„Léptünk egyet előre”

© Fotó: Kovács Péter
Hajdú-Bihar – Íme, a megye I-es bajnokság szombati mérkőzéseinek eredményei, illetve az edzői nyilatkozatok.

Bocskai SE Vámospércs–DASE 1–1 (1–0)

40 néző. Vezette: Kövér F.

Bocskai SE Vámospércs: Kolompár J.–Nánási D., Zsupos J., Kolompár K., Ménes M., Kolompár R., Balogh S., Tóth G. (Varga T.), Kovács Gy., Károlyi A. (Kiss I.), Garai G. (Pólyik D.) Edző: Oláh Sándor

DASE: Dobó L. (Polyák F.)–Rácz N., Németh K., Varga Cs. (Takács I.), Sütő B. (Dér I.), Kiss L., Dobos Á. (Lázár N.), Nagy B., Pázmándi D., Nagy N., Molnár B. Edző: Dér István

Gól: Kovács Gy., illetve Németh K. Jók: Balogh S., Kolompár R., Zsupos J., illetve Nagy N., Németh K. Ifi: 7–1

Oláh Sándor: Ha jobban koncentrálunk, két ponttal többet kapunk.

Dér István: Alacsony színvonalú mérkőzésen mindkét csapatnak voltak lehetőségei. A mérkőzés elején jártunk közelebb a gólszerzéshez, a meccs végén pedig a vendégcsapat. Mivel egyik csapat se ért ezekkel a lehetőségekkel, így döntetlen lett.

DEAC–Kabai Meteorit SE 3–3 (1–2)

100 néző. Vezette: Hajdú I. (Kovács Á., Katona K.)

DEAC: Gulyás L.–Lénárt P. (Mizsák K.), Barabás Z., Révai Z., Tar G. (Kincses D.), Nagy K. (Kiss B.), Bíró R. (Rácsai L.), Csák Zs., Molnár M. (Papp G.), Varga Á., Buzai G. Edző: Katona László

Kabai Meteorit SE: Szegi J.–Karika M., Mester M., Plókai G., Nagy K., Lakatos Zs., Veres N., Kozma L., Piroska A., Czidor R. (Szörnyi R.), Galgóczi P. (Tamás M.) Edző: Plókai Mihály

Gól: Csák Zs., Rácsai L., Fodor T., illetve Piroska A., Karika M., Czidor R. Jók: mindenki Ifi: Elmaradt

Katona László: Felforgatott csapattal tudtunk felállni erre a meccsre. Ez visszaköszönt már az első percekben, és nagy egyéni hibából gólt kaptunk. Ezután arról szólt a meccs, hogy futottunk az eredmény után.

Plókai Mihály: Ismételten egy megnyert mérkőzést adtunk döntetlenre, amíg három-egyes vezetés után nem toljuk meg azt a 15-20 percet, addig jobb eredményt ne várjunk. Ennek ellenére minden elismerésem azoké a játékosoké, akik a mai mérkőzésre eljöttek. Hajrá Kaba!

Derecskei LSE–Berettyóújfalui SE 2–2 (0–1)

100 néző. Vezette: Gálfi F. (Gulyás S., Pál G.)

Derecskei LSE: Menyhárt N.–Bun R., Gali V. (Pintér D.), Papp Á., Sólyom M., Csizmadia Cs. (Vadász I.), Burkus D., Mile M. (Fekete L.), Rózsa O. (Juhos L.), Alimán J., Szilágyi M. Edző: Szép Sándor

Berettyóújfalui SE: Sándor M.–Kardos I., Szabó G. (Nagy I.), Békési D., Nagy B., Csordás J., Polonio-Guerreiro J., Jancsó A. (Nemes I.), Ertsey Zs. (Moga E.), Sándor Sz., Nagy R. Edző: Szitkó Róbert

Gól: Csizmadia Cs., Szilágyi M., illetve Jancsó A.(2) Jók: Menyhárt N., Szilágyi M., illetve Jancsó A., Csordás T. Kiállítva: Polonio-Guerreiro J. Ifi: 2–2

Szép Sándor: Úgy gondolom, összességében igazságos eredmény született. Talán elmondhatom, hogy a mérkőzést inkább mi irányítottuk, de nem tudtuk lereagálni a vendégcsapat pontrúgásait. Gratulálok a csapatomnak a mai mérkőzéshez és további sok sikert a BUSE csapatának.

_DSC6519
Fotók: Kovács Péter

Szitkó Róbert: Közelebb álltunk a győzelemhez. Kettő-egynél a mérkőzést el kellett volna döntenünk, de sajnos ziccert hibáztunk. A végén szerencsénk sem volt, hiszen egy véleményes kiállítás után az ellenfélnek sikerült egyenlíteni, mi pedig a 95. percben kapufáig jutottunk. Léptünk egyet előre. Jövő héten viszont még egy nagyobb lépést kell tennünk, hogy 3 pontot szerezzünk.

Hajdúhadházi FK–Hosszúpályi SE 9–1 (3–0)

25 néző. Vezette: Buczkó B. (Búzás A., Gáti Cs.)

Hajdúhadházi FK: Puskás Cs.–Némethy P., Takács G. (Szabó I.), Kiss Zs. (Tóth M.), Horváth A., Szép J. (Posta I.), Halder P. (Fekete I.), Hadházi D. (Gábor L.), Tóth V. (Puskás Z.), Rostás M. (Lakatos L.), Mihalik L. Edző: Pintér István

Hosszúpályi SE: Almási J. (Papp G.)–Kiss A., Szabó P., Rostás K., Tatár E., Bagi T., Lábas L. (Dobi Z.), Purguly E. (Balogh R.), Varga Cs., Nagy Zs., Lakatos K. Edző: Selyem Nándor

Gól: Tóth V. (2), Hadházi D., Mihalik L. (2), Kiss Zs., Posta I., Fekete I., Puskás Z. illetve Nagy Zs. Jók: Horváth A., Mihalik L., Halder P., Hadházi D. Ifi: 4–7

Pintér István: Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, a másodikban, már azt tettük, amit kell, így megérdemelt a nagy arányú győzelem.

Selyem Nándor: Később nyilatkozik.

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.–Hajdúszoboszlói SE 0–5 (0–1)

100 néző. Vezette: Szabó P. (Prezenszki M., Lakatos G.)

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.: Bíró T.–Daru I., Papp M., Somogyi I. (Tömöri L.), Halász Z., Molnár Á., Mertin L., Szabó B., Tiba B. (Milák P.), Kiss R., Dorogi Gy. (Biri B.) Edző: Halász Zoltán

Hajdúszoboszlói SE: Bánhegyi Z.–László R. (Butor Cs.), Kálmán Z. (Pataki P.), Pap L. (Kondás K.), Gyügyei Z., Szabó B., Németi M., Márton D. (Nagy L.), Éles Z., Czimbalmos Z. (Kovács M.), Tóth L. Edző: Erdei István

Gól: Szabó B., Kondás K. (2), Tóth L. (2) Jók: László R., Éles Z., Tóth L., Kondás K., illetve senki Ifi: 12–3

Halász Zoltán: Az első negyven percben kiegyenlített játék folyt. Az első bekapott gólt követően azonban kellemes edzőpartnerré váltunk.

Erdei István: A második félidei jó teljesítményünknek köszönhetően magabiztos győzelmet arattunk.