A Szertár Sportbolt megye II. Északi és Déli csoportjának tavaszi sorsolása

Illusztráció
Illusztráció - © Fotó: Kovács Péter
Hajdú-Bihar – A 2013/2014-es Hajdú-Bihar megyei II. osztályú labdarúgó bajnokság Északi és Déli csoportjának tavaszi órarendje.

A mérkőzések lebonyolítási rendje az alábbiak szerint alakul:

Szertár Sportbolt megye II. Északi csoport tavaszi menetrend

16. forduló

Március 8., szombat 14.30: Görbeháza–Tiszacsege, Debreceni SC-Sáránd, Álmosd-Nyírábárny, DEAC II Szertár Sportbolt-Nagyhegyes, Mikepércs-PENTAFROST Nyírmártonfalva
Március 9., vasárnap 14.30: Vámospércs-Nádudvar, Létavértes II-Nyíracsád

17. forduló

Március 16., vasárnap 15 óra: Nádudvar-DEAC II Szertár Sportbolt, PENTAFROST Nyírmártonfalva-Görbeháza, Fülöp-Álmosd, Nyíracsád-Vámospércs, SÁRÁND-Mikepércs, Nyírábrány-Létavértes II, Nagyhegyes-Debreceni SC

18. forduló

Március 22., szombat 15 óra: DEAC II Szertár Sportbolt-Nyíracsád, 15.30: Debreceni SC-Nádudvar, Görbeháza-Mikepércs, Tiszacsege-Álmosd
Március 23., vasárnap 15.30: Létavértes II-Fülöp, Vámospércs-Nyírábrány, Sáránd-Nagyhegyes

19. forduló

Március 29., szombat 15 óra: Mikepércs-Nagyhegyes, Tiszacsege-Létavértes II, Nádudvar-Sáránd
Március 30., vasárnap 15 óra: PENTAFROST Nyírmártonfalva-Álmosd, Nyíracsád-Debreceni SC, Nyírábrány-DEAC II Szertár Sportbolt, Fülöp-Vámospércs

20. forduló

Április 5., szombat 15.30: Görbeháza-Álmosd, Debreceni SC-Nyírábrány, Nagyhegyes-Nádudvar, 19 óra: DEAC II Szertár Sportbolt-Fülöp
Április 6., vasárnap 15.30: Vámospércs-Tiszacsege, Sáránd-Nyíracsád, Létavértes II-PENTAFROST Nyírmártonfalva

21. forduló

Április 12., szombat 15.30: Tiszacsege-DEAC II Szertár Sportbolt, Görbeháza-Létavértes II, Mikepércs-Nádudvar
Április 13., vasárnap 15.30: Fülöp-Debreceni SC, PENTAFROST Nyírmártonfalva-Vámospércs, Nyíracsád-Nagyhegyes, Nyírábrány-Sáránd

22. forduló

Április 19., szombat 15 óra: DEAC II Szertár Sportbolt-PENTAFROST Nyírmártonfalva, 16 óra: Debreceni SC-Tiszacsege, Nagyhegyes-Nyírábrány, Mikepércs-Álmosd, Nádudvar-Nyíracsád
Április 20., vasárnap 16 óra: Vámospércs-Görbeháza, Sáránd-Fülöp

23. forduló

Április 26., szombat 16 óra: Görbeháza-DEAC II Szertár Sportbolt, Mikepércs-Nyíracsád, Tiszacsege-Sáránd, Fülöp-Nagyhegyes
Április 27., vasárnap 16 óra: Nyírábrány-Nádudvar, PENTAFROST Nyírmártonfalva-Debreceni SC, Létavértes II-Álmosd

24. forduló

Május 3., szombat 16.30: Nagyhegyes-Tiszacsege, Nádudvar-Fülöp, Debreceni SC-Görbeháza
Május 4., vasárnap 16.30: Létavértes II-Mikepércs, Vámospércs-Álmosd, Nyíracsád-Nyírábrány, Sáránd-PENTAFROST Nyírmártonfalva

25. forduló

Május 10., szombat 16.30: DEAC II Szertár Sportbolt-Álmosd, Tiszacsege-Nádudvar, Mikepércs-Nyírábrány, Görbeháza-Sáráns
Május 11., vasárnap 16.30: Fülöp-Nyíracsád, PENTAFROST Nyírmártonfalva, Létavértes II-Vámospércs

26. forduló

Május 17., szombat 17 óra: Debreceni SC-Álmosd, Nagyhegyes-Görbeháza, Nádudvar-PENTAFROST Nyírmártonfalva, 19 óra: DEAC II Szertár Sportbolt-Létavértes II.
Május 18., vasárnap 17 óra: Vámospércs-Mikepércs, Nyírábrány-Fülöp, Nyíracsád-Tiszacsege

27. forduló

Május 24., szombat 17 óra: Görbeháza-Nádudvar, Mikepércs-Fülöp, Tiszacsege-Nyírábrány
Május 25., vasárnap 17 óra: PENTAFROST Nyírmártonfalva-Nyíracsád, Sáránd-Álmosd, Vámospércs-DEAC II Szertár Sportbolt, Létavértes II-Debreceni SC

28. forduló

Május 31., szombat 15 óra: DEAC II Szertár Sportbolt- Mikepércs, 17 óra: Nagyhegyes-Álmosd, Debreceni SC-Vámospércs
Június 1., vasárnap 17 óra: Fülöp-Tiszacsege, Létavértes II-Sáránd, Nyírábrány-PENTAFROST Nyírmártonfalva, Nyíracsád-Görbeháza

29. forduló

Június 7., szombat 17 óra: Mikepércs-Tiszacsege, Nádudvar-Álmosd, Görbeháza-Nyírábrány, 19 óra: DEAC II Szertár Sportbolt-Debreceni SC
Június 8., vasárnap 17 óra: Vámospércs-Sáránd, PENTAFROST Nyírmártonfalva-Fülöp, Létavértes II-Nagyhegyes

30. forduló

Június 14., szombat 17 óra: Nagyhegyes-Vámospércs, Tiszacsege-PENTAFROST Nyírmártonfalva, Nádudvar-Létavértes II, Sáránd-DEAC II Szertár Sportbolt, Nyíracsád-Álmosd, Fülöp-Görbeháza, Debreceni SC-Mikepércs


Szertár Sportbolt megye II. Déli csoport tavaszi menetrend

16. forduló

Március 8., szombat 14.30: Földes–Nagyrábé, Kismarja–Hajdúszovát, Komádi–Körösszegapáti
Március 9., vasárnap 14.30: Szentpéterszeg–Biharnagybajom, Pocsaj–Báránd, Püspökladány–Biharkeresztes, 15 óra: Hajdúszoboszló II.–Kaba
Május 1., csütörtök 15 óra: Szerep–DEAC MK Szertár Sportbolt

17. forduló

Március 16., vasárnap 15 óra: Biharnagybajom–Szerep, Hajdúszovát–Komádi, Nagyrábé–Pocsaj, Báránd–Szentpéterszeg, Biharkeresztes–Kismarja, Körösszegapáti–Földes, Kaba–Püspökladány, DEAC MK Szertár Sportbolt–Hajdúszoboszló II.

18. forduló

Március 22., szombat 15 óra: Komádi–Biharkeresztes, Földes–Hajdúszovát, Pocsaj–Körösszegapáti, Kismarja–Kaba, Biharnagybajom–Báránd
Március 23., vasárnap 15 óra: Püspökladány–DEAC MK Szertár Sportbolt, Hajdúszoboszló II.–Szerep, Szentpéterszeg–Nagyrábé

19. forduló

Március 29., szombat 15 óra: Nagyrábé–Biharnagybajom, Biharkeresztes–Földes, Hajdúszovát–Pocsaj, Körösszegapáti–Szentpéterszeg, Szerep–Báránd, Hajdúszoboszló II.–Püspökladány
Március 30., vasárnap 15 óra: Kaba–Komádi, DEAC MK Szertár Sportbolt–Kismarja

20. forduló

Április 5., szombat 15.30: Komási–DEAC MK Szertár Sportbolt, Földes–Kaba, Kismarja–Hajdúszoboszló II., Biharnagybajom–Körösszegapáti, Pocsaj–Biharkeresztes
Április 6., vasárnap 15.30: Szentpéterszeg–Hajdúszovát, Püspökladány–Szerep, Báránd–Nagyrábé

21. forduló

Április 12., szombat 15.30: Körösszegapáti–Báránd, Szerep–Nagyrábé, Hajdúszovát–Biharnagybajom, Biharkeresztes–Szentpéterszeg
Április 13., vasárnap 15.30: Püspökladány–Kismarja, Hajdúszoboszló II.–Komádi, DEAC MK Szertár Sportbolt–Földes, Kaba–Pocsaj

22. forduló

Április 19., szombat 16 óra: Komádi–Püspökladány, Kismarja–Szerep, Nagyrábé–Körösszegapáti, Biharnagybajom–Biharkeresztes, Pocsaj–DEAC MK Szertár Sportbolt, Báránd–Hajdúszovát, Földes–Hajdúszoboszló II.
Április 20., vasárnap 16 óra: Szentpéterszeg–Kaba

23. forduló

Április 26., szombat 16 óra: Kismarja–Komádi, Hajdúszovát–Nagyrábé, Szerep–Körösszegapáti, Biharkeresztes–Báránd
Április 27., vasárnap 16 óra: Püspökladány–Földes, DEAC MK Szertár Sportbolt–Szentpéterszeg, Hajdúszoboszló II.–Pocsaj, Kaba–Biharnagybajom

24. forduló

Május 3., szombat 16.30: Pocsaj–Püspökladány, Körösszegapáti–Hajdúszovát, Földes–Kismarja, Nagyrábé–Biharkeresztes, Komádi–Szerep, Biharnagybajom–DEAC MK Szertár Sportbolt
Május 4., vasárnap 16.30: Szentpéterszeg–Hajdúszoboszló II., Báránd–Kaba

25. forduló

Május 10., szombat 16.30: Biharkeresztes–Körösszegapáti, Komádi–Földes, Kismarja–Pocsaj, Szerep–Hajdúszovát
Május 11., vasárnap 16.30: Kaba–Nagyrábé, Hajdúszoboszló II.–Biharnagybajom, DEAC MK Szertár Sportbolt–Báránd, Püspökladány–Szentpéterszeg

26. forduló

Május 17., szombat 17 óra: Pocsaj–Komádi, Hajdúszovát–Biharkeresztes, Biharnagybajom–Püspökladány, Körösszegapáti–Kaba, Nagyrábé–DEAC MK Szertár Sportbolt, Földes–Szerep
Május 18., vasárnap 17 óra: Szentpéterszeg–Kismarja, Báránd–Hajdúszoboszló II.

27. forduló

Május 24., szombat 17 óra: Szerep–Biharkeresztes, Kismarja–Biharnagybajom, Körösszegapáti–DEAC MK Szertár Sportbolt, Komádi–Szentpéterszeg, Földes–Pocsaj
Május 25., vasárnap 17 óra: Püspökladány–Báránd, Hajdúszoboszló II.–Nagyrábé, Kaba–Hajdúszovát

28. forduló

Május 31., szombat 17 óra: Báránd–Kismarja, Körösszegapáti–Hajdúszoboszló II., Biharkeresztes–Kaba, Hajdúszovát–DEAC MK Szertár Sportbolt, Pocsaj–Szerep, Biharnagybajom–Komádi, Nagyrábé–Püspökladány
Június 1., vasárnap 17 óra: Szentpéterszeg–Földes

29. forduló

Június 7., szombat 17 óra: Földes–Biharnagybajom, Kismarja–Nagyrábé, Komádi–Báránd, Pocsaj–Szentpéterszeg, Szerep–Kaba
Június 8., vasárnap 17 óra: Püspökladány–Körösszegapáti, Hajdúszoboszló II.–Hajdúszovát, DEAC MK Szertár Sportbolt–Biharkeresztes

30. forduló

Június 14., szombat 17 óra: Biharnagybajom–POcsaj, Nagyrábé–Komádi, Püspökladány–Hajdúszovát, Báránd–Földes, Körösszegapáti–Kismarja, Biharkeresztes–Hajdúszoboszló II., Szentpéterszeg–Szerep, Kaba–DEAC MK Szertár Sportbolt



Hajdúszovát.
HAON.HU






hirdetés