“Ha kell és szükséges, akkor még igazolunk játékosokat”

© Illusztráció: Matey István
Hajdú-Bihar – A megye II-es labdarúgó bajnokság szombati játéknapja után az edzőket faggattuk.

Konyári SE–Hajdúszováti SKE 4–0 (1–0)

50 néző. Vezette: Kertész F. (Molnár L., Kecskeméti K.)

Konyár: Nagy B.– Antal G., Tasi I., Entersz G., Rézműves K., Varga Z. (Hudák I.), Fülöp G., Csuka Zs. (Alimán J.), Horváth Á. (Rézműves A.), Nagy Sz. (Gyöngyösi J.), Nagy A. (Rézműves E.) Edző: Kiss László.

Hajdúszovát: Balogh I.– Mészáros I., Szabó R., Kaszás Z., Rácz R., Nagy Cs. (Mózes T.), Rácz P. (Lakatos A.), Tóth J., Orsó A., Kaszás S., Kökény R. Edző: Kökény Richárd.

Gól: Fülöp G.(2), Rézműves A.(2) Jók: Rézműves A. és az egész csapat, illetve senki.

Kiss László: – Az első félidő elég nyögve nyelősre sikerült, de a második játékrészben sikerült bebiztosítani győzelmünket. Külön gratulálok Alexnek a gólerős játékához.

Kökény Richárd: – Az első félidőben jól tartottuk magunkat, fegyelmezetten játszottunk. Mint az az eredményen is látszik, a második félidő közepétől fizikailag elfáradtunk. Támadójátékunkra a jövőben nagyobb hangsúlyt kell fektetni. Ezúton szeretném közölni, hogy szívesen várjuk az olyan futballisták jelentkezését, akik szeretnének nálunk játszani, bármilyen poszton. Gratulálok a konyári csapatnak és sok sikert kívánok nekik.

Földes KSE–Báránd KSE 0–4 (0–2)

200 néző. Vezette: Pallai Zs. (Péterfi D., Vilmányi S.)

Földes: Horváth Zs.– Kiss Z. (Bojtor Z.), Dede I., Papp B. (Szabó J.), Vincze Cs. (Egri A.), Vincze N., Nagy S., Vincze A. (Oláh D.), Kállai A., Földesi A., Karacs T. (Papp I.) Edző: Karacs Tamás.

Báránd: Tóth S.– Csóka G. (Török D.), Vass Á., Elek J., Szabó L., Mester N. (Karmazsin Z.), Ertsey B., Bíró B. (Karácsony B.), Hudák B. (Bakonyi J.), Vígh N. (Schuller I.), Mester L. (Török Zs.) Edző: Mester Norbert.

Gól: Vígh N., Mester L., Bakonyi J., Bíró B. Jók: Mindenki. Ifi: 6–1.

Karacs Tamás: – Később nyilatkozik.

Mester Norbert: – A múltheti hibánk után sikerült javítani. Stabil védekezésünk jól működött, a négy rúgott gólunk pedig önmagukért beszélnek. Sok sikert kívánunk a továbbiakban a Földes csapatának, Bíró Barna barátunknak pedig a magánéletben.

Pocsaj KSE–Komádi SE 2–2 (1–1)

300 néző. Vezette: Török Z. (Malmos N., Vasas Gy.)

Pocsaj: Alimán Gy.– Katona I., Kun I., Vaszilkó A., Borúzs T., Székely K. (Halász R.), Leiter B. (Mezei J.), Lakatos R., Leiter K., Makula I., Murák K. Edző: Sóvágó Sándor.

Komádi: Puskás Cs.– Simon S., Tóth L., Varga L., Miczura Varga T. (Prekup B.), Holló J., Kóti R., Nagy J., Nagy I., Miczura Varga K., Puskás Z. (Bujdosó D.) Edző: Szabó Sándor.

Gól: Leiter B., Makula I., illetve Nagy J., Nagy I. Jók: Senki, illetve az egész csapat. Ifi: 6–4.

Kun István: – A múlt héten arra kértem minden játékost, hogy jöjjön el erre a meccsre, de ez nem sikerült. A szezon előtt azt gondoltam, hogy huszonkettes keretből egy jó eredményt el tudunk érni a bajnokságban. Sajnos szembesülnöm kellett a dologgal, hogy öt meccs után, már alig tudunk kiállni. Nem vagyok elcsüggedve, mert ha kell és szükséges, akkor még igazolunk játékosokat. A mai meccsen az első félidőben mi domináltunk, a másodikban Komádi, így igazságos eredmény született. Ami a legfontosabb és mindenkinek üzenem, hogy holnap sorsdöntő népszavazás lesz a nemzet érdekében, amire menjen el mindenki.

Varga Lajos: – Lábadozó játékvezető mellett, egy változatos mérkőzésen, véleményem szerint igazságos döntetlen született.

Nagyrábé Petőfi SK–Csökmői SE 5–0 (3–0)

100 néző. Vezette: Horváth G. (Szilágyi Gy., Béres K.)

Nagyrábé: Németh E.– Szabados M., Kovács A., Vénig A., Mező A. (Kolompár R.), Koszorús I. (Bende L.), Kordás J. (Bodnár Z.), Faragó L., Tóth P., Posta I., Vig V. (Ötvös S.) Edző: Tóth Péter.

Csökmő: Erdős D.– Nyíri I., Kovács Z., Budai T. (Tóth L.), Holóka Á., Nagy S., Nagy T., Blága A., Papp M. (Sipos Zs.), Erdős Á., Mata L. Edző: Blága Gyula.

Gól: Vig V.(2), Kovács A., Szabados M., Ötvös S. Jók: Mindenki, illetve Nagy T. Kiállítás: Posta I. Ifi: 11–1.

Tóth Péter: – Ez a produkció kritikán aluli volt.

Blága Gyula: – Nem tudtuk megnehezíteni a Nagyrábé dolgát. Gratulálok nekik a győzelemhez.