„Úgy vártuk ezt a mérkőzést, mint kisgyerek a karácsonyt”

A kép illusztráció
A kép illusztráció - © Fotó: Matey István, archív
Hajdú-Bihar – Íme, a megye I-es bajnokság szombati mérkőzéseinek eredményei, illetve az edzői nyilatkozatok.

Sárrétudvari KSE–DVSC – II. 2–7 (2–3)

300 néző. Vezette: Muszka Z. (Rosu R., Molnár L.)

Sárrétudvari KSE: Szabó T. (Juhász B.)–Kiss Cs., Tóth N., Füleki B. (Balogh A.), Erős L. (Kiss T.), Parti P. (Dede L.), Bajnók I., István B., Vass T., Kiss D. (Rostás D.), Nagy P. Edző: Szabó Lajos

DVSC – II.: Nikitscher T.–Szalánczi Z., Soltész J. (Krajcsó K.), Pintér Á. (Tonhaizer F.), Bencze Z., Zsóri D., Újvárosi Á., Damásdi A. (Gafouroglou A.), Pávkovics B., Tüzes Zs. (Molnár M.), Nagy K. Edző: Fikker Ferenc

Gól: Bajnók I. (2), illetve Pintér Á., Tüzes Zs., Damásdi A. (2), Zsóri D. (3) Jók: Tóth N. Bajnók I., Kiss Cs., István B. Ifi: 6-1

Szabó Lajos: Úgy vártuk ezt a mérkőzést, mint kisgyerek a karácsonyt. Az első félidőben még fizikálisan fel tudtuk venni a versenyt amíg egyben tudtunk maradni. Az félidő végén sajnos elkerülhető gólokat kaptunk. Nagyon vártuk a szünetet. A második Félidőben próbáltuk játszani a saját játékunkat, amiből kialakult ziccert elhibáztuk. Lélekben feladtuk a mérkőzést és jól motivált csapattal találkoztunk a mai napon, amiből reális eredmény született. Sok sikert kívánok Zsóri Dánielnek a profi pályafutásához. Remélem nem veszik el a magyar labdarúgás süllyesztőjében. Bízunk a sikeres folytatásban. Hajrá Udvari.

Fikker Ferenc: Később nyilatkozik.

Berettyóújfalui SE–Hajdúböszörményi TE 0–3 (0–1)

100 néző. Vezette: Erdélyi T. (Varga Gy., Szabó F.)

Berettyóújfalui SE: Sándor M.–Kardos I., Szabó G. (Moga E.), Békési D. (Ékes G.), Nagy B., Polonio-Guerreiro J., Jancsó A., Ertsey Zs., Sándor Sz., Nagy R., Nagy I. (Kártik Zs.) Edző: Szitkó Róbert

Hajdúböszörményi TE: Csorvási T.–Oláh N., Borbély M., Szathmári Zs., Hortó A. (Pásztor D.), Nagy M. (Tóth T.), Misák S. (Bányász K.), Kovács M., Barna B. (Kerekes B.), Kerek B. (Juhász B.), Bereczki T. (Tóth B.) Edző: Bogdanovics Igor

Gól: Barna B. (2), Tóth B. Jók: Ertsey Zs. illetve Borbély Milán., Kovács Milán., Csorvási T., Szathmári Zs. Ifi: 1-7

Szitkó Róbert: Sajnos a mai mérkőzésen is előjöttek azok a hibák, amiket mostanában rendszeresen elkövetünk úgy védekezésben, mint támadásban és ezt a nálunk jobb játékerőt képviselő Hajdúböszörmény ki is használta. El kell ismerni, kisebb gödörben vagyunk, de csak mi tehetünk azért, hogy kimásszunk belőle.

Bogdanovics Igor: Tudtuk, hogy mire kell számítani és úgy is készültünk. A fiúk száz százalékban teljesítettek minden egyes kérésemet, ami az eredményből is látszik. Úgy gondolom, hogy egy élvezetes mérkőzésen, jó játékkal szereztünk újabb három pontot.

Kabai Meteorit SE–Derecskei LSE 3–4 (1–1)

50 néző. Vezette: Csiszár K. (Szabó P., Katona K.)

Kabai Meteorit SE: Szegi J.–Kovács Gy., Karika M., Mester M., Plókai G., Tamás M. (Veres N.), Szabó B. (Czidor R.), Kozma L., Piroska A., Lakatos Zs. (Szutor T.), Almási Z. (Farkas G.) Edző: Plókai Mihály

Derecskei LSE: Menyhárt N.–Bun R., Szilágyi M. (Juhos L.), Vadász I., Sólyom M., Csizmadia Cs. (Fekete L.), Burkus D. (Mile M.), Alimán J. (Pintér D.), Gali V., Berán B., Papp Á. Edző: Szép Sándor

Gól: Tamás M., Kozma L., Plókai G.,illetve Bun R., Sólyom M., Juhos L., Papp Á. Jók: Juhos L. (A mezőny legjobbja.), Pintér D., Fekete L., Bun R. Ifi: 0-9

Plókai Mihály: Később nyilatkozik.

Szép Sándor: Nyertünk. Ismét a padról beszállóknak köszönhetjük a mai győzelmünket. Juhos Laca beállt és eldöntötte a mai mérkőzést… Azért a szerencsével sem álltunk hadilábon.

Monostorpályi SE–Hajdúhadházi FK 4–0 (1–0)

150 néző. Vezette: Török Z. (László J., Sápi V.)

Monostorpályi SE: Barna L. (Sallai J.)–Nyilas J. (Illés D.), Patka J., Tóth A. (Rózsa N.), Nyilas Sz., Pataki E., Cseke B. (Bodnár L.), Hegedűs Gy. (Bodnár L.), Hegedűs Gy. (Sándor B.), Gellért M., Bodnár I. (Takács G.), Lakatos Zs. (Kiss G.) Edző: Kaszás János

Hajdúhadházi FK: Puskás Cs.–Puskás Z. (Posta I.), Lakatos L., Kiss Zs., Horváth A. (Tóth M.), Szép J., Halder P. (Molnár D.), Hadházi D., Tóth V. (Szabó G.)Fekete I. (Mihalik L.), Rostás M. Edző: Pintér István

Gól: Hegedűs Gy., Bodnár I., Sándor B., Kiss G. Jók: mindenki Ifi: 8-0

Kaszás János: Az első fiben kicsit lassan lendültünk a játékba Kicsit körülményesek voltunk és kevés gólhelyzetet tudtunk kialakítani. A második fiben a cseréknek is köszönhetően más sikerült felőrölnünk ellenfelünket és helyzeteinket tudtuk érvényesíteni. Sok sikert a Hadház csapatának.

Pintér István: Később nyilatkozik.