„Buta tizenegyesekkel is magunk ellen dolgoztunk”

Végül a vendégek örülhettek a Megye I-es Kabai Meteor (kék) Monostropályi (fehér) meccs után - © Fotó: Kovács Péter
Hajdú-Bihar – Összegyűjtöttük a labdarúgó megye I-es bajnokság szombati meccseredményeit, valamint megszólaltattuk az edzőket.

DVSC – II.–DEAC 7–1 (3–1)

50 néző. Vezette: Gálfi F. (Kovács Á., Tóth G.)

DVSC – II.: Szalánczi Z. (Kovács P.)–Szutor T. (Lakatos N.), Gofouroglou A., Újvárosi Á., Tonhaizer F. (Bencze D.), Nikitscher T., Kuti K., Nagy k., Krajcsó K. (Molnár M.), Tüzes Zs., Bényei B. Edző: Fikker Ferenc

DEAC: Rácz T.–Szarka J. (Molnár M.), Fodor T. (Tóth Z.), Nagy K., Bíró R., Csák Zs., Kincses D., Tar G. (Révai Z.), Báló Á. (Prontvai B.), Mizsák K. (Varga Á.), Magyar A. (Madarász K.) Edző: Katona László

Gól: Nagy K. (5), Bényei B., Újvárosi Á., illetve Újvárosi Á. (ög) Jók: Nagy K., Kuti K., Újvárosi Á., Nikitscher T., Bényei B. Kiállítva: Bencze Z., illetve Szarka J., Rácz T., Tar G., Kincses D. Ifi: 6–2

Fikker Ferenc: Jól kezdtük a mérkőzést és szervezett játékot tudtunk bemutatni. Egy sérülés miatt cserét kellett beállítanom és egyik játékosomat kiállítottam, mert rossz döntést hozott. A meccs folyamán kiderült viszont, hogy van bennünk tartás.

Katona László: Sajnos felforgatott védelemmel érkeztünk a bajnokság legerősebb csapatához. Gyorsaságban, dinamikában jelentősen jobbak voltak, mint mi és sajnos buta tizenegyesekkel is magunk ellen dolgoztunk. Gratulálok az ellenfélnek és kívánom, nyerjék meg a bajnokságot, mert nem ebben az osztályban van a helyük.

Derecskei LSE–Nyíradony VVTK 0–2 (0–2)

70 néző. Vezette: Nasza T. (Tőkés R., Jóni T.)

Derecskei LSE: Alimán Gy.–Vadász I., Sólyom m., Csizmadia Cs., Burkus D., Szilágyi M., Gali V., Rózsa O. (Hüse S.), Alimán J. (Fekete L.), Berán B., Juhos L. Edző: Szép Sándor

Nyíradony VVTK: Bákonyi N.–Szűcs Z., Kerecsen J., Gurina J. (Bara M.), Papp N. (Takács A.), Furó Zs., Gáll F. (Gerghel E.), Nagy G. (Jeney D.), Vasas T., Lakatos B., Kiss I. Edző: Antal István

Gól: Kerecsen J., Nagy G. Jók: Alimán J., Juhos L., Alimán Gy. Ifi: 1–1

Szép Sándor: Vártuk a román játékvezetői hármast nagy szeretettel, de nem sikerült megérkezniük. Küldtek helyettük kaptunk NB.-s játékvezetőt, de bár ne kaptunk volna.

Antal István: Később nyilatkozik.

Hajdúböszörményi TE–Bocskai SE Vámospércs 5–0 (2–0)

150 néző. Vezette: Nagy T. (Pósa Zs., Nagy L.)

Hajdúböszörményi TE: Csorvási T. (Nagy M.),–Oláh N., Szathmári Zs., Tóth B. (Kerekes B.), Hortó A. (Szakács D.), Nagy m., Misák S. (Tóth T.), Kovács m. (Bereczki T.), Kerek B., Borbély M., Linzenbold Zs. (Pásztor D.) Edző: Bogdanovics Igor

Bocskai SE Vámospércs: Kolompár J.–Kolompár K., Garai G., Führer L. (Kiss T.), Ménes M., Kolompár R., Balogh S. (Pólyik D.), Varga T., Jónás S. (Tóth G.), Károlyi A., Kiss I. (Kolompár K.) Edző: Oláh Sándor

Gól: Borbély M., Oláh N., Nagy M., Kerekes B. (2) Jók: Kerekes B., Oláh N., Szathmári Zs., Hortó A. Kiállítva: Garai G. Ifi: 8–3

Bogdanovics Igor: A meccs előtt úgy beszéltük meg a fiúkkal, hogy a mai nap mindenképpen meg kéne szerezni a 3 pontot sok rúgott és nem kapott góllal. Mivel nyertünk, mind a két kérésem teljesült, viszont van egy kis hiányérzetem, amiről nyilván fogok beszélni a hétfői edzésen a játékosokkal.

Oláh Sándor: Később nyilatkozik.

Sárrétudvari KSE–Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E. 6–3 (4–0)

150 néző. Vezette: Tatár I. (Kriston T., Muszka Z.)

Sárrétudvari KSE: Kiss B. (Nagy P.)–Kiss N. (Kiss T.), Szabó T., Kiss Cs., Tóth N. (Füleki B.), Erős L. (Juhász B.), Bajnók I., Balogh A., István B., Vass Á., Kiss D. Edző: Szabó Lajos

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.: Bajka M.–Daru I. (Bacskai A.), Papp M., Somogyi I., Halász Z., Mertin L., Kubán Z., Szabó B., Kiss R., Tömöri L. (Biri B.), Szabó G. Edző: Halász Zoltán

Gól: Tóth N., Bajnók I. (3), Vass Á. (2), illetve Bacskai A. (2), Mertin L. Jók: mindenki Ifi: 2–5

Szabó Lajos: Állom-szerű első félidő, ahol 5 ziccerből 4 gólt szereztünk. Második félidő a futball fair play-ről szólt, ahol Szabó Balázs egy játékosuk által nem jogos büntető után odapasszolta a kapusunknak a labdát. Szeretnénk gratulálni Sámson csapatának a remek játékához. Nem véletlenül nyertek 3 mérkőzést zsinórban és az általuk mutatott sportszerűséggel még a pályafutásom során nem találkoztam. Hajrá Udvari!

Halász Zoltán: Később nyilatkozik.

Berettyóújfalui SE–Hajdúhadházi FK 5–0 (1–0)

100 néző. Vezette: Tóth T. (Malmos N., Molnár L.)

Berettyóújfalui SE: Sándor M.–Kardos I. (Nagy R.), Szabó G. (Moga E.), Békési D. (Ékes G.), Nagy B., Csordás J., Polonio-Guerreiro J., Jancsó A. (Nagy S.), Ertsey Zs., Sándor Sz., Nagy I. Edző: Szitkó Róbert

Hajdúhadházi FK: Nagy S.–Puskás Z., Takács G., Kiss Zs., Horváth A., Fekete I. (Szabó I.), Halder P., Hadházi D., Tóth V. (Lakatos L.), Mihalik L., Rostás M. (Posta I.) Edző: Pintér István

Gól: Sándor Sz., Jancsó A., Nagy I. (2), Csordás J. Jók: Nagy I., Sándor Sz. ,illetve Nagy S. Ifi: 8–1

Szitkó Róbert: Fontos mérkőzés volt ez számunkra, ahol az első félidőben nem volt gördülékeny a játékunk, a másodikban jöttek a gólok, amiért megnyugodtunk és megérdemelten nyertük meg a találkozót.

Pintér István: Megérdemelt hazai győzelem.

Kabai Meteorit SE–Monostorpályi SE 2–3 (2–1)

50 néző. Vezette: Szabó P. (Vasziliu T., Gáti Cs.)

Kabai Meteorit SE: Jónás B.–Mester M., Kovács A., Plókai G. (Tar G.), Farkas G., Piroska A. (Szegi J.), Kállai D., Kozma L., Veres N., Czidor R., Szörnyi R. Edző: Plókai Mihály

Monostorpályi SE: Barna L.–Tóth A., Rózsa N. (Bodnár L.), Nyilas Sz., Pataki E., Cseke B. (Illés D.), Bereczky B. (Gellért M.), Hegedűs Gy., Takács G., Bodnár I. (Kun Á.), Lakatos Zs. (Kiss G.) Edző: Kaszás János

Gól: Plókai G. (2), illetve Tóth A. (3) Jók: mindenki (Plókai G. a mezőny legjobbja), illetve mindenki Kiállítva: Kozma L. Ifi: Félbeszakadt

Plókai Mihály: Csapatom előtt le a kalappal. A mai mérkőzésen mindent megtettek azért, hogy győztesen hagyjuk el a pályát, de sajnos volt két ember, aki tettek arról, hogy ismételten vesztesen távozzunk. Halkan jegyzem meg, hogy mind a két embert tisztelem és becsülöm, de sajnos a mérkőzés eredményét befolyásolták. Ezzel én nem tudok mit tenni. Üzenem a károgóknak, hogy én és a csapatom ezek után sem adja fel.

_DSC2286
Fotók: Kovács Péter

Kaszás János: Az első félidőben a 0. percben kapott gól kicsit megfogta a csapatot, de aztán 10 perc elteltével már átvettük a játék irányítását, aztán egy kontra végén egy újabb gólt kaptunk, de az első félidőben még sikerült szépítenünk, aztán a másodikban már teljesen uraltuk a mérkőzést és a javunkra tudtuk fordítani az eredményt. Összességében sokkal többet tettünk a győzelemért, mint ellenfelünk. Gratulálok a csapatnak és sok boldogságot kívánunk Patak József játékostársunknak.