Ön szerint mi lesz a Balmaz Kamilla Gyógyfürdő vs. DVSC mérkőzés végeredménye?

Betöltés ... Betöltés ...

HAON-LIVE - Balmazújváros vs. DVSC - 2017.09.16.
20:42 | live

Balmazújváros vs. DVSC: Küzdelmes, de ritmustalan mérkőzés
A Balmazújváros vs. Debreceni VSC (0-1) NB I-es mérkőzés után a két edző, Horváth Ferenc és Herczeg András értékelte a látottakat.
19:53 | live

Az Újváros hiába játszott fölényben, nem alakított ki igazi gólhelyzetet, míg a Loki okosan, taktikusan játszva fektette kétvállra ellenfelét.

Vége a mérkőzésnek. Balmazkamilla - DVSC 0-1!
19:52 | live

Újabb hazai próbálkozás: fejeltek a tizenhatoson belül, majd a negyedik fejes Nagy kapujára ment, könnyű préda volt.

Egy beadás után Vajda fejelt kapura 10 méterről, Nagy fogta.
19:51 | live

90+3' Cserél a Loki. Tabakovic le, Szilvási fel. Csatár le, védő fel.
19:50 | live

Hosszan tologatták a labdát a tizenhatos előtt, lőni nem tudtak, végül Szatmári pöckölte el előlük.
19:49 | live

A másik oldalon egy beadás szállt el a semmibe, majd ismét a hazaiak kezdeményezhetik a támadást.

Könyves szerzett labdát a hazai térfél közepén, majd hosszan indította magát, a Balmaz kapusa könnyen fogta a felé guruló labdát.
19:47 | live

A Loki cseréi elmentek melegíteni, úgy tűnik, lesz még egy csere. A vendégek támadnak, Jovanovic hosszan szöktette magát, de csak azért, mert elbukott a cipője orrában a tizenhatos előtt.
19:46 | live

6 perc a ráadás.
19:45 | live

90' Hatalmas bedobás után Tabakovic a kapu előtt 6 méterel levette a labdát, volt ideje ráfordulni, majd csúnyán fölé durrantott, fogta is a fejét.
19:44 | live

Előtte Sigér lőtt 30 méterről Nagy kapujára, kellemetlenül lefelé csapódott a labda, de elkerülte a kaput.
19:43 | live

87' Varga le, Csősz fel, ez a második cseréje a vendégeknek.
19:42 | live

86' Tőzsér tekerte el a labdát a bal ficak mellett.
19:41 | live

Közben a Lokinak szabadrúgás a kaputól 19 méterre.

85' Tamás sárgát kapott műesésért, a tizenhatoson kapott egy bokapöccintést, majd látványois mozdulattal bevetődött a büntető területére.
19:40 | live

84' Kinyik vitte ki a labdát az alapvonalon túlra egy szerelés után, szöglet, majd Tabakovic kivágta a labdát.
19:38 | live

82' Hazai szöglet. Újabb szöglet, mert a laposan betett labdát Tabakovic kirúgta.
19:37 | live

Visszajött a Loki 25-öse, kiegészült a csapat, támad a Balmazkamilla.
19:36 | live

80' Tabakovic összeesett a pályán, orvosi stáb veszi körül, a derekát fájlalta már korábban is.
19:35 | live

79' Nagyon nem megy a támadás a Lokinak, Varga Kevin vitte végig a labdát a szélen, beadására nem volt érkező. Jellemző a Loki játékára, hogy nem zárkóznak a támadásoknál, illetve csak előre vágják a labdát mentéskor.
19:33 | live

77' Arabuli badása volt helyzetgyanús, viszont az érkező játékos nem ért el a kaputól 4 méterre.
19:31 | live

76' Andric le, Rácz fel a hazai csapatban.

75' Egyre erőszakosabban játszik a Loki, meg lett az eredménye, egy ellentámadás végén Tabakovic szögletet harcolt ki. Tőzsér beívelését a kapu fölé fejelte a Loki játékos.
19:29 | live

73' Hazai szabad 26 méterről az oldalvonal mellől, Szatmári fejelte ki a magasan kapu elé szálló labdát.
19:28 | live

71' Takács tanítani való cselekkel ment be a tizenhatoson belülre, lőni nem tudott, kivitte szélre, majd beadását éppen nem érte el Varga.
19:25 | live

69' Jovanovic szöktette Konyvest 30 méterre előre labdával, kapura tolta, a kapus beleért, szöglet. Szatmári 7 méterről hatalmas gyertyát fejelt a kapu fölé.
19:24 | live

68' Hatalmasat mentett Bényei a kapu torkában Vajda elől. A beadott labdát 3 méterre a kaputól vágta szögletre a kapu fölé.
19:22 | live

Mindeközben a Loki B-közép dobbal és énekkel folyamatason biztatja kedvenceit. A hazai B-közép hallgat.

Az eset a középpályán történt.
19:21 | live

66' Ferenczi sárgát kapott, nyújtott lábbal, hátulról csúszott be a Loki térfél közepén.
19:20 | live

A Loki a cserével 4-4-2-re állt át.

Előtte Varga keverte meg a védelmet, majd Bódinak passzolt, aki 20 méterről kapu fölé lőtt.

64' Cserél a Loki, Bódi le, Takács fel.
19:18 | live

63' Továbbra is a hazai csapat támad, szinte a térfelére szorult a Loki. A kapu elé küldött labdákat Tabakovic vagy Szatmári fejeli ki, nincs igazi helyzet a fölény ellenére.
19:16 | live

60' Bényeit könyökölték le a kaputól 36 méterre. Tőzsér pontatlanul ívelte be a labdát, már a tizenhatoson kivágták a labdát a védők.
19:13 | live

Kettős cserével igyekszik frissíteni csapatán Horváth Ferenc.

57' Haris le, Maisuradze fel. Zsiga le, Fekete fel.
19:12 | live

56' Rengeteg pontatlansággal játszik a Loki, a folyamatos hazai támadásokat hatástalanítják ugyan, viszont a passzaik pontatlanok. A Balmazkamilla mindig közelebb kerül a kapuhoz, most Arabuli fejelt 12 méterről méterekkel a kapu mellé.
19:09 | live

54' Andric ismét megfutotta a szélt, beadása a kapu fölött hagyta el a játékteret, majd a kirúgásból Könyves jutott beadáshoz, aki pontosan a kapus kezébe emelt.
19:07 | live

51' Előbb Andric ment el a bal szélen, majd 15 méterről lőtt. Nagy védett, utána Uzoma durrantotta rá 9 méterről, messze a kapu mellé.
19:05 | live

49' Jovanovic koccantotta össze a hazai támadó bokáját a 11-esssel egy magasságban, Zsiga beívelését kifejelték a Loki védők.
19:03 | live

47' Ismét a hazai csapat szorongat, egy szépen felépített támadás végén Vajda lőtt 16 méterről laposan, gyengén, Nagy könnyen fogta.
19:02 | live

Egyik csapat sem cserélt a szünetben.
19:01 | live

Pályán a csapatok, kezd a hazai gárda.
18:49 | live

Vége az első félidőnek. Hiába nyomott a hazai csapat, a Loki szerzett gólt a hosszabbítás első percében Tabakovic révén.
18:48 | live

A végén Zsiga szép csel után még beadta a labdát, Nagy könnyen leszedte.
18:47 | live

Balmazújváros - DVSC 0-1!

Tőzsér szabadrúgását a jobb szélről Tabakovic fejelte a hálóba az ötösről. Nem volt egyszerű dolga, négy védő vette körül a Loki csatárát.
18:46 | live

45' Gól! Vezet a Loki!

Tőzsér-Könyves a labda útja, majd a Loki 42-ese beadását Tabakovic nem érte el a kapu előtt.
18:45 | live

3 perc hosszabbítás.

Zsiga volt a szenvedő alany.

44' Tőzsér szabálytalankodott a félpályánál, éppen hozzáért az ellenfél lábához, óriási kiáltással esett össze a fehérmezes játékos, most ápolja az orvosi stáb a pályán.
18:42 | live

42' Folytatódik a hazai gyenge fölény, Arabuli kevergetett az ötös sarkán, sem lőni, sem passzolni nem tudott Kinyiktől, majd szabálytalankodott. Ellentámadásban a Loki labdát veszített a tizenhatoson, utána ugyanez a másik oldalon a Balmazkamillának. Desszert: Habovda beadása elszáll mindeki feje felett, a túloldalon bedobás a Lokinak a tizenegyessel egymagasságban.
18:39 | live

És tessék, Zsiga megfutotta a jobb szélt, beadását Vajda nem érte el a kaputól 7 méterre. Igen ígéretes hazai helyzet volt.
18:38 | live

39' Mezőnyjáték, de immár a Balmazkamilla kapuja felé billen a mérleg nyelve, enyhe Loki fölény.
18:36 | live

36' Kiegyenlített mezőnyjáték folyik, pörgős a játék, mindkét csapat védelme brillírozik, a tizenhatosig nem jutnak el a támadások.
18:34 | live

33' Továbbra is az Újváros szorongat. A védelmet nem tudják feltúrni, helyzetet nem tudnak kialakítani, átlövésekkel próbálkoznak, most Rus lőtt 20 méterről a kapu fölé.
18:31 | live

31' Arabuli adott labdát Zsigának, aki 8 méterről egy az egyben volt szemben Naggyal, a kapus hatalmasat védett, szöglet, amit kivágtak a hazaiak az alapvonalon túlra.
18:30 | live

29' Tőzsér adott Könyvesnek egy szép labdát, akit a tizenhatoson belül beért a védője és szerelt, majd egy eladott labdából Bódi próbálkozott szélről középre cselezni, szerelték. A Balmaz nagyon hatékonyan védekezik, kapu közelébe nem ér a Loki.
18:28 | live

27' Habovda rúgta sípcsonton Bódit a kaputól 33 méterre. Tőzsér emelte a kapu elé a labdát, hosszú lett az ötösön tartózkodó Szatmárinak és Könyvesnek.
18:26 | live

26' Arabuli és Bódi ütközött, Bódi labdát szerzett, Arabuli összeesett, a játékvezető továbbot intett, Bódi sportszerűen kirúgta a labdát. Kijött a szorításból a Loki. Előbb Tabakovic jutott el lövőhelyzetig, de hosszan tolta meg a labdát a kaputól 22 méterre, majd Ferenczit szerelték a szélen.
18:24 | live

22' Könyves kiszorított helyzetből oldalhálót lőtt az ellentámadásból. Majd az ellentámadásban a hazaiak támadását szerelték a tizenhatoson. Vajda nem tudta megszelídíteni a labdát.
18:21 | live

20' Szép összjáték után ismét hazai helyzet, Vajda és Arabuli összjátéka után Haris lőtt a bal felső mellé 10 méterről.
18:20 | live

19' 3 a 3 ellen támadt a hazai csapat. Arabuli előtt Szatmári pöckölte el a labdát a kaputól 12 méterre.
18:19 | live

18' Szép akció végén Vajda gurított a tizenhatoson belülre, Varga átlépte, Nagy kezében halt el a hazai támadás. Többet támad a hazai csapat.
18:17 | live

Harist ápolták, már felkelt, úgy látszik, vérzik az orra. Mivel vérző játékos nem lehet a pályán, lejött.
18:16 | live

16' Egy hazai játékost ápolnak a pályán, komolynak tűnik a baj. Hogy pontosan mi történt, nem láttuk, a közelében nem volt a labda. Közben Herczeg ad utasításokat Tőzsérnek és Könyvesnek.
18:15 | live

14' Zsiga esett nagyot Jovanovic előtt, Bognár befújta, szabad 26 méterről. Vajda centikkel ment el a bal felső sarok mellett, talán még súrolta is a kapufát. Nagyon befért volna.
18:13 | live

13' Sigér lövése 22 méterről akadt el a védőkön, majd Zsiga lőtt 16 méterről, megpattant egy lábon, szöglet. A betekert labdát a hazaiak a kapu fölé vágták. Kirúgás.
18:11 | live

10' Vajda futotta meg a jobb szélt, Bődi igyekezett szerelni, annyiban zavarta meg a hazaiak 26-osát, hogy kivezette a labdát a Loki térfele közepén. A bedobás után Ferencz beadását Bódi 10 méterről a kapu mellé lőtte.
18:08 | live

8' A Varga-Ferenczi összjáték után Könyvesnél a labda a kaputól 20 méterre, középről nem sokkal csavarta a bal kapufa mellé a labdát.
18:07 | live

6' Továbbra is a venégek dominálnak, a hazaiak támadását könnyen hatástalanítják a tizenhatos előtt, majd előbb Tőzsér 22 méterről, utána Varga Kevin 20 méterről lőtt kapura. A Balmazkamilla válasza egy 25 méterről a kapu közepében álló Nagy kezében landoló lövés volt.
18:05 | live

3' Az már kiderült, hogy mindkét csapat a győzelemre játszik. Az első támadást a Loki vezette, Bódi beadását kapujából kifutva fogta Pogacsics. A hazaiak ellentámadását ugyanígy hatástalanította a másik oldalon, majd Varga Kevinnek sikerült Ferenczihez juttatni a labdát az alapvonalról, akinek beadását kivágták. A Loki többet birtkolja a labdát.
18:00 | live

A vendégek kezdték a mérkőzést.
17:59 | live

Megszólalt a Loki B-közép, hangos Cívisváros dallam tölti be a sportpályát, a hazai fanatikusak is némi dobolás után rázendítenek.
17:58 | live

A Himnuszt játsszák a kezdés előtt.
17:57 | live

Érkeznek a csapatok. A játékosokat sárga-fekete öltözetbe bújtatott gyerekek kísérik. A Loki tiszta pirosban, a Balmazújváros tiszta fehérben.
17:53 | live

A Loki csapatában annyi a változás, hogy Mengolo kimaradt a kezdődből, még a kispadon sincs. Hogy miért, megkérdezzük a meccs utáni sajtótájékoztatón. Kezdő viszont Tabakovic, aki a gólért, gólokért lesz a felelős. A kispadon Bíró és Szilvási is helyet kapott.
17:51 | live

Az NB I. 9. fordulójában a Balmaz Kamilla - DVSC bajnoki labdarúgó mérkőzés kezdődik perceken belül Balmazújvárosban. A nagy meleg némileg enyhült, árnyék borult a narancssárga-fekete színben pompázó új sportlétesítményre. A lelátókon egyelőre még sok üres hely van, a vendégszektor majdnem megtelt, míg a hazai B-közép félig üres. A csapatok már befejezték a bemelegítést.

0 – 1 (0-1)

Balmazújváros, Balmazújvárosi Városi Stadion, 2291 néző. V.: Bognár Tamás.

Balmazújváros: Pogacsics – Habovda, Russ, Tamás, Uzoma – Vajda, Sigér, Haris, Zsiga – Andric, Arabuli.

DVSC: Nagy – Kinyik, Szatmári, Bényei, Ferenczi – Tőzsér, Jovanovic, Bódi, Varga – Könyves, Tabakovic.

Gólszerző: Tabakovic a 45. percben.

Sárga lap: Ferenczi a 66., Tamás a 85. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Haris helyett Maisuradze, Zsiga helyett Fekete az 57., Bódi helyett Takács a 64., Andric helyett Rácz a 76., Varga helyett Csősz a 87., Tabakovic helyett Szilvási a 90+3. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a Balmazújváros a 2017/2018-as szezonban?