HAON-ÉLŐ – Ferencvárosi TC vs. DVSC 0-0 (0-0)

Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga harmincegyedik fordulójában a DVSC-t a Ferencváros csapata fogadta szombaton 18.00-tól a Groupama Arénában. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Hajdú Online-on!

Ferencvárosi TC vs. DVSC

0 – 0

HAON-LIVE – Ferencvárosi TC vs. DVSC – 2017. 05. 13., 18.00
20:23 | live

A Ferencváros vs. DVSC (0-0) NB I-es mérkőzés után a két edző, Thomas Doll és Leonel Pontes értékelte a látottakat.

19:52 | live

A Loki tábor ünnepel, a Fradi drukkerek fütyülnek.
19:51 | live

Vége a mérkőzésnek. Ferencváros-Debrecen 0-0.

Mengolot vágták fel a tizenegyesponttal egymagasságban, sárgát kapott Lovrencsics.
19:50 | live

Handzic vissza, Loki szabadrúgás a kaputól 40 méterre.
19:49 | live

+3' Handzic lesétál a pályáról az egészségügyi stáb kíséretében.

Közben Handzicot elütötték a középkörben, ápolni kell a Loki 90-esét.
19:48 | live

+1' Egy beadást Danilovics fogott meg kifutva a kapuból.
19:47 | live

3 perc hosszabbítás.

90' Mengolot rántották le a középpályán, Dilaver sárgát kapott.
19:46 | live

89' Nyom a Fradi, szöglethez jutott, Böde alól pöckölték ki.
19:44 | live

Cserél a Loki: Holman le, Szuk fel.

87' Hajnal lesen kapta a labdát, lefújta a spori, de azért még a hálóba lőtt.
19:43 | live

Beszorult a Loki.

86' Ismét Fradi támadás, szögletre mentett egy lapos lövést a kapus.

85' Kundrák kapott jó labdát a szélen, befelé vezette a labdát, majd 15 méterről az oldalhálóba lőtt.
19:42 | live

84' Radó beadását Ferenczi rúgta szögletre. A szögletet Tőzsér fejelte ki.
19:39 | live

82' Most a Loki irányítja a játékot, többet birtokolja a labdát, viszont helyzet nincs, Mengolo lőtt fölé.
19:37 | live

Közben a Loki drukkerek végig énekelnek, biztatják a csapatukat.

79' Cserélt a Fradi: Amadou le, Hajnal fel.
19:36 | live

Tőzsér szabadrúgása elakadt a falban. Az ismétlésben Sekulic a kapu fölé durrantott.
19:35 | live

78' Handzicot fejelték le a kaputól 26 méterre, szabadrúgás a kapuval szemben.
19:33 | live

75' A Loki visszaállt, a kontrák is erőtlenek, Ferenczi beadása-kapura emelése Dibuszé lett. Másik oldalon Amadou vitte ki a labdát az alapvonalon túlra.
19:31 | live

74' Cserél a Loki. Könyves le, Sekulic fel.
19:29 | live

71' Loki próbálkozásokkal teltek az előző percek, távoli lövéseket blokkolták a hazai védők.
19:25 | live

Támadóbb lett a Fradi.

Bognár le, Radó fel.

Felpörgött a meccs, fogy az idő, cserél a Fradi.
19:24 | live

67' Mengolo futotta le védőjét, centerezett, de nem volt érkező.
19:23 | live

Cserélt a Fradi is: Varga le, Kundrák fel.
19:22 | live

Cserél a Loki: Feltscher le, Mengolo fel.

65' Osváth sárgát kapott, durván állította meg Amadout a felezővonalon.

64' Beszorult a Loki, körbepasszolták a tizenhatost többször is, majd Bödéhez került a labda a kaputól 10 méterre, aki kapásból a kapu közepébe lőtt, Danilovics szépen védett.
19:18 | live

61' Böde kapott labdát a kaputól 10 méterre, Szatmári vetődött bele a lövésbe, szöglet.
19:17 | live

60' Varga Lövését, középre tartott laposan, Danilovics fogta.
19:16 | live

59' Feljavult a Fradi, nála van többet a labda.
19:15 | live

58' Ismét lesen volt Varga az indításkor, jól alkalmazza a Loki védelme a lestaktikát.
19:14 | live

56' Varga kapta jobb szélen lesen a labdát, hosszú percek óta ez az első próbálkozása a hazai csapatnak.
19:11 | live

54' Továbbra is a Loki irányít, bedobásokkal mennek előre, majd Handzicot szerelik a tizenhatos sarkán, szöglet.
19:09 | live

52' Fütyül a stadion, Loki-helyzet, előbb Könyves lőtt 22 méterről, majd a kipattanót Feltscher 16-osról lőtte kevéssel a kapu mellé.
19:08 | live

A szöglet kiflije érintés nélkül ment ki a kapu túloldalán.

Loki helyzet: Holman passzát a kapu elé nem érte el sem Könyves, sem Osváth, szöglet.
19:07 | live

50' Loki-percek után, a debrecenieknél volt a labda, helyzet nélkül, a Fradi próbálkozhat.
19:06 | live

47' Varga beadását fejelték ki a kapu elől. De továbbra is a hazaiak támadnak.
19:03 | live

46' Handzic egy felugrás közben Kochra támaszkodott, mindkét játékos lent maradt a földön. Majd kis ápolás után harcra készek.
19:02 | live

A Loki kezdi a félidőt.

Nincs csere egyik csapatban sem, úgy látom.
19:01 | live

A Loki játékosai már apályán vannak. Kisvártatva a Fradi játékosai is itt vannak.
18:52 | live

Félidei eredmények a többi pályáról:

DVTK vs. Mezőkövesd 0-2
Haladás vs. Vasas 0-1
Honvéd vs. MTK 0-0
18:47 | live

Az első félidő jelentős részében a Loki volt a veszélyesebb, bár ez a labdabirtoklásban nem nagyon látszott.

Vége az első félidőnek. Ferencváros-Debrecen 0-0
18:46 | live

Holman szögletét kivágják.

45' Handzic elől szögletre mentenek a tizenhatoson belül a hazaiak.

43' Hatalmasat mentett Osváth. Amadou kapott milliméterre pontos labdát a hosszúra, becsúszva éppen tudott menteni a Loki kettes úgy, hogy nem lett szöglet.
18:44 | live

42' Fradi szöglet után fejes 7 méterről a kapu fölé.
18:42 | live

41' Újabb Loki-helyzet, beszorult a hazai csapat. Könyves kapott jó labdát Osváthtól, a lövés centikkel ment el a hosszú alsó mellett. 14 méterről lőtt.
18:41 | live

40' Könyves szerzett labdát a félpályán, a 16-osig vezette, egy lövőcsel után lőtt, a labda nem sokkal kerülte el a bal felsőt.

39' Tőzsér csavarta kapu elé, Szatmári érkezett a hosszúra, viszont nem tudta megjátszani a labdát.
18:40 | live

38' Osváth szögletet harcolt ki egy gyors kontra után.
18:37 | live

35' Könyvest buktatták a kaputól 22 méterre. Tőzsér a bal alsóba tartó lövését Dibusz könnyen fogta.
18:36 | live

34' Hosszas adogatás a Loki kapu előtt, majd 40 méterről lövés, jóval Danilovics kapuja mellé.
18:33 | live

32' Az előbbi támadásnál Handzic a földön maradt, majd amikor a játékvezető visszafújta a labdát, bicegve felállt.
18:32 | live

30' Fradi-próbálkozások, most átlövésekkel kísérletezgetnek 16-20 méterről, Jól blokkolnak a fehér mezes védők.
18:31 | live

A Loki-drukkerek folyamatosan biztatják kedvenceiket.
18:30 | live

28' Óriási Loki helyzet: Osváth kapott labdát a kaputól 13 méterre, lőtt, a kapusról felperdülő labda a hálóba hullott volna, ha a gólvonalról nem vágják ki. Utána szöglet, a beívelést gyengén fejelte kapura Brkovics, a kapus fogta.
18:29 | live

27' Továbbra is a hazaiak vannak támadásban, okosan lassítja a játékot a Loki, illetve a tizenhatosuk előtt semlegesítik a támadásokat.
18:27 | live

26' Handzic nagyon gyenge ezen a meccsen, most sem tudta lekezelni a labdát a kaputól 22 méterre, pattan el tőle a játékszer, talán összeszedi magát...
18:26 | live

24' Hatalmas szerencséje volt a Lokinak, Gera 12 méterről ugrott ki, szó sem volt lesről, a lövésbe beleért sarokkal az egyik védő, szöglet lett.
18:25 | live

23' Handzicot szerelték a kaputól 10 méterre, bedobás a Lokinak.
18:23 | live

20' Amadout szerelték az utolsó pillanatban a kaputól 10 méterre, bedobás után Bodnár lőtt 20 méterről a kapu fölé.
18:22 | live

Handzic kapott labdát 14 méterre a kaputól, laposan lőtt kapura, a labda kevéssel kerülte el a jobb alsót.
18:20 | live

19' Rengeteg hiba mind a két oldalon, nincs folyamatos játék, helyzetnek jele sincs. Küzdenek a csapatok.
18:18 | live

15' Loki-kontra: Holman szerzett labdát a tizenhatosukon, végig a pályán, Könyvesnek jobb oldalra, majd Könyves be középre, Handzic azonban nem találta meg a labdát a kaputól 18 méterre.
18:16 | live

Könyves meggyógyult, jöhet a hazai csapat.

14' Könyvest rúgták bokán egy szerelés közben, őt szerelték, ápolni kell a Loki 42-esét. Van ám füttykoncert.
18:14 | live

12' Átvette a játék irányítását a Fradi, helyzete azonban nekik sincs. Gera próbálkozott 35 méterről egy lövéssel, Tőzsérben elakadt a löket.
18:11 | live

9' Ellentámadásban Holman száguldott végig a pályán, a kapu előtt 12 méterrel azonban 3 védővel kezdett cselezgetni, majd a kapura lövése elakadt egy védőben.
18:10 | live

Varga ívelt kapu elé, Danilovics a labda alá szaladt, a gólvonalon állók tisztáztak, helyzet volt.
18:09 | live

8' Holman szabálytalanul szerelt a kaputól 25 méterre az oldalvonal mellett, befelé szabad.
18:08 | live

6' Folyamatosan támad a Loki, sajnos nincs átütőerő, nincs helyzet. Handzic labdákat veszít, egyelőre rá építik a támadásokat.
18:06 | live

4' Loki támadás: Holman keverte meg a szélen a védőket, Jovanovicot viszont nem tudta megjátszani a tizenhatoson belül, rövid volt a begurítás. Megszólalt a Loki kórus is.
18:05 | live

Dilaver fejelte ki a kapu elé ívelt labdát, visszajátékban Szatmári hosszan szöktette Handzicot.
18:03 | live

2' Könyves-Holman összjáték végén Holmant szerelték a tizenhatoson belül, szöglet.

1' Varga próbálkozott az alapvonal mellett becselezni, Brkovics szerelte, a labda Danilovicsé.
18:02 | live

Hazaiak kezdik a játékot.
17:59 | live

A hazaiak zöld-fehér felsőben, zöld alsó és zöld sportszár. A Debrecen tiszta fehérben.
17:58 | live

Érkeznek a csapatok a Fradi-indulóra.

Na, kezdődik a közönséghergelés, bár már van úgy szűk negyedház, de valahogy nem akarnak kiabálni a szpíkerrel.
17:54 | live

A vendégszektorban 70-80 piros-fehér sálas álldogál, szotyizik, nézelődik, egyetlen molinó árválkodik a szektor előtti hálón.
17:49 | live

A stadionba jövet Fradi drukkerekkel beszélgettem a várható eredményről. Abban egyetértettek, hogy szoros lesz a meccs, abban viszont nem, hogy ki fog győzni. Legalább annyian látták esélyesnek a Debrecent, mint a Ferencvárost.
17:48 | live

Túl vannak a bemelegítésen a játékosok is és a játékvezetők is. Megérkezett a pálya közepére, pontosabban, berepült a fradisas. Magyaros szabású zöld-fehér öltözetben a sasidomár.
17:45 | live

A szpíker hatalmas hangerővel hergeli a hazaiak drukkereit, foghíjasak ott is a sorok.

Negyedóra még a kezdésig, elég kevesen vannak a stadionban, saccolni sem merek.
17:35 | live

Mindkét csapatnak égetően fontosak a pontok, hiszen a Loki a kiesés elől menekül, míg a hazaiak a dobogó harmadik fokáért küzd. Ennek megfelelően jó mérkőzés ígérkezik.
17:34 | live

16:18 | live

Nem kisebb feladatra vállalkozik a DVSC futballcsapata szombaton este, mint a bajnoki címvédő Ferencváros otthonában eredményesnek lenni. A zöld-fehérek a dobogóért állnak nagy harcban, míg a hajdúságiak továbbra is a kiesés elöl menekülnek az OTP Bank Ligában.

Labdarúgó OTP Bank Liga, 31. forduló

Ferencvárosi TC vs. DVSC

0 – 0

Budapest, Groupama Aréna. V.: Pintér Csaba (Varga Gábor, Szert Balázs)

Ferencvárosi TC: Dibusz – Dilaver, Nalepa, Leandro, Lovrencsics – Gera, Koch – Amadou, Bognár I., Varga R. – Böde. Vezetőedző: Thomas Doll.

DVSC: Danilovics – Osváth, Szatmári, Brkovic, Ferenczi – Tőzsér, Holman, Feltscher, Jovanovic – Könyves, Handzic. Vezetőedző: Leonel Pontes.

Gólszerző: -.

Sárga lap: Osváth a 65., Dilaver a 90., Lovrencsics a 93. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Feltscher helyett Mengolo, Varga helyett Kundrák a 65., Bognár helyett Radó a 67., Könyves helyett Sekulic a 74., Amadou helyett Hajnal a 79., Holman helyett Szuk a 87. percben.

Ön szerint mi lesz az FTC vs. DVSC mérkőzés végeredménye?