Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I. 2017/2018-as szezonjának 14. fordulójában a DVSC csapata a Paks együttesét fogadta szombaton 15.30-tól a Nagyerdei Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

Ön szerint mi lesz a DVSC vs. Paksi FC mérkőzés végeredménye?

HAON-LIVE – DVSC vs. Haladás – 2017. 10. 28., 15.30
17:22 | live

És lefújta, vége, nyert 3-2-re a Loki!
17:19 | live

93' Bódit Nagy Kevin váltja.

92' A meccs ziccere, Takács három méterről lőtt a kapu mellé, egyedül vezette a labdát pedig!
17:18 | live

90' Hatalmas paksi helyzet, szabadrúgás után megpattant a labda a sorfalon, ám Nagy ujjheggyel kitolta a rövid sarok elől.
17:17 | live

Négy perc a hosszabbítás.
17:16 | live

Könyves visszajöhet.
17:15 | live

Könyvest ápolják, áll a játék.

88' Bartha centerezésénél kellett nagyot mentenie Ferenczinek.
17:12 | live

Egyelőre biztosan tartja előnyét a Loki, a szurkolók nagy buzdítása közepette.
17:07 | live

80' Takácsot kaszálták el, de a bíró nem fújt, a csatárt ápolni kell.
17:03 | live

76' Cserél a DVSC: Varga Kevin helyett Csősz Richárd a pályán.

75' Takács Tamás ezúttal maga próbálkozott, de fölé emelt.
17:02 | live

Takácsnál maradt szerencsésen a labda, aki az egyedül kilépő Bódihoz játszott, a középpályás bevezette a labdát a büntetőterületen belülre, és a bal alsóba gurított!
17:01 | live

73' Góóóóóól, 3-2!
16:58 | live

71' Cserélnek a vendégek, Koltait Haraszti váltja.
16:57 | live

70' Paksi lehetőség: Koltai tekert alig mellé 22 méterről.
16:56 | live

69' Bódi szögletét csak bravúrral ütötte ki a kapus a léc alól.
16:55 | live

68' Cserél a Loki: Mengolo helyett Takács Tamás.
16:54 | live

67' Szakály kapta vissza a labdát az alapvolnalról, de szerencsére közeli lövésébe beleléptek a védők.
16:51 | live

64' Kinyik buktatta ellenfelét durván, sárga lap.
16:48 | live

Bal oldali beadás után Papp érkezett tisztán és 11 méterről a jobb felsőbe bombázott! 2-2

61' Gól, egyenlített a Paks!
16:45 | live

58' Szakály esett össze a tizenhatoson belül, tizenegyes helyett sárgát kapott.
16:43 | live

57' Kulcsárt Szakály Dénes váltja a Paksban.
16:42 | live

Tőzsér nagy erővel a balra vetődő Verpecz mellett a bal sarokba lőtt!
16:41 | live

55' Góóóóóól, 2-1!

Jovanovic passzával Bényei ment volna el, de lerántották, büntető.

54' Tizenegyest kapott a Loki!

16:37 | live

50' Ferenczi beadása meglepte Könyvest, aki így suta mozdulattal mellé csúsztatta a labdát.
16:34 | live

47' Mengolo beadásáról maradt le centikkel Varga Kevin.
16:33 | live

46' Elkezdődött a 2. félidő.
16:32 | live

A szünetben cserélt a Paks, Hajdú helyett Bartha a pályán.

Kint a Loki is, indulhat a meccs.
16:31 | live

A paksiak már megérkeztek a játéktérre.
16:17 | live

Vége a félidőnek, ennél csak jobb jöhet.
16:13 | live

A Paks visszahúzódott, a Lokinál pedig nagyon sok rövid passz, de céltalanul oldalra, és sok hibával.

Lassan vége a félidőnek, eddig nem sok szép megoldást láttunk.
16:08 | live

37' Most a Paks hagyott ki egy helyzetet, Papp elől a kapu torkában rúgták ki a labdát.
16:06 | live

35' Bódi sarokrúgása után Ferenczi lőtt kapásból, nagyon fölé.
16:05 | live

34' Mengolo futott el a bal szélen, éles szögből lőtt, szöglet.
16:03 | live

31' Bődi szabadrúgása egy védőről szögletre pattant.
16:02 | live

30' Jovanovic lépett ki a szélen, a tizenhatos előtt buktatták.
16:01 | live

Nagyon sok a hiba, Csertői Aurél tajtékzik a kispad előtt, de Herczeg András sem lehet elégedett.
15:56 | live

2802 néző van a stadionban.

Sajnos most nem sok eseményt lehet feljegyezni, gyenge a meccs.
15:53 | live

Most a Loki dominál, sokkal többet van a hazaiaknál a labda.
15:50 | live

19' Ferenczi beadása suhant be majdnem a hálóba.
15:44 | live

A B-közép a 20 éves Vadmacskák, női szurkoló csoportot köszönti, némi piróval.
15:43 | live

Könyves kapott jó labdát a bal oldalon, forgolódott, majd élesen a kapu elő lőtt, és a hosszún érkező Bódi Ádám közelről a hálóba vágta a labdát! 1-1!

12' Góóól, egyenlített a Loki!
15:41 | live

A hazai védők gyámoltalanok voltak, Papp Kristóf kilépett köztük és magabiztosan a jobb alsóba lőtt, 0-1!

10' Gól, vezet a Paks!
15:39 | live

Nagyjából kiegyenlített a találkozó eddig, a Paks kicsit aktívabb.
15:37 | live

6' Itt az első sárga, Könyves könyökölte le ellenfelét a kispadok előtt.
15:36 | live

5' Szöglet után Simon fejelt a debreceni kapu mellé, ez is helyzet volt.

5' Itt a válasz: Végi bombázott fölé közelről, kapásból.
15:35 | live

4' Hatalmas Loki-helyzet maradt ki! Mengolo adta vissza lövésre a labdát Jovanovicnak, aki 10 méterről mellé durrantott.
15:32 | live

A tolnai városból 13-an foglalnak helyet a szektorukban.
15:31 | live

1' A Paks kezdte a játékot.
15:30 | live

Tiszta fehérben a Paks, tiszta piros szerelésben a Loki.
15:28 | live

Jönnek ki a csapatok, pár perc és kezdés.
15:26 | live

Kollégája, Herczeg András így látja az esélyeket: - Nagyon nehéz összecsapásra számítok. Egy olyan együttes ellen játszunk, amely jól futballozik és labdabiztos játékosok alkotják a keretét. Az atomvárosiak szervezetten és fegyelmezetten védekeznek, az elmúlt időszakban pedig egy új játékrendszerben játszanak, amellyel láthatóan eredményesek. Mind védekezésben, mind támadásban figyelnünk kell az első perctől kezdve, nem fordulhat elő, hogy hazai pályán ismét hamar hátrányba kerüljünk. A Haladás elleni találkozó első félidejében probléma volt a védekezésünkkel, nagy területet adtunk a szombathelyieknek, akik ezt jól kihasználták. Arra törekszünk, hogy a Paks ellen ne forduljanak elő ilyen hibák. (dvsc.hu)
15:23 | live

A paksi vezetőedző, Csertői Aurél így nyilatkozott a klub honlapján az összecsapást megelőzően: - Elsőre egy szó jut eszembe a Debrecen elleni mérkőzésünkkel kapcsolatban, a bravúr. Ugyanis erre lesz szükségünk ahhoz, hogy győzni tudjunk a Nagyerdei Stadionban. Az utóbbi fordulók egyik, ha nem a legjobb formájában lévő csapatához látogatunk. Nagyon masszívak, a legkevesebb gólt kapták az NB I-ben, és előre is nagyon jól játszanak. Szóval ismét mindenkinek a maximumot kell kihoznia magából ahhoz, hogy sikeresek lehessünk.
15:22 | live

Érdekesség, hogy a Paks kapuját a hosszú évekig a DVSC-ben játszó Verpecz István védi majd.
15:19 | live

Egyelőre csekélynek látszik az érdeklődés a találkozó iránt, most még nem lehetünk többen kétezernél.
15:18 | live

A paksiaknál a gólvágó Bartha László most épült fel sérüléséből, a padon már helyet foglal a támadó.

A védelem tengelyében az alapember Szatmári Csabát ezúttal Mészáros Norbert helyettesíti.
15:17 | live

Ilyen labdarúgó most a keretben Tabakovic, Szatmári és Sós Bence.
15:16 | live

Herczeg András, debreceni vezetőedző gondjait az szaporítja, hogy több játékosára sem számíthat sérülés miatt.

Jelenleg éppen a bemelegítés zajlik a gyepen.

A Loki 8 meccs óta nem kapott ki, míg a Paks hat mérkőzés óta szerzett mindig legalább egy pontot.

Remek időben, két hosszabb ideje veretlen csapat találkozik negyedóra múlva a Nagyerdei Stadionban.

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 2802 néző. V.: Bognár T. (Iványi Z., Kulcsár K.).

DVSC: Nagy S. – Bényei, Kinyik, Mészáros, Ferenczi – Varga K., Tőzsér, Jovanovic, Bódi – Könyves, Mengolo. Vezetőedző: Herczeg András.

Paks: Verpecz, Gévay, Zachán, Papp, Vági, Bertus, Koltai, Szabó, Hajdú, Simon, Kulcsár. Vezetőedző: Csertői Aurél.

Gólszerző: Papp (0-1) a 10., Könyves (1-1) a 12., Tőzsér (2-1) az 55., Papp (2-2) a 61., Bódi (3-2) a 73. percben.

Sárga lap: Könyves a 6., Szakály az 58., Kinyik a 64. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Hajdú helyett Bartha a szünetben, Kulcsár helyett Szakály az 57., Mengolo helyette 68., Koltai helyett Haraszti a 71., Varga helyett Csősz a 76., Bódi helyett Nagy a 93. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVSC a 2017/2018-as szezonban?

Bódi Ádám
Debrecen - A Lokinak tanulnia kell a múlt heti, Szombathely elleni hazai pontvesztésből, mert jön a Paks. Az elmúlt fordulóban a Haladással a Nagyerdőn játszott a DVSC együttese az OTP Bank Ligában, s szombaton 15 óra 30 perctől ismét saját pályáján kell bizonyítania a Herczeg-legénységnek. Az el...