„Az első félidőben csak a szerelésünket mutattuk meg”

© Illusztráció: Pixabay
Hajdú-Bihar – Összegezzük a labdarúgó megye I-es bajnokság szombati meccseredményeit, valamint megszólaltatjuk az edzőket.

Hajdúnánás FK–Hosszúpályi SE 4–1 (0–0)

100 néző. Vezette: Jánvári T. (Percze Zs., Vadon T.)

Hajdúnánás FK: László T. (Tóth D.)–Zsuga Á. (Cservák T.), Csatári D., Rőth A., Perényi R., Kiss L. (Fodor J.), Gyöngy T. (Kovács G.), Kondora K., Kiss A., Szilágyi Á., Polgári G. Edző: Daróczi Péter

Hosszúpályi SE: Papp G.–Botos S., Kiss A., Szabó P., Tatár E., Lakatos K. (Varga Cs.), Bagi T., Lábas L., Czibere B., Nagy I., Erdei Z. (Dobi Z.) Edző: Selyem Nándor

Gól: Gyöngy T., Polgár G., Szilágyi Á., Kovács G., illetve Tatár E. Jók: Kiss A., Perényi R., Rőth A., Csatári D., illetve mindenki Ifi: 5–1

Daróczi Péter: Az első félidőben nem találtunk fogást a masszívan védekező és helyenként veszélyes kontrákat kivitelező Hosszúpályi ellen, de a második félidőben rendeztük sorainkat, és magabiztos győzelmet arattunk. Gratulálok a csapatnak!

Selyem Nándor: Ezt a mérkőzést mi veszítettük el, hiszen az első félidő végén 3-4 gólos előnnyel mehettünk volna a szünetre, de ez sajnos ez nem történt meg, mivel kimaradtak a 100%-os helyzeteink. A második félidő elején a Hajdúnánás betalált a kapunkba. Próbáltunk egyenlíteni. Egy újabb pontrúgásból kaptunk gólt. Ezután már csak a szépítésre futott a az erőnkből.

DASE–Hajdúszoboszlói SE 1–3 (1–1)

70 néző. Vezette: Forgács K. (Vilmányi S., Áncsán Gy.)

DASE: Polyák F.–Kiss L., Rács N., Barcza Á., Németh K. (Lázár R.), Varga Cs. (Mester L.), Sütő B., Haraszti P. (Dobos Á.), Nagy N., Pazonyi A., Pázmándi D. (Nagy B.) Edző: Dér István

Hajdúszoboszlói SE: Bánhegyi Z.–Nagy L., Kálmán Z. (Pallagi J.), Gyügyei Z., Szabó B. (Czimbalmos Z.), Szabó G., Kovács M. (Bacsó A.), Éles Z., Márton D. (Németi M.), Kondás K., Tóth L. (Pap L.) Edző: Erdei István

Gól: Rácz N., illetve Kondás K. (2), Gyügyei Z. Jók: mindenki (a mezőny legjobbjai Barcza Á.,Kiss L.), illetve Szabó G, Kovács M., Kondás K. Ifi: 0–2

Dér István: Egyesületünk történetében a legfiatalabb összeállítással álltunk fel, de mindezek ellenére a mérkőzés első félidejében éretten játszottak a fiúk. Sajnálom őket, mert több lehetett volna a mérkőzésben, ám a mai napra ennyi jutott.

Erdei István: Az első félidőben csak a szerelésünket mutattuk meg, a másodikban pedig azt, hogy hogyan tudunk futballozni.