Megyei tanulmányi versenyt tartottak Debrecenben

Megyei tanulmányi versenyt tartottak Debrecenben
© Illusztráció: Pixabay
Debrecen – Szerte a megyénkből csaknem 200 versenyzőt látott vendégül a debreceni Csapókerti Általános Iskola a napokban megtartott, hagyományos, 1996 óta minden évben megrendezett megyei szintű tanulmányi versenyén.

Eredmények

Idegen nyelvi vers- és prózamondás, 3–4. évfolyam – német nyelv:

1. Bora Mercédesz (Debrecen, Benedek Elek-iskola), Orosz Máté (Debrecen, Benedek Elek-iskola)
2. Kerékgyártó Lili (Hajdúdorog, Szent Bazil-iskola), Moravecz Zsófia (Debrecen, Petőfi-iskola)
3. Soós-Lukács Szabolcs (Debrecen, Benedek Elek-iskola)

Különdíjas: Borbíró Roland (Debrecen, Benedek Elek-iskola), Molnár Kinga (Nyíradony, Szent Mihály-iskola)

Idegen nyelvi vers- és prózamondás, 5–6. évfolyam – német nyelv:

1. Bisztrán Bence (Debrecen, Vörösmarty-iskola)
2. Gulyás Gerda (Hajdúdorog, Szent Bazil-iskola), Pataki Lili (Debrecen, Petőfi-iskola)

Különdíjas: Kaszás Anikó Zsuzsanna (Debrecen, Vörösmarty-iskola)

Idegen nyelvi vers- és prózamondás, 7–8. évfolyam – német nyelv:

1. Csík Viktória (Debrecen, Vörösmarty-iskola)
2. Csorba Gréta (Debrecen, Benedek Elek-iskola)
3. Pongor Benjamin (Debrecen, Vörösmarty-iskola)

Különdíjas: Ujvárosi Zoltán (Debrecen, Vörösmarty-iskola)

Idegen nyelvi vers- és prózamondás, 3–4. évfolyam – angol nyelv:

1. Gercsák Enikő (Debrecen, Lilla téri iskola)
2. Czibere Lili (Debrecen, Lilla téri iskola), Pálóczi Borbála (Ebes, Arany János-iskola)
3. Nagy Jázmin Izabella (Hajdúszoboszló, Thököly-iskola)

Idegen nyelvi vers- és prózamondás, 5–6. évfolyam – angol nyelv:

1. Kocsis Csaba (Ebes, Arany János-iskola), Okváth Hédi (Hajdúszoboszló, Thököly-iskola)
2. Bulyáki Dániel (Hajdúszoboszló, Thököly-iskola), Nagy Klaudia Kitti (Ebes, Arany János-iskola)
3. Kovács Anna (Ebes, Arany János-iskola)

Különdíjas: Forgó Viktória (Ebes, Arany János-iskola), Sinszli Fanni Lili (Debrecen, csapókerti iskola)

Idegen nyelvi vers- és prózamondás, 7–8. évfolyam – angol nyelv:

1. Beke Nóra (Debrecen, Árpád vezér iskola)
2. Bartha Panna (Debrecen, Petőfi-iskola)
3. Dobos Hanna (Debrecen, Lilla téri iskola)

Népdaléneklési verseny, 1–4. évfolyam – szóló kategória:

1. Belinszki Zsófia (Debrecen, Kossuth Gyakorló)
2. Mispál Annamária (Debrecen, Kossuth Gyakorló)
3. Mező Eliza Blanka (Debrecen, Kossuth Gyakorló)

Népdaléneklési verseny, 1–4. évfolyam – csoportos kategória:

1. Balogh Imre Atilla, Nagy Henrietta, Pólyik Noémi, Szakács Tamara, Zán Lili (Debrecen, Vörösmarty-iskola)
2. Benedek Barbara, Gyarmati Zsófia, Kerek Annamária, Spitzmüller Lara, Varga Bori (Debrecen, Kossuth Gyakorló)
3. Bartos Daniella, Melegh Hanga Anna, Varga Viktória (epreskerti iskola)

Népdaléneklési verseny, 5–6. évfolyam – szóló kategória:

1. Dudás Dezdemóna (epreskerti iskola)
2. Szentirmai Eszter (Lilla téri iskola)
3. Fodor Enikő Liza (Ebes, Arany János-iskola)

Különdíjas: Molnár Kinga (epreskerti iskola)

Népdaléneklési verseny, 5–6. évfolyam – csoportos kategória:

1. Baló Eszter, Drabik Nikolett, Elekes Milla, Győrffy Léna, Huszti Loretta, Sipos Zoé (Debrecen, Kossuth Gyakorló)
2. Kozma Vivien, Molnár Kinga, Ujfalusi Kitti Angelika (Debrecen, epreskerti iskola)

Népdaléneklési verseny, 7–8. évfolyam – szóló kategória:

1. Harangi Annamária (Debrecen, Kinizsi-iskola)
2. Antal Dorottya (Debrecen, epreskerti iskola)
3. Balogh Annamária (Debrecen, epreskerti iskola)

Különdíjas: Kerekes Dezső (Debrecen, Kazinczy-iskola)

Népdaléneklési verseny, 7–8. évfolyam – csoportos kategória:

1. Antal Dorottya, Balogh Annamária, Erdei Máté (Debrecen, epreskerti iskola)
2. Fehér Fanni, Szentmiklósi Réka (Debrecen, Kossuth Gyakorló)

Különdíjas: Erdei Máté (Debrecen, epreskerti iskola)



Hajdúdorog.
HAON.HU






hirdetés