HAON-ÉLŐ – Budapest Honvéd vs. DVSC 3-0 (1-0)

Budapest, Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga 2018/2019-es szezonjának 6. fordulójában a Debreceni VSC csapata a Budapest Honvéd együtteséhez látogatott szombaton 17.00-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

Ön szerint mi lesz a Budapest Honvés vs. DVSC mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

HAON-LIVE – Budapest Honvéd vs. DVSC – 2018. 08. 25., 17.00
18:51 | live

90+3' Vége a találkozónak. Honvéd ilyen arányban is megérdemelten nyert a halovány DVSC ellen.
18:47 | live

90' Három perc hosszabbítás.
18:45 | live

88' Danilo helyett Banó-Szabó a pályán.
18:44 | live

87' Egy hazai felívelésre csapott le az első meccsét játszó N'Gog, és a debreceni kapuba gurított, 3-0!
18:42 | live

85' Danilo verte meg egy az egyben Szatmárit, de belsőzésést Nagy védte.
18:39 | live

82' Varga cselezte túl magát immár sokadjára.
18:38 | live

79' Könyves helyett Kusnyír a pályán a Lokiban, míg a hazaiaknál Kukoc-ot N'Gog váltja.

79' Danilo "bepanenkázta" a megítélt büntetőt, 2-0 a Honvédnak.
18:35 | live

78' Danilo dobta fel magát a tizenhatoson belül, de Bognár játékvezető megette a produkciót, és tizenegyest ítélt.
18:34 | live

77' Bereczki húzta meg szépen a jobb szélt, megtalálta Vargát, akinek a passzát lefülelték a hazai védők.
18:32 | live

75' Cikos harcolt ki helyzetet Bereczkinek aki lövés helyett a beívelést választotta, kár, hogy senki nem volt a túloldalon.
18:30 | live

73' A beívelést Danilo csúsztatta kapura, de Nagy óriási bravúrral védett.
18:29 | live

72' Pilik belsőzött kapura, de Szatmáriról szögletre pattant a labda.
18:27 | live

70' Varga lőtt a jobb kapufa mellé 22 méterről.

69' Tőzsér előreívelését fejelte kapura Cikos, Gróf vetődve mentett.
18:24 | live

66' Érthetetlen: Varga játssza tisztára magát a jobb szélen, majd átíveli a labdát a másik oldalvonalhoz. Bedobás a Honvédnak.
18:20 | live

63' Harist Bereczki Dániel váltja a vendégeknél.
18:19 | live

63' A Loki a második félidőben láthatólag jobban igyekezik, de ez még egyelőre kevés az üdvösséghez.
18:18 | live

61' Egy debreceni szögletet követő kavarodás után Haris irányította kapura a labdát, de a játékszer elhalt Gróf ölében.
18:17 | live

59' Herczeg András is cserél: Avdijajt Takács Tamás váltja.
18:15 | live

59' Vadócz helyett Pilik a pályán a Honvédban.

57' Egy gyors hazai kontrát fejezett be gyengén Holender: 14 méterről helyezett rosszul.
18:13 | live

56' Cikos jobb oldali beadását Ferenczi pörgette a kapufára, majd a kipattanót Avdijaj rúgta gyengén a kapu mellé.
18:11 | live

53' Könyves és Skvorc találkozott elég szerencsétlenül a levegőben, mindkét játékost ápolni kell.
18:08 | live

52' A szögletet hatástalanította a vendégek védelme.
18:07 | live

51' Egy bal oldali hazai beívelést csúsztatott szögletre Kinyik.

50' Ezúttal Ferenczi "sárgult be", Holendernek csúszott be elkésve.
18:05 | live

49' Bódi bal oldali beadását rúgta Grófba Könyves.

48' Könyves rúgott oda teljesen feleslegesen Gazdagnak, jutalma sárga lap.
18:02 | live

46' Egyik szakvezető sem cserélt a szünetben.

46' A Loki kezdte a második félidőt.
17:49 | live

45+1' Vége az első félidőnek. A Honvéd teljesen megérdemelten vezet, a DVSC mintha a pályán sem lenne eddig.
17:47 | live

45' Egy perc hosszabbítás.
17:45 | live

42' Jól példázza a DVSC első félidei teljesítményét a következő jelenet: Ferenczi a saját térfelén esett el a labdában senkitől sem zavartatva.
17:43 | live

40' Egy bal oldalon futó támadást "hárított el" Ferenczi azzal, hogy egy szimpla beadásnál lepörgött a labda a lábáról.
17:41 | live

39' Gazdagot rántotta le sárga lapot érően Varga Kevin.

38' Nagy Gergely lőtt távolról, de próbálkozását könnyedén fogta a debreceni kapus.
17:39 | live

37' Danilo cselezgetett a debreceni tizenhatoson belül, majd ravasz lövését tornázta ki a bal sarok elől.
17:37 | live

35' Először képes huzamosabb időre kapuja elé szorítani a Lokinak a hazaiakat.
17:33 | live

30' Eddig rá sem lehet ismerni Herczeg András csapatára: borzasztó védekezés, gyermeteg hibák sorozata.
17:26 | live

22' Egy előre passzolt labdánál Ferenczi és Szatmári egymást zavarta, így zavartalanul lehetett beívelni a játékszert, melyet Danilo fejelt rá. Ezt még védte Nagy, de a kipattanót már berúgta a Honvéd-csatár. 1-0.
17:24 | live

22' Vezet a Honvéd!
17:22 | live

20' Rengeteg hiba tarkítja a DVSC játékát.
17:20 | live

18' Adijaj kapott sárga lapot reklamálásért.
17:13 | live

11' Ismét Gazdag próbálkozott, de 22 méterről leadott lökete a debreceni kapu fölé szállt.
17:12 | live

10' Eddig a hazai csapat kezdeményez, a Loki a saját térfelére szorulva védekezik.
17:11 | live

10' Gazdag közeli lövését védte Nagy.

7' Baráth bal oldali bedobását fejelte az oldalhálóba Kamber.
17:08 | live

6' Kukoc bal oldali beadását csúsztatta szögletre Ferenczi.
17:07 | live

4' Haris lőtt 24 méterről az égbe.
17:05 | live

4' Danilo kapott sárga lapot Cikos letalpalásáért.
17:04 | live

1' Danilo jobb oldali beadását ölelte magához Nagy Sándor.
17:02 | live

1' A Honvéd kezdte a mérkőzést.
16:59 | live

Ahogy az a Honvéd hazai találkozóin szokás, a kezdő sípszó előtt felhangzik a Himnusz.
16:58 | live

Már a pályán a játékosok.

Érdekesség, hogy a Budapest Honvéd a Bozsik Stadion felújítása miatt a Hungária körúton, az MTK pályáján fogadja a Debrecent.
16:57 | live

A Loki tiszta fehérben, míg a Honvéd piros-fehér csíkos felsőben és fekete nadrágban lép majd pályára.

Budapest, Új Hidegkuti Nándor Stadion. V.: Bognár T. (Buzás B., Medovarszki J.).

Budapest Honvéd: Gróf, Gazdag, Vadócz, Holender, Heffler, Danilo, Kamber, Kukoc, Nagy G., Skvorc, Baráth. Vezetőedző: Supka Attila.

Debreceni VSC: Nagy, Cikos, Kinyik, Szatmári, Ferenczi-Varga, Haris, Bódi, Tőzsér, Könyves, Avdijaj. Vezetőedző: Herczeg András.

Gólszerző: Danilo (1-0) a 22. és (2-0) a 79. percben, N’Gog (3-0) a 87. percben.

Sárga lap: Danilo a 4., Avdijaj a 18., Varga a 36., Könyves a 48. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Vadócz helyett Pilik, Avdijaj helyett Takács az 59., Haris helyett Bereczki a 63. percben, Könyves helyett Kusnyír, Kukoc helyett N’Gog a 79. percben, Danilo helyett Banó-Szabó a 88. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVSC a 2018/2019-es szezonban?

Takács Tamás úgy érzi, gólja után átszakadt benne egy gát
Debrecen - A Honvéd javítana, a Loki pedig megőrizné veretlenségét. A Budapest Honvéd otthonába, az Új Hidegkuti Nándor Stadionba látogat az OTP Bank Liga hatodik fordulójában az eddig veretlen DVSC – a felek szombaton 17 órától csapnak össze. A Loki kilenc ponttal a tabella negyedik helyén áll, ...

Fotó: archív
Debrecen - Kinyik Ákos szerint nem követhetnek el akkora bakikat, mint tették azt az MTK ellen. Újabb komoly erőpróba vár Herczeg András tanítványaira: az OTP Bank Liga 6. fordulójában, szombaton 17 órától a Budapest Honvéd vendégeként, az Új Hidegkuti Nándor Stadionban lép pályára a Loki, amelye...