pávkovics szerelte a támadót az alapvonalnál.
18:51 | live

90+3' Bényei tette be a labdát a kapu elé, Avdijaj éppen nem érte el a kaputól 8 méterre.
18:50 | live

Cserél a Honvéd: Holender le, Májer fel.

90+1' Holender cselezte magát tisztára a tizenhatoson, lőtt, Nagy szögletre védett.
18:49 | live

4 perc hosszabbítás.
18:48 | live

90' Bódi tekerte a labdát kapufára.

Tőzsér és Bódi a labda mögött, aztán...
18:47 | live

89' Zsórit vágták fel a kaputól 23 méterre.

Avdijaj fejelte ki a labdát. Zsóri viszont nem ért el egy keresztlabdát.
18:46 | live

88' Hazai szabad 26 méterre a kaputól.

A beívelt labdát Batik fejelte a kapu mellé 7 méterről.

Kis szöglet után lövés 17 méterről, Tőzséren akadt el, szöglet.
18:45 | live

87' Honvéd szabad a szögletzászló mellől. Lovricshoz került a labda, aki 6 méterről lőtt, Bényei odaért és szögletre pattant róla a labda.
18:42 | live

83' Danilo lőtt méterekkel a kapu mellé 16 méterről, jobb oldalról. Előtte Coulibalyt idéző cseleket mutatott be.
18:41 | live

82' Cserél a Loki: Haris le, Damásdi fel.
18:40 | live

81' Sérülés miatt csere: Fousseni le, Anis fel.
18:38 | live

79' Hordágyat hoznak, egy ütközés miatt lent maradt az egyik hazai játékos a tizenhatosán belül. Ezt reklamálta az előbb Kamber sárgát érően.
18:36 | live

78' Kamber sárgát kapott, valószínűleg reklamálásért.

77' Ferenczi lövése Avdijajban akadt el, 22 métere a kaputól. A Loki felpörgette a játékát.
18:34 | live

Zsóri sárgát kapott egy csúnya ütközés miatt.

75' Zsóri rázott le két védőt a tizenhatoson belül, lőni nem tudott, kipasszolta Bódinak, a beadását Haris nem tudta kapura rúgni 15 méterről.
18:33 | live

73' hazai szabad 40 méterre a kaputól. Bódi csípte el a lapos labdát.
18:31 | live

72' Cserélt a Loki: Varga le, Avdijaj fel.

72' Hazai akció végén Holender elől a keresztező Pávkovics rúgta el a labdát a tizenegyes ponton.

18:29 | live

71' Hosszas passzolgatás a hazai tizenhatos előtt, majd Bódi beadása Gróf kezében landolt.
18:28 | live

Avdijaj készül beállni, a támadósort erősíti Herczeg.
18:27 | live

Bódi csúnyán fölé lőtte a labdát.

69' Loki szabadrúgás bal oldalon, a tizenhatos sarkától egy méterre.

Előbb kifejelték a védők a labdát, majd a beadásban kavarodás nagy kapuja előtt, végül Karakó kifelé szabadot ítélt.

A belőtt labdát előbb Pávkovics, majd Ferenczi próbálta megszelídíteni, de kipattant, szöglet.
18:25 | live

67' hazai szöglet, Kinyik szerelte Hollendert a szögletzászlónál.
18:24 | live

65' Egy Loki beadás után Gróf és Uzoma ütközött. De ott volt Varga is, aki úgy tűnik, szabálytalankodott, sárgát kapott.

18:22 | live

64' Bódi szöglete a kapu előtti kavarodásba szállt, de a játékvezető már sípolt, hogy kifelé szabadrúgás.

Zsórit indították, szögletre mentettek a beadás előtt.
18:21 | live

63' Takács le, Zsóri fel.

62' Uzoma ment el Bényei mellet szép csellel, majd a kapu elé ívelésére nem volt érkező, Nagy fogta a labdát.
18:19 | live

A beívelt labdát kifejelték.

60' Haris kapott jó labdát a kaputól 5 méterre, lövését Gróf hárította, majd némi tanácstalanság után Loki szöglet.
18:18 | live

Tíz emberrel folytatja a Honvéd.

59' Uzoma szabadját kirúgták, amivel Varga indult meg, Vargát lerántotta Nagy sárgát kapott, így kiállította a játékvezető.
18:17 | live

Hazai szabadrúgás a kaputól 23 méterre a tizenhatos sarkától nem messze.

58' N'Gog le, Danilo fel.
18:16 | live

Hollender lágy kapu elé ívelését kihozták a védők.
18:15 | live

55' Holendert buktatták a kaputól 43 méterre, Bényei sárgát kapott, ez a 7. a meccsen.
18:13 | live

54' Bódi beadása eljutott az ötösre, ott az érkező Haris a kapu fölé vágta, de lehetett valami a lábával, mert a Loki játékost ápolni kell.
18:11 | live

Varga tette be keményem a labdát az ötösre, Takács elől bedobásra fejelték.
18:09 | live

50' Hazai szöglet. A rövidre belőtt labdát Tőzsér hozta ki, akit buktattak. A szabálytalanságért Nagy Gergő kapott sárgát.
18:08 | live

A hazai kontrát megállították a félpályán, majd Bódi indult meg a kapu felé, 28 méterről a kapu fölé durrantott.
18:07 | live

49' Tőzsér szabadja akad el a sorfalban.

48' Batik kapott sárgát, Vargát buktatta a kaputól 32 méterre.
18:06 | live

47' Loki bedobás a tizenegyessel egymagasságban, előtte Bódi középre passzába léptek be.
18:03 | live

Kezdődik a második félidő. A hazai csapat kezd, csere nincs egyiknél sem.
17:50 | live

Takács fejelte ki a szögletet, majd Uzoma beadását Takács ismét kifejelte, de már a játéktéren kívülre, Karakó lefújta a félidőt.
17:48 | live

45+1' A Honvéd passzolgat a Loki térfelén, majd N' Gog szögletet ér el egy előregurított labdából.

Bényei lőtte a kapu fölé 25 méterről. 1 perc hosszabbítás.
17:46 | live

45' Egy beadást Pávkovics benézett, lyukat rúgott, de Nagy ott volt mögötte, könnyen fogta a labdát.
17:44 | live

43' Nagy a készülődés, ki rúgja. Felállt a sorfal, és Holender tekerte a kapu fölé.

42' Loki szabálytalanság a kaputól 22 méterre.
17:43 | live

A Loki-gól után mozgékonyabb a Honvéd, átvette a játék irányítását.

40' Rossz passz a félpályán 3 a 3 ellen vezette a labdát a Honvéd. Holender a tizenhatoson rálépett a labdára, túlfutott rajta, majd elesett, érkező nem volt, Haris kirúgta a mezőnybe.
17:41 | live

38' Nagy megint villant, egy középre belőtt labdát Holender 10 méterről lőtte a hosszú alsó felé, Nagy kipiszkálta a lövést, az érkező Batik már nem érte el, a Loki védelme okosan kihozta a labdát az ötösön belülről.
17:38 | live

A másik oldalon Csősz eresztett meg egy hatalmas bombát 20 méterről, kevéssel ment a kapu mellé.

36' Hihetetlen, amit védett Nagy. A kapu elé ívelt szabadot Batik fejelte laposan 6 méterről a kapu bal oldalába, Nagy odaért és még ki sem ejtette a labdát.
17:37 | live

35' Hihetetlenül érdekes szabadrúgás kombináció, 3-an átlépték, a negyedik beemelte, ismét hazai szabad a kaputól 22 méterre bal oldalról.
17:36 | live

34' N'Gog-ot felvágták a kaputól 33 méterre. Mire odaért az orvosi stáb, a hazai játékos meggyógyult. Kinyik sárgát kapott a buktatásért.
17:35 | live

Érett a Loki gólja egyébként.
17:34 | live

32' Egyenlített a Loki! Csősz kapott egy labdát a kaputól 15 méterre egy szép akció végén, a Bényeitől kapott labdát a kapu közepébe vágta. Budapest Honvéd - DVSC 1-1.
17:33 | live

Tőzsér szabadrúgása át a hosszú oldalra, onnan egy Loki játékost érintve, talán Pávkovicsot, kiment a labda, kirúgás.
17:32 | live

Loki szabad a tizenegyessel egymagasságban, az alapvonal mellől. Uzoma sárgát kapott.
17:30 | live

Gazdag beadásába lépett bele Bényei, bedobás a szögletzászló mellől.
17:29 | live

Heffler sárgát kapott.

27' Csőszt nagyon csúnyán felvágta Heffler a középkör előtt a hazai térfélen.
17:28 | live

26' Bódi a szabadot átrúgta a hosszúra, ott Haris nem tudott ráfordulni, kihozták a hazaiak.
17:27 | live

25' Loki szabadrúgás bal oldalról a kaputól 25 méterre,Takácsot rántották le.

24' Nagy hatalmasat védett N'Gog kapott labdát a kaputól 10 méterre, egyből lőtt laposan, Nagy védett.
17:26 | live

23' A Loki védelme is hatásos, Holender lépett meg a félpályán, 5 Loki védő kényszerítőre késztette.
17:23 | live

21' Ezt Gróf rögtön kiöklözte, Bódit szerelték, de bedobás a hazai térfél közepén.
17:22 | live

Bódi szögletét Pávkovics csúsztatta meg, Gróf szögletre öklözte.
17:21 | live

20' Loki szöglet, Varga ment el a védő mellett, aki még bele tudott piszkálni a labdába.
17:20 | live

18' Ferenczi beadására a kifutó Gróf jó ütemben érkezik a tizenegyes ponton fogja.
17:19 | live

Uzoma a pályán biceg.

Megsérült az egyik hazai játékos, Uzoma, lejött a pályáról. Melegítenek a hazai cserejátékosok.
17:18 | live

16' Kinyik hibázott a félpályán, ellenfélhez passzolt. Holender indult meg a kapu felé, majd Kinyik és Pávkovics közösen szerelte. A hazai publikum szabadrúgást reklamált, de a játék megy tovább.
17:17 | live

14' Ferenczi kétszer is beadta a bal oldalról, előbb Takács elől elfejelték a labdát, majd szerelték a csatárt.
17:16 | live

13' Az elmúlt 2 perc a Lokié volt, a tizenhatosig háromszor is eljutottak, ott viszont védőfalba ütköztek, szerelték őket.
17:14 | live

12' Loki szabad a tizenhatos elől, a gyors indítással Takács iramodott meg a bal szélen, a tizenhatoson belülre cselezte magát, majd 13 méterről a rövidre lőtte spiccel, Gróf védett.
17:12 | live

10' Holender passzolt pontatlanul középre a tizenhatos előtt, ebből Bényei, majd Takács indult, a Loki csatár azonban labdát veszített a tizenhatoson.
17:10 | live

8' Lovric sárgát kapott Bódit rántotta le a felezővonalon.
17:09 | live

6' N'Gog beadását Pávkovics fejelte ki. Közben a hazaiak lendületesen támadnak. Uzomát szerelte Kinyik a szögletzászló mellett.
17:07 | live

5' Holender rendkívül pimaszul bevágta a jobb alsóba, a kapus balra vetődött. Budapest Honvéd-DVSC 1-0.

17:06 | live

A bal szélen betörő hazai játékost buktatták az alapvonal előtt.

4' Tizenegyeshez jut a Honvéd.
17:04 | live

Bódi szabadrúgása nem sokkal ment el a jobb felső sarok mellett.
17:03 | live

2' Ferenczi centerezett Harisnak, a középpályást a kaputól 22 méterre felvágják. Loki szabadrúgás.
17:02 | live

A Loki kezd.
17:01 | live

A kispesti szokás szerint Himnusszal kezdődik a mérkőzés.
17:00 | live

Megjöttek a stadion mai főszereplői. A DVSC tiszta fehérben, a Budapest Honvéd piros-fehér felső, fekete alsó és piros-fekete sportszár szerelésben.
16:51 | live

A Loki-drukkerek rázendítettek, már vannak mintegy 80-an.

A Honvéd és a DVSC ebben a bajnokságban már kétszer találkozott egymással. Az őszi budapesti meccsen a Honvéd 3-0-ra nyert, míg Debrecenben a Loki 2-0-ra múlta felül a piros-feketéket.

A csapatok az öltözőben, mint ahogy a Karakó Ferenc vezette játékvezetői hatos is.

A dobogóért vívott harcért kiemelkedő fontos mérkőzés a mai. Supka Attila vezetőedző nélkül áll ki a hazai csapat. Őt Híres Gábor helyettesíti a kispadon. Supkát 3 mérkőzésre tiltották el a Vidi elleni mérkőzés utáni kijelentése miatt. A Honvéd vezetése egyébként agresszív, gyors játékot hozó meccsre számít. Herczeg András pontokat szeretne elhozni Budapestről, mint mondta a meccs előtt, idegenben nem nagyon ment a Lokinak eddig.

16:42 | live

Mindeközben mindkét csapat melegít. A Honvéd sokkal hamarabb kijött a gyepre, a Loki valamivel fél öt előtt futott csak ki. A lelátókon szépen gyűlnek a nézők. A Kispest B-középben molinókkal, zászlókkal úgy százan, míg a vendég szektorban most erősítik a SZUD-molinót, körülbelül ötvenen üldögélnek.
16:39 | live

A Debrecennél egy változás van a múlt héten győztes csapat kezdő tizenegyén. Szécsi információnk szerint beteg lett pénteken. Helyette Csősz kezd. Ennek megfelelően a posztonként a következő összeállításban lép pályára a Loki: Nagy - Bényei, Pávkovics, Kinyik, Ferenczi - Tőzsér - Varga, Haris, Csősz, Bódi - Takács.
16:37 | live

A tabellára tekintve, a debreceni gárda a 4., a fővárosi az 5. pozíciót foglalja el, köztük 4 pont a különbség. A Loki erre a mérkőzésre győzelemmel hangolt a múlt héten az MTK ellen, míg a Honvéd a 90.percben kapott góllal szenvedett vereséget a VIDI-től. A hazai csapatnak egyébként nem megy a pontgyűjtés az elmúlt időszakban, viszont a játékuk jó, nagyon jó volt a székesfehérvériak ellen. A debreceniek azonban szorgalmasan gyűjtögetik a pontokat.
16:33 | live

Fél óra és kezdődik az OTP Bank Liga 28. fordulójának rangadója az Új Hidegkuti Nándor Stadionban, ahol a stadionja építése miatt albérletben lévő Budapest Honvéd a DVSC-vel játszik.

Budapest, Új Hidegkuti Nándor Stadion. V.: Karakó F. (Berke B., Bognár T.).

Budapest Honvéd: Gróf, Batik, Kamber, Lovric, Fousseni, Nagy G., Heffler, Gazdag, Uzoma, N’Gog, Holender. Vezetőedző: Supka Attila.

Debreceni VSC: Nagy S. – Bényei, Kinyik, Pávkovics, Ferenczi – Tőzsér – Varga K., Csősz, Haris, Bódi – Takács T. Vezetőedző: Herczeg András.

Gólszerző: Holender (1-0) az 5., Csősz (1-1) a 32. percben.

Sárga lap: Lovric a 8., Heffler a 27., Uzoma a 29., Kinyik a 34., Batik a 48., Nagy G. az 50., Bényei az 55., Nagy G. az 59., Varga a 65., Zsóri a 75., Kamber a 78. percben.

Kiállítás: Nagy G. az 59. percben.

Csere: N’Gog helyett Danilo az 58., Takács helyett Zsóri a 63., Varga helyett Avdijaj a 72., Fousseni helyett Anis a 81., Haris helyett Damásdi a 82., Holender helyett Májer a 90+1. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVSC a 2018/2019-es szezonban?

Kinyik Ákos
Debrecen - Kinyik Ákos, a Loki védője amondó, akár sorsfordító is lehet a hétvégi meccs végkimenetele. A héten tulajdonosváltáson átesett Budapest Honvéd ellen lép pályára a DVSC, az összecsapást az Új Hidegkuti Nándor Stadionban rendezik szombaton 17 órától. Az OTP Bank Liga 28. fordulóját me...

Debrecen - A DVSC futballcsapata szombaton 17 órától a Budapest Honvéd ellen lép pályára az OTP Bank Liga 28. fordulójában – emlékeztet rá a dvsc.hu, a Loki hivatalos honlapja. A kispestiek stadionja jelenleg építés alatt áll, így a találkozót az MTK otthonában, az Új Hidegkuti Nándor Stadionban ...