A megye II-ben is indul a játék, mutatjuk a sorsolást

A megye II-ben is indul a játék, mutatjuk a sorsolást
© Fotó: Derencsényi István
Hajdú-Bihar – A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette a Szertár Sportbolt megye II. két csoportjának őszi menetrendjét.

Szertár Sportbolt megye II. Északi csoport őszi menetrend (2016/17-es bajnokság)

1. forduló

  • Augusztus 27., szombat 17 óra: Vámospércs–DSC, Ebesi SBKE–Tiszacsege, Egyek–Józsa SE
  • Augusztus 28., vasárnap 17 óra: Nyíracsád–Görbeháza, Nyírábrány–Nyírmártonfalva, Létavértes–Hajdúhadház

2. forduló

  • Szeptember 3., szombat 15.30: Hajdúhadház–DSC, Vámospércs–Egyek, Józsa SE–Nyírábrány, Görbeháza–Ebesi SBKE, Tiszacsege–Létavértes
  • Szeptember 4., vasárnap 15.30: Nyírmártonfalva–Nyíracsád

3. forduló

  • Szeptember 10., szombat 15.30: Ebesi SBKE–Nyírmártonfalva, Tiszacsege–Görbeháza, Egyek–Hajdúhadház
  • Szeptember 11., vasárnap 15.30: Nyíracsád–Józsa SE, Nyírábrány–Vámospércs, Létavértes–DSC

4. forduló

  • Szeptember 17., szombat 15 óra: Hajdúhadház–Nyírábrány, Tiszacsege–DSC, Józsa SE–Ebesi SBKE, Vámospércs–Nyíracsád
  • Szeptember 18., vasárnap 15 óra: Nyírmártonfalva–Görbeháza, Létavértes–Egyek

5. forduló

  • Szeptember 24., szombat 15 óra: Egyek–DSC, Görbeháza–Józsa SE, Tiszacsege–Nyírmártonfalva, Ebesi SBKE–Vámospércs
  • Szeptember 25., vasárnap 15 óra: Nyírábrány–Létavértes, Nyíracsád–Hajdúhadház

6. forduló

  • Október 1., szombat 14 óra: Egyek–Tiszacsege, Hajdúhadház–Ebesi SBKE, Vámospércs–Görbeháza, Józsa SE–Nyírmártonfalva
  • Október 2., vasárnap 14 óra: Nyírábrány–DSC, Létavértes–Nyíracsád

7. forduló

  • Október 8., szombat 14 óra: Ebesi SBKE–Létavértes, Görbeháza–Hajdúhadház, Tiszacsege–Józsa SE
  • Október 9., vasárnap 14 óra: Nyírábrány–Egyek, Nyíracsád–DSC, Nyírmártonfalva–Vámospércs

8. forduló

  • Október 15., szombat 14 óra: Hajdúhadház–Nyírmártonfalva, Vámospércs–Józsa SE, Ebesi SBKE–DSC, Egyek–Nyíracsád
  • Október 16., vasárnap 14 óra: Nyírábrány–Tiszacsege, Létavértes–Görbeháza

9. forduló

  • Október 22., szombat 13.30: Ebesi SBKE–Egyek, Görbeháza–DSC, Tiszacsege–Vámospércs, Nyíracsád–Nyírábrány, Nyírmártonfalva–Létavértes, Józsa SE–Hajdúhadház

10. forduló

  • Október 29., szombat 13.30: Egyek–Görbeháza, Hajdúhadház–Vámospércs
  • Október 30., vasárnap 13.30: Létavértes–Józsa SE, Nyírmártonfalva–DSC, Nyíracsád–Tiszacsege, Nyírábrány–Ebesi SBKE

11. forduló

  • November 5., szombat 13.30: Ebesi SBKE–Nyíracsád, Vámospércs–Létavértes, Józsa SE–DSC, Tiszacsege–Hajdúhadház, Görbeháza–Nyírábrány
  • November 6., vasárnap 13.30: Nyírmártonfalva–Egyek

Szertár Sportbolt megye II. Déli csoport őszi menetrend (2016/17-es bajnokság)

1. forduló

  • Augusztus 27., szombat 17 óra: Báránd–Hajdúszovát, Püspökladány–Komádi, Nádudvar–Csökmő, Biharkeresztes–Földes, Pocsaj–Debreceni EAC II.
  • Augusztus 28., vasárnap 17 óra: Konyár–Nagyrábé

2. forduló

  • Szeptember 3., szombat 15.30: Földes–Debreceni EAC II., Pocsaj–Konyár, Nagyrábé–Nádudvar, Csökmő–Püspökladány, Komádi–Báránd
  • Szeptember 4., vasárnap 15.30: Hajdúszovát–Biharkeresztes

3. forduló

  • Szeptember 10., szombat 15.30: Báránd–Csökmő, Püspökladány–Nagyrábé, Konyár–Földes, Debreceni EAC II.–Biharkeresztes
  • Szeptember 11., vasárnap 15.30: Hajdúszovát–Komádi
  • Szeptember 13., kedd 15.30: Nádudvar–Pocsaj

4. forduló

  • Szeptember 17., szombat 15 óra: Debreceni EAC II.–Hajdúszovát, Biharkeresztes–Konyár, Földes–Nádudvar, Pocsaj–Püspökladány, Nagyrábé–Báránd, Csökmő–Komádi

5. forduló

  • Szeptember 24., szombat 15 óra: Báránd–Pocsaj, Püspökladány–Földes, Nádudvar–Biharkeresztes, Konyár–Debreceni EAC II., Komádi–Nagyrábé
  • Szeptember 25., vasárnap 15 óra: Hajdúszovát–Csökmő

6. forduló

  • Október 1., szombat 14 óra: Konyár–Hajdúszovát, Debreceni EAC II.–Nádudvar, Biharkeresztes–Püspökladány, Földes–Báránd, Pocsaj–Komádi, Nagyrábé–Csökmő

7. forduló

  • Október 8., szombat 14 óra: Báránd–Biharkeresztes, Püspökladány–Debreceni EAC II., Nádudvar–Konyár, Csökmő–Pocsaj, Komádi–Földes
  • Október 9., vasárnap 14 óra: Hajdúszovát–Nagyrábé

8. forduló

  • Október 15., szombat 14 óra: Nádudvar–Hajdúszovát, Konyár–Püspökladány, Debreceni EAC II.–Báránd, Biharkeresztes–Komádi, Földes–Csökmő, Pocsaj–Nagyrábé

9. forduló

  • Október 22., szombat 13.30: Báránd–Konyár, Püspökladány–Nádudvar, Nagyrábé–Földes, Csökmő–Biharkeresztes, Komádi–Debreceni EAC II., Hajdúszovát–Pocsaj

10. forduló

  • Október 29., szombat 13.30: Püspökladány–Hajdúszovát, Nádudvar–Báránd, Konyár–Komádi, Debreceni EAC II.–Csökmő, Biharkeresztes–Nagyrábé, Földes–Pocsaj

11. forduló

  • November 5., szombat 13.30: Báránd–Püspökladány, Nagyrábé–Debreceni EAC II., Pocsaj–Biharkeresztes, Csökmő–Konyár, Komádi–Nádudvar
  • November 6., vasárnap 13.30: Hajdúszovát–Földes

Megye I: megvan a sorsolás, nézzük a részletes programot

Hajdú-Bihar – A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette a Szertár Sportbolt megye I. idei szezonjának őszi menetrendjét.




Hajdúszovát.
HAON.HU






hirdetés