HAON ÉLŐ – DVSC-TEVA vs. MTK Budapest 1-0 (1-0)

Debrecen – A labdarúgó OTP Bank Liga 8. fordulójában a DVSC-TEVA csapata az MTK Budapestet fogadja a Nagyerdei Stadionban. Az összecsapásról élőben tudósítottunk portálunkon.

HAON LIVE – DVSC-TEVA vs. MTK Budapest – 2015. 09. 12., 18:00
19:56 | live

Végeredmény: DVSC-TEVA - MTK 1:0

Vége a mérkőzésnek.
19:55 | live

MTK-szöglet. Hegedűs is felfut, a beívelt labdára ő is ugrik, bedobásra mentettek a hazaiak.

+4' Castillion nem tudta megszelídíteni a labdát a kaputól 20 méterre. Kezezés miatt kifelé szabadrúgás.
19:54 | live

+3' Cserél a Loki. Bódi le, Berdő fel.
19:53 | live

+2' Bese cselezte be magát a tizenhatoson belülre, majd elesett. Sárga lapot kapott Bese műesésért.

+1' Jovanovic vitte be a labdát a tizenhatoson belülre, nem lőtt, mert két védő volt vele szemben, kipasszolt Castillionnak, a labdát nagy erővel a hosszúra lőtte a csatár, centikkel suhant el a kapu előtt.
19:52 | live

4 perc a hosszabbítás.
19:51 | live

90' Piros az MTK-s Gerának. Volt sárgája Gerának, de megmozdulása azonnal pirosat ért. Ferenczit gyalulta le a pályáról egy szándékosan lábra irányuló becsúszással a Loki tizenhatosán.
19:50 | live

89' Sidibe becsúszása csak a tizenhatoson érkező Geráig juttatta a labdát, a lövést Radosevic védte.
19:49 | live

88' Máté előbb higgadtan állította meg a védőt a tizenhatos előtt, majd a következő hullám beadását fejelte ki az ötösről.
19:48 | live

87' Ferenczi szabadrúgása veszélyesen csapódott lefelé és kanyarodott, de éppen a felsőléc fölött suhant el.
19:47 | live

86' Vass sárgát kapott, buktatta Bódit a tizenegyessel egymagasságban.
19:46 | live

85' Jovanovic lőtt 30 méterről méterekkle a kapu fölé.

Az MTK mezőnyfölényben játszik, de nem tud igazi helyzetet kialakítani.

84' Thorgelle ismét támadta a kapust, sárgát kapott. Az MTK-játékos hisztirohamot kaphatott, gesztikulál, magyaráz, majd megnyugszik.
19:43 | live

83' Szatmári lövésébe Brkovic csúszott bele, Radosevic nem tudta megmenteni, szöglet.

82' A megerősített védelmű Debrecen ismét jól szerepelt. Több lövést blokkolt.
19:41 | live

81' Szatmári lövése 22 méterről zúgott el a kapu mellett.

80' A játékvezetői labdát Mészáros sportszerűen átrúgta az MTK térfelére.

79' Thorgelle rúgta le Vargát a középkörben, a játékvezető továbbengedte a labdát, majd akkor állította csak meg a játékot, amikor látta Varga szenvedését.
19:39 | live

Cserél az MTK. Vadnai le, Varga Szabolcs fel.

19:38 | live

78' Visszavett a lendületből az MTK, a Loki már nem engedi úgy át a középpályát, mint a kiállítás után.
19:37 | live

Közben a Loki-drukkerek valószínűleg gazdagítják majd az MLSZ-t. Szidják az MTK-kapust.
19:36 | live

75' Vadnai emelt fölé 15 méterről, Mészáros szorongatta meg.
19:35 | live

74' Thorgelle fejéről öklözte ki a labdát Radosevoic, Castillion indult, Varga nagy szólója az alapvonalig, beadni nem tudta, mert becsúszva szerelték. Szöglet.
19:34 | live

73' MTK-bedobás, Kantát szereli Mészáros, de a labda csak a félpályáig jut, jön az MTK ismét.
19:33 | live

A Loki átállt öt védőre a kiállítás után.

A kavarodás után a tizenhatosról kivágta Mészáros a mezőnybe a labdát.
19:32 | live

72' Kanta lövése elakadt a sorfalban.

70' Baloghot kiállították, megkapta a második sárga lapját. Buktatta az ellenfél játékosát a kaputól 20 métere.
19:30 | live

69' Ferenczi passzolt haza 15 méterről nagy erővel, Radosevic kivágta bedobásra a labdát.
19:29 | live

67' Mészáros beívelése lepattant a védőről, Balogh még be tudta emelni a tizenegyessel egymagasságból, de a beívelés hosszú lett, fogta Hegedűs.
19:27 | live

Balogh is sárgát kapott, mert a levegőbe ütött a játékos után, miután őt visszahúzta.

66' Balogh indult meg egy indítással, visszahúzták, rángatták, Gera sárga lapot kapott.
19:26 | live

64' Sárga lapot kapott Sidibe, egy beadásba csúszott be az alapvonalnál. MTK-szabadrúgás.
19:24 | live

63' Castillion futtatta meg egy hosszú indítással Baloghot, ám a védő éppen a hórihorgas támadó elé tudott lépni.
19:23 | live

62' Ezek az MTK percei. Máté blokkolta Vadnai 20 méterről leadott lövését.
19:22 | live

60' Gera játszotta magát tisztára a kaputól 10 méterre, majd a lövés helyett cselezett, ez azonban sok volt, szereltek a védők, majd Mészáros a mezőnybe vágta a labdát.

Thorgelle és Radosevic csatája megint. A kapu elé nyesett labdát Thorgelle már kapust veszélyeztetve igyekezett elérni. De Radosevic határozottabb volt.
19:20 | live

59' Tűzijáték az MTK kapujánál, előbb Sidibe, majd Bódi lőtt közelről kapura. Előbbit blokkolták a védők, utóbbit a kapus fogta bravúrral.
19:18 | live

A beívelt labdát kifejelik a védők.

Ferenczi lövését (15 méterről) blokkolják a védők, szöglet.
19:17 | live

57' Cserél a Loki. Dr. Horváth le, Castillion fel.

56' Bódi középmagas lövése megpattant egy hazai játékoson, a kapu mellé vágódott.
19:16 | live

17 méterről szabadrúgás a Lokinak.

55' Sárgát kap Grgicnek. A tizenhatos előtt lökött az MTK játékosa.

19:14 | live

A tizenhatos területére belőtt labda Vadnainak, aki nem tudta pontosan lőni, lepattant a pörgő labda Mészárosról.
19:13 | live

53' Cserél az MTK. Hrepka le, Ramos fel.
19:12 | live

Támad a Loki, fölényben van a második félidőben.

52' Kondás Elemért figyelmezteti a játékvezető, vehemens a Loki-edző.
19:11 | live

50' Hatalmas Balogh-szóló, labdát szerez a félpályánál, előbb a szélen etetett meg 2 védőt, majd a kapu torkába cselezte magát, a védő mellett azonban már nem tudott elgurítani, a kapus összeszedte a labdát a kaputól 4 méterre.

48' Sidibe csent labdát a félpályánál, szöktette Baloghot, aki Gerával szemben bedobást harcolt ki. Bedobás Bódihoz, aki 22 méterről lőtt nagy erővel, védte a kapus.
19:08 | live

A kapus kirúgta a labdát, fejen találta egyik játékostársát, a labdára lecsapott Balogh, aki a kapuson átemelve gólt szerzett 3 méterről, de lest ítélt a játékvezető.
19:07 | live

46' Varga passzát nem tudta lekezelni Mészáros, bedobás a vendégeknek.
19:06 | live

A Loki kezdi a második félidőt.
19:05 | live

A szünetben cserél az MTK, Thiam lejött, Szatmári fel.
19:04 | live

A vendégcsapat már kint téblából, közben megérkeznek a hazaiak is.
18:56 | live

Kisvártatva megérkezett Tisza és Berdó is, csatlakozott Castillionhoz.

Castillion kezdte meg a melegítést a pályán a DVSC részéről. Míg a vendégek valamennyi cseréje melegít.
18:53 | live

Vége a félidőnek. DVSC-TEVA - MTK 1:0
18:52 | live

Jovanovic szerzett labdát, majd szép csel után indította volna hosszan Horváthot vagy Sidibét, ám a belépő MTK-védőtől nem jutott el a labda egyik Loki-játékoshoz sem.
18:51 | live

+2' Ismét Ferenczi mentett, szöglet helyett bedobásra a tizenegyessel egymagasságban.
18:50 | live

+1' Az MTK megtáltosodott az utóbbi 2 percben. A Lokit a kapuja elé szegezték. Most éppen szögletre mentett Ferenci.
18:49 | live

2 perc hosszabbítás.

43' Egy ,mélyen beívelt labdára rajtolt Thorgelle és Radosevic, a kapus fogta a labdát, az MTK-csatár pedig ráesett a gólvonalon lévő kapusra.
18:47 | live

MTK-próbálkozás akadt el Vargán a tizenhatos előtt, ám a vendégek még a hazai térfélen visszaszerezték a labdát és kezdődik a passzok sorozata. Nem tudnak a Loki kapuja közelébe jutni.
18:46 | live

42' Jót tett a taktikai csere a játéknak, a Loki irányítja a meccset, élvezhetőbb, tempósabb a hazai csapat játéka.
18:45 | live

41' Jovanovic passzolt 25 méterről a tizenhatoson belülre, Varga talán meglepődött ezen, ezért egy becsúszó mozdulattal a kapu mellé továbbította a labdát 12 méterről.
18:44 | live

40' Loki-helyzetek, taps a nézőtérről. Előbb Balogh elől csípték el a labdát a kaputól 4 méterre, majd Bódi lőtt szögletet érően kapura.
18:43 | live

39' Sidibe tálalta lövésre a labdát Bódinak, aki 24 méterről hatalmasat lőtt, centikkel a kapu fölé.
18:42 | live

38' Bódi szerzett labdát a vendég térfél közepén, Sidibét indította volna, de a Loki-támadót megelőzte a védő és az alapvonalon túlra kísérte a labdát.
18:41 | live

37' Bódi beadását a tizenegyes pont körül lévő 4 Loki-játékos elől kifejelték a védők. A szögletet Hegedűs biztos kézzel fogta.

36' Hrepka sárga lapot kapott, mert buktatta a félpályánál Horváthot.

18:39 | live

35' Előbb Jovanovic lőtt kapura, majd a védőről lepattanó labdát Horváth tűzte kapu fölél nagy erővel 12 méterről.
18:38 | live

Korhutnak sok ponttalan passza volt, de majd megkérdezzük a csere okáról a mestert.

34' Cserél a Loki: Korhut lejön, Balogh fent a pályán.
18:37 | live

Az MTK beforgatta a Loki-játékosokat a tizenhatoson, a lövés azonban elakadt Vargában, Sidibe indítása hosszú volt Horváthnak.
18:36 | live

32' Sok a pontatlan passz a Lokinál.

31' Továbbra is a vendégeknél a labda, a Loki felszabadít a tizenhatos előtt, majd bedobásra tudják csak szerelni a vendégek a labdát.
18:34 | live

30' Többet birtokolja a labdát a vendégcsapat, de nem jut el a kapu elé egyelőre. Igen masszívan védekezik a Loki.
18:33 | live

29' Elkönnyelműsködte a kipasszt a kapu elől a Loki, Bese szerzett labdát egy rossz Loki-passzból, majd a labda Kantához került, aki 18 méterről laposan lőtt a kapu mellé néhány centivel.
18:32 | live

27' Taps a nézőtérről, csodálatosan felépített támadás: Korhut ívelt Sidibe fejére mértani pontossággal, a hórihorgas támadó 9 méterről fejelt kapura, a lefelé csapódó labdát bravúrral tudta csak a léc fölé tolni Hegedűs.
18:31 | live

26' Szép beadás után Thorgelle és Brkovic érkezett a labdára (15 méterre a kaputól), a Loki-játékos hatalmasat kiáltva felhencseredett, de nem volt vészes a sérülés.
18:30 | live

25' Varga csodálatos csellel etetett meg 2 MTK-támadót a tizenhatosa előtt, ám indítása nagyon hosszú volt Horváthnak.
18:28 | live

24' MTK-szöglet. Kanta beívelését a kapu mellé fejeli Bese.

2159 a hivatalos a nézőszám, mondja a műsorközlő, ere hangos szidalmazás (MLSZ-t) a B-középből.
18:27 | live

22' Sidibe tálalt Ferenczi elé a tizenegyes ponton, Bese avatkozott közbe. Kirúgta a labdát.
18:24 | live

20' Kanta lőtt a kapu felé, ami kapura lövésnek gyenge és pontatlan volt, beadásnak pedig erős.

Korhut adott jó 20 méteres indítást Ferenczinek, ám Ferenczi lesen volt a kaputól 25 méterre.

Megszólalt a kórus, buzdítják a Lokit.
18:23 | live

19' Bódi kis ápolás után a pályán.
18:22 | live

Bódi felállt, fogja a fejét, az orvossal beszélgetve jön le a pályáról.

Kondás Elemér rögtön elküldte a cseréket melegíteni.
18:21 | live

17' Bódi összefejelt Gerával, Bódi lent maradt. A játékvezető azonnal megállította a játékot. Ápolják a pályán.
18:20 | live

15' Kanta passzolta szélre a labdát Besének, a beadása azonban elszállt a kapu előtt, kirúgás. Ez volt az első helyzetecskéje a vendégeknek.
18:18 | live

14' Támadgat az MTK, de nincs átütőerő ebben. Most éppen Máté fejelte ki a kapu elé varázsolt labdát a tizenegyes pontról.
18:17 | live

13' Jovanovic csatázott a szélen egy védővel a tizenhatossal egymagasságban, bedobás lett a vége az MTK-nak.
18:16 | live

Horváth a tizenhatosról passzolt az alapvonalnál lévő Korhutnak, de hiába adta a kapu elé a Loki-védő, a partjelző zászlója lendült. Les.
18:15 | live

Varga szerzett labdát a saját tizenhatosa előtt, ebből indul a Loki.

11' A B-közép is megtelt némileg, buzdítják onnan a csapatot.
18:14 | live

Az MTK lassítja a játékot a középpályán lévő passzolgatással. Igyekszik ezzel fékezni a Loki lendületét.

10' Horváth csent labdát egy passzból a félpályán, négyen kapták körbe, ezért esélye sem volt kapura vezetni.
18:13 | live

9' Sidibe mellel levette a labdát a kaputól 25 méterre, az érkező Varga bombázott kapura, azaz, a 16-oson álló blokkba.
18:12 | live

Közben benépesült a VIP, illetve a C-szektor. Kb. 2 ezren vannak a nézők.

Az első percben Horváth ellen elkövetett szabálytalansága miatt Vukmir sárga lapot kapott.
18:10 | live

6' Bódi vezette végig a labdát a félpályáig, majd Korhutot akarta kiugratni, aki a védők mögé került, a passzba azonban 20 méterre a kaputól beleléptek a védők.
18:09 | live

5' Letámadt a Loki, Bódi szerzett labdát a félpályánál, Horváth kapta a labdát, majd a kaputól 14 méterre lévő Sidibének passzolt, akit azonnal körbevettek a védők, így lőni már nem tudott, hatalmas helyzet volt ez is.
18:08 | live

4' Horváth próbálkozott egy lövéssel 17 méterről, a kapus fogta a kapu közepébe tartó labdát.
18:07 | live

3' Gól! Sidibe kapott kitűnő labdát a kaputól 13 méterre, egy csellel tisztára játszotta magát, majd laposan, nagy erővel lőtt a rövid alsóba. DVSC-MTK 1:0

18:06 | live

2' Bódi szabadrúgását vezetik ki a vendégek.
18:05 | live

1' Dr. Horváthot vágták fel csúnyán a szélen a középvonalhoz közel.
18:04 | live

Thorgelle és Kanta a középkörben. Megkezdődött a mérkőzés.

Az MTK kezdi a játékot.
18:02 | live

A Loki tiszta fehérben, az MTK kékben.
18:01 | live

Pályán a csapatok. A napokban 69 éves lett Lipők Lajost köszönti a DVSC csapata. Az egykori lokista egy évtizedig volt szélső játékos. 7 évig volt csapatkapitány, 356 meccset játszott a Loki színeiben, 352-őt csere nélkül, a meccset végigjátszva.
17:58 | live

A hatalmas bankreklám megtette a kötelességét, látták vagy ezren, a fiatal focisták leviszik a pályáról.
17:55 | live

A VIP-szektor is szokatlanul üres, így a mérkőzés kezdete előtt néhány perccel. Bernáth Makrai Balázzsal beszélget, Szima Gábor Herczeg Andrással fogott kezet a lelátó tetején...
17:51 | live

A hazai csapat játékosainak bemutatásakor taps, szerte a stadionban. Nagyon kevesen vannak a lelátókon. A B-közép most sincs itt.
17:50 | live

A csapatok bemutatásakor az MTK szektorból hatalmas ujjongás hallatszik - 7 torokból.
17:49 | live

A jelenleg 8. DVSC a 3. helyezett MTK csapatát fogadja. Égetően fontos lenne a győzelem a Lokinak, hiszen a pontokat is el kellene kezdeni gyűjtögetni, és ami az utóbbi években szokatlan: ebben az idényben hazai pályán bajnokin még nem nyert a Loki. Két vereség és egy döntetlen a hazai mérleg.
17:47 | live

Közben mindkét csapat az öltözőbe vonult.

A Loki összeállításában meglepetés, hogy Ferenczi és dr. Horváth kezdő. A szépreményű Balogh a cserepadon, mint ahogy ott van Kulcsár is. A csapatkapitányi karszalagot Mészáros viseli majd. Hátvád még Máté, Korhut és Brkovic. Középen van Varga, Bódi, Ferenczi és Jovanovic, míg elől leginkább Sidibetől és dr. Horváthtól várhatjuk a gólokat. A kapuban úgy tűnik tartósan megragadt Radosevic.
17:43 | live

A pályán egyébként nagy a sürgés-forgás. Mindkét csapat a maga B-közép szektora felőli játékrészen melegít, most éppen kapura lőnek, ott vannak a játékvezetők is, köreiket róják a középvonal mentén, valamint fiatal futballisták, akik a kezdőkörbe egy hatalmas molinót igyekeznek földre erőltetni, de a szél valahogy mindig alákap.
17:41 | live

A stadionba jövet komoly rendőri készültségnek nyomát sem láttuk (vagy csak jól álcázták a rend őrei), drukkerek is csak módjával vannak, szotyiárusok viszont annál többen. Panaszkodott az egyik, hogy szinte alig van forgalma, olyan kevesen vannak a meccsen mióta az új stadionban játszik a Loki. Bezzeg az "Oláhgabin"...
17:38 | live

Napfényben fürdő, világító reflektorok, üvöltő hangszórók, szinte teljesen üres lelátók, a pályán melegítő csapatok - ez a látvány fogadja a Nagyerdei Stadionba érkezőt bő 20 perccel a DVSC-TEVA - MTK NBI-es labdarúgó mérkőzés kezdete előtt.

Köszöntjük a kedves olvasókat!
17:15 | live

Debrecen – A Loki a fővárosi kék-fehéreket fogadja az OTP Bank Liga 8. fordulójában. Tippelje meg, mi lesz az összecsapás végkimenetele!

17:14 | live

Debrecen - A debreceni középpályás, Horváth Zsolt korábbi csapata ellen nem elégszik meg a döntetlennel.

Ön szerint mi lesz a DVSC-TEVA – MTK Budapest mérkőzés végeredménye?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

Ön szerint hanyadik helyen végez a DVSC-TEVA a 2015-2016-os idényben?

• Az aranyról lecsúszik a Loki, de a dobogó összejön. (44.39%, 368 szavazat)
  • A 4. és 6. hely között zár a DVSC. (29.79%, 247 szavazat)
  • Bajnoki címet szerez a csapat. (14.35%, 119 szavazat)
  • A 7. és a 10. pozíció valamelyikén végez a piros-fehér alakulat. (6.88%, 57 szavazat)
  • Az utolsó két, kieső helyezés egyikén zár a cívisvárosi együttes. (4.58%, 38 szavazat)