Békéscsaba vs. DVSC-TEVA - © Fotó: Kovács Péter
Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga harmincharmadik, utolsó fordulójában a DVSC-TEVA a Békéscsaba csapatához látogatott szombaton 16.30-tól. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

Békéscsaba vs. DVSC-TEVA

0 – 0

HAON-LIVE – Békéscsaba vs. DVSC-TEVA – 2016. 04. 30., 16.30
19:14 | live

Békéscsaba, Debrecen - A Békéscsaba vs. DVSC-TEVA (0-0) NB I-es mérkőzés után a két edző, Zoran Spisljak és Kondás Elemér értékelte a látottakat.

18:22 | live

Vége a mérkőzésnek. Békéscsaba - Debrecen 0-0.

Lázár kapott sárgát reklamálásért.
18:21 | live

90+3' Vargát tizenegyesgyanúsan választották el a labdától, miközben kapura tört.

90+2' Hazai bedobás a tizenhatossal egy magasságban. A kapu elé ívelést Verpecz fogta.
18:20 | live

90+1' Fabiót szerelték a tizenhatoson még a lövőhelyzet előtt.
18:19 | live

90+1' Nagyon hajt a hazai csapat, abszolút fölényben játszanak, helyzetük nem nagyon akad.

Három perc a ráadás.

A vendég védelem viszont jól működik.
18:18 | live

90' A Loki képtelen felépíteni egy támadást, annyi hibával játszanak.
18:17 | live

Verpecz ölébe száll a szabadrúgás.
18:16 | live

89' Hazai szabadrúgás a kaputól 38 méterre, Horváth talpalt.

88' Kulcsár kapott indítást Mészárostól labdakezelési probléma a tizenhatos előtt.
18:14 | live

Ilyet nem lehet kihagyni: 10 méterről Bényei rúgta meg nagy erővel a labdát.
18:13 | live

Beszorult a Loki.

85' Svedyuk egy fejesből lecsorgó labdát lőtt elemi erővel 20 méterről laposan, az egyik védő beletette a lábát, szöglet.
18:12 | live

84' Bényei etette meg Kulcsárt, a szélről a beadása Verpecz kezébe szállt.
18:11 | live

83' Vaskó fejesét szögletre tolta Verpecz.
18:10 | live

82' Mészáros szabálytalankodott a kaputól 22 méterre. Veszélyes helyről jöhet a pontrúgás.
18:09 | live

80' Mindkét mester változtat: csabai oldalon Birtalan le, Svedyuk fel, a Lokinál Bódi helyett Tisza folytatja.
18:07 | live

78' Kulcsár rúgott egy szabálytalan gólt, lesen vette át a labdát a hazai térfél közepén, a védővel a nyakán vezette kapura, elgurította a labdát Polekszics mellett, a kapufáról bepattant. Ekkor fújt a játékvezető, hogy les volt.
18:05 | live

A szögletzászló mellől bedobott labdát a mezőnybe vágták a hazaiak.

77' Takács le, Kulcsár fel.
18:04 | live

76' Jovanovic szerzett labdát a tizenhatosukon, Takács vezette végig, akit a szélen, 26 méterre a kaputól buktattak.
18:03 | live

75' Egy szabálytalan góllal megúszta a Loki a 10 perces csabai rohamot.
18:01 | live

Cserélt a Csaba: Damjanovics le, Fehér fel.

72' Hudák csúszott be csúnyán Lázárnak a tizenhatos sarkánál, a Loki-játékost ápolják.
18:00 | live

71' Holman cselezte be magát a kapu elé, kiadta lövésre Vargának, akit megelőzött egy belépő játékos.
17:58 | live

Punosevac sárgát kapott, lesen állt és reklamált.

Kicsit lelassult a játék.
17:57 | live

70' Loki-szabálytalanság a felezővonalon.

69' Sorozatosan labdát veszít a Loki.
17:56 | live

68' Keményedik a játék, jobb a hazai csapat.

66' Verpecz és Punosevac egyszerre ment a labdáért, de az kiment a játéktérről, a Loki kapusát ápolni kellett. Kirúgás.
17:53 | live

A csere előtt Holman kapott sárgát egy szabálytalan szerelés után.

65' Juhász le, Hudák fel.
17:52 | live

Viczián lőtt 15 méterről, azt blokkolta Mészáros, majd Birtalan lapos lövését védte Verpecz.
17:51 | live

Lendületben a hazai csapat, sorra vezetik a támadásokat.

63' Lázár elől pöckölték szögletre a labdát.
17:50 | live

62' Csere a Lokban: Djelmic le, Horváth fel.
17:49 | live

60' Támad a Csaba. Punosevac fejelt az ötösről a Loki kapujába egy szép támadás végén. Lökést mutat a játékvezető.
17:47 | live

Korhut is lapot kapott, hátulról rúgta meg Juhászt a félpályánál.

59' Megélénkült a játék. Djelmic táncoltatta meg a védőket a jobb szélen, a beadása azonban pontatlan lett.
17:46 | live

Juhász is besárgult, a tizenhatoson volt szabálytalan Jovanoviccsal szemben.

57' Brkovics sárgát kapott, hátulról szabálytalanul csúszott be Takácsnak.
17:44 | live

55' Holman vezette a félpályáról kapura a labdát, két védő zavarta, oldalra adta Takácsnak, aki beadását azonban nem tudta megjátszani.
17:42 | live

54' Holman cselezte magát tisztára a kapuval szemben, majd 18 méterről laposan lőtt a sarokra, Polekszics védett.
17:41 | live

53' Többet birtokolja a labdát a Loki, eljutnak a tizenhatoson belülre, ott azonban beleütköznek a védőfalba.
17:40 | live

52' Loki-szabadrúgás 30 méterről, szélről. A labdába nem tudtak belefejelni, érintés nélkül ment ki az alapvonalon túlra.
17:39 | live

50' Szélen vezetett támadást a hazai csapat: Fabio beadásába lépett bele Mészáros, majd vágta ki a labdát a kapu előteréből.
17:38 | live

Minden debreceni csere melegít.
17:37 | live

Jovanovic adta be a labdát a tizenhatoson belülre, de Holmannak hosszú volt.
17:36 | live

49' Punosevac vágta a mezőnybe a labdát a szöglet után.
17:35 | live

47' Ebben a játékrészben is folytatódik a küzdelem. Talán a Lokinál van többet a labda.

46' A Loki kezdte a második félidőt.
17:33 | live

Ferenczi és Kulcsár elment melegíteni, majd rögtön utánuk Sidibe is.
17:32 | live

Pályán a csapatok. Nincs csere a Lokiban.
17:29 | live

942 fő a hivatalos nézőszám.
17:19 | live

Kiegyenlített, inkább küzdelmes játék folyt a pályán az első játékrészben.
17:18 | live

Vége az első félidőnek. Békéscsaba - Debrecen 0-0.

Brkovics húzta le Punosevacot a félpályánál, szabad befelé.
17:17 | live

45+1' Djelmic beadása szállt el a kapu előtt, majd ki a pályáról.

Mészáros röviden adott haza 15 méterről, Punosevac rajtolt a labdára, de a kifutó kapus éppen elérte azt.
17:15 | live

44' Igazi gólhelyzet nélküli az eddigi játék.

Lázártól kapott labdát Djelmic a tizenhatos sarkán, a kapura perdített, a fickából kiszedte Polekszics.

42' Korhut indult nagy lendülettel a kapu felé, két védőn át, majd Holmannak készítette lövésre, aki 23 méterről a kapu fölé lőtt.
17:11 | live

40' Nem történik semmi érdemleges a pályán, a két tizenhatos között passzolgatnak, küzdenek a csapatok, rengeteg a hiba mindkét oldalon.
17:09 | live

37' Bódi pontatlan passza miatt akadt meg a Loki-támadás a hazai csapat térfele közepén.
17:08 | live

36' Sok hibával játszik a Csaba, most Punosevac passzolt az egyik Loki-védőhöz 20 méterre a kaputól.
17:07 | live

Djelmicet kivezetik pályáról.

35' Djelmic a földön, a térfele közepén, elgázolták egy labdafelvezetés közben.
17:06 | live

34' Jovanovic kapott sárgát, a középkörben taposta meg az ellenfél egyik játékosának lábfejét.
17:03 | live

32' Küzdelmes mezőnyjáték folyik percek óta.
17:02 | live

30' Hazai bedobás, a tizenhatoson belül pattogott a labda, Lázár fejelte ki.
17:00 | live

Korhut beívelését kifejelték a mezőnybe.

29' Holman harcolt ki egy szögletet.
16:59 | live

Kiegyenlített a játék.

26' Egy szép hazai támadás végén Birtalan lőtt középről: mellé szállt a labda, de Verpecz is vetődött.
16:56 | live

24' Egy beadás után Punosevac fejelt kapura 8, fölé ment a kísérlet.
16:55 | live

23' Bódi cselezte be magát 3 védőn át a kaputól 12 méterre, beadását elengedte Varga, Holman azonban gyengén lőtt kapura.
16:53 | live

22' Lázár adta be a hosszúra, a berobbanó Holman 3 méterről pöckölt kapura, Polekszics kezébe.
16:52 | live

Djelmic beadását Bódi tűzte a rövidre, centikkel ment a kapu fölé.
16:51 | live

20' Holman szerzett labdát a hazai térfél közepén, indítására senki sem mozdult. Nem értik meg a pályán egymást a játékosok.
16:50 | live

Brkovics fejelt össze egy csabaival, a Loki védője egy pillanatra lent maradt, aztán kikocogott a mezőnybe.
16:49 | live

18' Nem túl látványos mezőnyjáték folyik.

Punosevac fejelte az égbe a beívelt labdát, ami Polekszics kezébe hullott.
16:48 | live

17' Loki-szöglet, Korhut harcolta ki.
16:47 | live

Bedobásokkal jönnek előre a hazaiak, de nem jutnak a tizenhatos közelébe.

16' Takács szaladt ismét lesre.

15' Ígéretes Loki-támadás: Takács-Varga-Djelmic összjáték, a lövésre lekészített labdába azonban beleértek a hazai védők.
16:46 | live

Varga buktatta az egyik hazai játékost 26 méterre a kaputól. A gyorsan elvégzett szabadrúgás után szélről lőttek a vendégek, méterekkel a hosszú mellé.
16:44 | live

Rákezdett a mintegy 50 fős Loki-tábor.

13' Takács P. próbálkozott egy távoli lövéssel, jócskán mellé ment.
16:43 | live

12' Takács szerezte meg az ellenfél térfele közepén a labdát, megjátszani nem tudta, két védő szerelte.

11' Éledezik a Loki, kezdi beszorítani ellenfelét.

10' Loki-szöglet, kifejelték a labdát, az Bódiig jutott, aki a rövidet vette célba, de egyenesen a hálóőr kezeibe lőtt.
16:42 | live

Lázár futott el a szélen, beadása a kapu előtt lepattant, Polekszicset megtréfálta, majdnem betekeredett a labda a hálóba. Végül a hazai kapus magabiztosan kaparintotta meg a labdát.
16:40 | live

8' Tapogatózó játék folyik, a hazai csapat foggal-körömmel védekezik, nem jut a Loki az ellenfél kapuja közelébe.
16:38 | live

6' Takácsot rúgta meg Vaskó a szélen, kaputól 35 méterre.
16:36 | live

5' A beívelt labdát Verpecz öklözte ki, éppen Takács P. elé, aki 20 méterről a kapu fölé bombázott.
16:35 | live

Mészáros vágta szögletre a hazaiak beadását.

4' Punosevac elől fedezte a labdát Brkovics a tizenhatoson belül, Verpeczé a játékszer.
16:34 | live

3' Djelmic futtatta meg Takácsot, aki lesen kapta a labdát.

Polekszics vett mellre egy Loki-szabadrúgást.
16:33 | live

Birtalan beadását könnyen fogta az ötösön Verpecz.

1' A meccset a Békéscsaba kezdte.
16:29 | live

Szakály távollétében Mészáros viseli a csapatkapitányi karszalagot.
16:28 | live

Érkeznek a csapatok a mérkőzésre. A hazaiak sötétlilában, a vendégek tiszta fehérben.
16:24 | live

Mindeközben a játékosok, játékvezetők már túl vannak a bemelegítésen. Üres a pálya, és sajnos a nézőtér is majdnem teljesen. A vendégszektorban egyelőre mintegy harmincan szotyizgatnak, üldögélnek. A hazai B-középben ennyien sincsenek.
16:23 | live

Bényei, Vaskó, Damjanovic és Fabio a hátvédsorban, előttük Birtalan, Spitzmüller, Takács P. és Juhász szerepel. Punosevac és Viczián a két csatár.
16:21 | live

A Békéscsaba felállása is 4-4-2-es.
16:20 | live

Korhut, Brkovics, Mészáros és Lázár a bekkek, a középpályán Djelmic, Bódi, Varga és Jovanovic játszik. Két csatárunk Holman és Takács.
16:19 | live

A Loki 4-4-2-es felállásban kezdi a mérkőzést.
16:17 | live

A stadion sajtó részére is fenntartott kapujában nem más, mint a Loki csapatkapitánya, Szakály Péter segítette a biztonságiakat. Határozott hangon közölte, itt nem lehet bemenni... Aztán minden kiegyenesedett, hiszen ismerős arcokat látott a járműben.
16:15 | live

A stadionba tartva rengeteg rendőrrel találkoztunk, ellenőrzőpontokon kellett keresztülhaladnunk. A Loki-drukkereket várták, hogy lehetőség szerint egyszerre érkezzenek a meccsre.

A megkérdezett hazai drukkerek eléggé pesszimisták a meccs végeredményét illetően. A nagy zakótól tartanak, hiszen a Lokinak ez még tétmeccs, győzelem esetén akár második helyen is végezhetnek, ha viszont kikapnak, lecsúszhatnak az ötödik helyre, amivel odalenne a nemzetközi kupaindulás joga.
16:14 | live

A lila-fehér gárda stadionjában egyelőre kevesen foglalnak helyet a lelátókon. Mintegy 200 néző lehet.

A bajnokság harmadik helyén álló DVSC-TEVA labdarúgócsapata Békéscsabán, a tabella utolsó helyén álló és az NBI-ből már kiesett Előre vendégeként lép pályára a az NB I zárófordulójában.
15:40 | live

Debrecen - Esetleges békéscsabai győzelmével akár a második helyen is végezhet a DVSC-TEVA.

15:39 | live

Debrecen - Dombi Tibi szerint egy bólogatós, AC/DC-s nóta kellene.

Labdarúgó OTP Bank Liga, 33. forduló

0 – 0

Békéscsaba, Békéscsabai Stadion, 942 néző. V.: Németh Ádám (Dr. Varga Zsolt, Márkus Tamás)

Békéscsaba: Polekszics – Bényei, Vaskó, Damjanovics, Fabio – Birtalan, Spitzmüller, Takács P., Juhász – Punosevac, Viczián. Vezetőedző: Zoran Spisljak.

DVSC-TEVA: Verpecz – Lázár, Mészáros, Brkovics, Korhut – Bódi, Varga, Jovanovic, Djelmic – Holman, Takács T.. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Gólszerző: -.

Sárga lap: Jovanovic a 34., Brkovics és Juhász az 57., Korhut az 59., Holman a 65., Punosevac a 71., Lázár a 90+1. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Djelmic helyett Horváth a 62., Juhász helyett Hudák a 65., Damjanovics helyett Fehér a 72., Takács T. helyett Kulcsár a 77., Birtalan helyett Svedyuk és Bódi helyett Tisza a 80. percben.

Ön szerint mi lesz a Békéscsaba vs. DVSC-TEVA mérkőzés végeredménye?

• Szoros meccsen győz a DVSC (51.95%, 80 szavazat)
  • Fölényes Loki-siker (29.87%, 46 szavazat)
  • Simán nyer a Csaba (7.79%, 12 szavazat)
  • Döntetlen (7.14%, 11 szavazat)
  • Egy góllal lesznek jobbak a hazaiak (3.25%, 5 szavazat)

Összes szavazó: 154

Loading ... Loading ...

Ön szerint hanyadik helyen végez a DVSC-TEVA a 2015-2016-os idényben?

• Az aranyról lecsúszik a Loki, de a dobogó összejön. (44.39%, 368 szavazat)
  • A 4. és 6. hely között zár a DVSC. (29.79%, 247 szavazat)
  • Bajnoki címet szerez a csapat. (14.35%, 119 szavazat)
  • A 7. és a 10. pozíció valamelyikén végez a piros-fehér alakulat. (6.88%, 57 szavazat)
  • Az utolsó két, kieső helyezés egyikén zár a cívisvárosi együttes. (4.58%, 38 szavazat)