HAON-ÉLŐ – Bajnokok Ligája: Cliftonville FC vs. DVSC-TEVA 0-0

Cliftonville FC vs. DVSC-TEVA
Cliftonville FC vs. DVSC-TEVA - © Fotó: Czeglédi Zsolt
Cliftonville – A labdarúgó Bajnokok Ligájának második selejtezőjében a Debreceni VSC-TEVA gárdája az északír Cliftonville FC vendégeként lépett pályára kedden 20:45-től. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on.

Bajnokok Ligája – Selejtező

Cliftonville vs. DVSC-TEVA

0 – 0

Ön szerint a DVSC-TEVA vagy a Cliftonville FC jut tovább a BL második selejtezőköréből?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

HAON-LIVE - Bajnokok Ligája: Cliftonville vs. DVSC-TEVA 2014.07.15., kedd 20:45
22:36 |

90+2' Vége a meccsnek, a végeredmény 0-0.
22:35 |

93' Seydi vágta a kapusba a labdát 4 méterről, meccslabda!
22:34 |

90+2' Újabb csere: Murray jön az utolsó percekre Gormley helyett.
22:32 |

90+1' Bouadla jobbos lövését védte vetődve az északír kapus.
22:31 |

89' Bouadla beadását csípte el Sidibe elől a kapus.
22:28 |

86' Jovanovics helyére Zsidai érkezik.
22:27 |

84' McMulland érkezik Seydak helyére.
22:27 |

83' Novakovics kétszer is bravúrral védett egy-egy közeli lövést!
22:21 |

79' Bódi helyett Mihelic a pályán.
22:18 |

76' Ismét Seydi, újra fejjel, megint veszélytelen.
22:17 |

74' Bódi lőtt csúnyán az égbe.
22:13 |

71' Jovanovicsot ütötték meg, rövid ápolásra szorul.
22:12 |

69' Seydi fejelt mellé.
22:10 |

67' Ismét Seydi, Boudala forintos labdáját belepasszolta a kapus kezébe.
22:09 |

66' Seydi előtt adódott lehetőség, de elvétette a labdát a támadó.
22:09 |

Körülbelül kétezren vannak jelen a mérkőzésen, mivel nincs teltház, s összesen csak két és fél ezer főt engednek be a stadionba.
22:07 |

Már vezetnie kéne a Lokinak.
22:07 |

65' Jovanovics lőtt kapásból kapura, de a kapus a helyén volt.
22:06 |

63' Garret váltja Donnelly-t.
22:05 |

62' Kezezést reklamálnak a debreceniek, joggal, Flynn ért hozzá kézzel a tizenhatoson belül, de nincs büntető.
22:01 |

59' Bouadla tekert ballal kapura egy szabadrúgást 28-ról, alig ment fölé.
21:58 |

56' Tessék: Korhut beadását Sidibe vágta a lécre 9 méterről! De kár érte!
21:58 |

Kényelmes eredmény ez a DVSC-nek, több van ebben a meccsben.
21:55 |

52' Bódi lőtt 27-ről, de lövése megpattant Seydi hátán, ezért csemege lett a kapusnak.
21:53 |

51' Donnelly kapott sárga lapot, megrúgta Lázárt.
21:53 |

50' Donnelly lőtt ballal kapura, elsuhant a labda a jobb sarok előtt.
21:51 |

Felhangzik a Hajrá Loki!
21:49 |

47' Korhut adott be, de Seydi fejéről Devlin lehúzta a labdát.
21:48 |

46' Elkezdődött a második játékrész.
21:46 |

Csere a szünetben, Seydi jön Tisza helyett.
21:46 |

Jönnek a csapatok, hamarosan indul a 2. félidő.
21:31 |

Vége a félidőnek.
21:29 |

44' Tisza bal oldali beadásából Sidibe fejelhetett volna gólt, de centikkel elzúgott a feje felett a labda.
21:28 |

42' Tisza elől mentenek a védők, helyzet is kialakulhatott volna belőle, ha tovább tud menni a magyar csatár.
21:25 |

39' Bódit rúgták fel, de nincs szabadrúgás.
21:24 |

38' Fölényben játszik a Debrecen, de nincs átütő erő, mintha óvatos lenne a magyar csapat.
21:20 |

Hangulattalan mérkőzés, gyenge ellenféllel szemben, többet várunk a Lokitól.
21:18 |

32' Kicsit úgy tűnik, a Lokinak jó az X, a hazaiak meg egyelőre nem képesek többre.
21:15 |

30' Korhutot szerelték a tizenhatoson belül, elesett, de nem volt tizenegyes.
21:14 |

Érdekes, mennyire meg van szórva a műfű granulátummal, amikor elrúgja valaki a labdát, szinte "felporzik" a játéktér.
21:13 |

24' Tisza lőtt volna kapura, de messze járt a gólszerzéshez.
21:04 |

19' Lázár jobb oldali beadását Jovanovics bólintotta kapura, de az északír kapus védett.
21:04 |

18' Donelly lőtt kiszorított helyzetből, a kivetődő Novakovics tisztázott előle.
21:01 |

16' Tisza adott be balról, Jovanovics fejelt, de nem találta el a kaput.
20:56 |

10' Helyzet a hazaiak kapujánál. A 16-os előtt Varga és Tisza zavarta egymást, egy jó lövőhelyzetben lévő Loki játékos nem tudott lőni.
20:55 |

9' Bódi indítása a félpályáról nem érte el Lázárt, majd ő is visszaszerezte a labdát. Sidibét ugrasztotta volna ki, ám magas volt a hórihorgas Loki csatárnak.
20:54 |

8' Néhány perc elteltével látszik a két csapat közti tudásbeli különbség. Szinte mindig a Cliftonvill térfelén a labda, a hazaiak 10 emberrel védekeznek.
20:52 |

6' Varga 35 méteres keresztlabdáját nem érte el Bódi a hazaiak térfele közepén. Bedobás.
20:51 |

Bouadla indult meg nagy lendülettel 30 méterről, Tiszának továbbította az alapvonalhoz, őt azonban szerelték. Kirúgás.
20:50 |

5' Lázár beadását jobb oldalról csípték el a védők a tizenhatoson belül.
20:50 |

4' Lázár-Jovanovic a labda útja a hazaiak térfele közepén, Jovanovicot azonban megzavarták a védők, róla ment bedobásra a labda.
20:48 |

2' A hazaiak játékterén folyt a játék, a labda nem találta meg Sidibét a kaputól jó 25 mélterre, kirúgás.
20:47 |

Három piros mezestől közrefogva Bódi harcolt ki bedobást a félpályán.
20:47 |

1' Hazai fejeléssel kezdik a hazaiak a játékot.
20:46 |

A hazaiak kezdik a mérkőzést.
20:45 |

Portugál játékvezetői hármas vezeti a meccset.
20:45 |

Műfüves pályán játszanak a csapatok. Ez inkább a hazaiaknak kedvez. Lassabb a füvespályánál.
20:44 |

Pályán a csapatok, tiszta fehérben a Loki, tiszta pirosban a Cliftonville.
20:44 |

A Loki drukkerek a hangosabbak.
20:43 |

A hazaiak inkább védekező felállásban állnak ki, összesen egy csatárral.
20:43 |

A Cliftonville stadion igen szerény a debrecenihez képest. Inkább egy jól felszerelt kisvárosi sportpályára hasonlít.
20:39 |

A csapatok befejezték a melegítést, öltözőbe vonultak.
20:20 |

A debreceni csapat további nevezettjei: Poleksic, Morozov, Brkovic, Damahou, Zsidai, Mihelic, Seydi.
20:19 |

Akik még szerepet kaphatnak ma a Cliftonville-nél: Brown, Smyth, Caldwell, McMullan, Winchester, Murray, Garrett.
20:13 |

A DVSC: Novakovic, Lázár, Mészáros, Máté, Korhut, Jovanovic, Bouadla, Bódi, Varga, Sidibe, Tisza.
20:11 |

A hazai csapat: Devlin, McGovern, Scannel, Flynn, Seydak, Cosgrove, Johston, Curan, Donnelly, Catney, Gormley.
20:07 |

A mérkőzést Artur Dias vezeti, asszisztensei Rui Tavares és Alvaro Daniel Carvalho Mesquita lesznek, a tartalék játékvezető pedig Paulo Jorge Lourenço Batista.

Bajnokok Liga – Selejtező

0 – 0

Cliftonville, 2.000 néző, v.: Artur Dias (Rui Tavares, Alvaro Daniel Carvalho Mesquita).

Cliftonville FC: Devlin, McGovern, Scannel, Flynn, Seydak, Cosgrove, Johston, Curan, Donnelly, Catney, Gormley. Vezetőedző: Tommy Breslin

DVSC-TEVA: Novakovic, Lázár, Mészáros, Máté, Korhut, Jovanovic, Bouadla, Bódi, Varga, Sidibe, Tisza. Vezetőedző: Kondás Elemér

Gólszerző: -.

Sárga lap: Donnelly az 51. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Tisza helyett Seydi a 46., Donnelly helyett Garret a 63., Bódi helyett Mihelic a 79., Seydak helyett McMulland a 84., Jovanovics helyett Zsidai a 86., Gormley helyett Murray a 92. percben.