“A létező összes negatív jelző használható lehetne a mai mérkőzés színvonalára”

© Illusztráció: Matey István
Hajdú-Bihar – A labdarúgó megye I és az NB III eredményei is megérkeztek a szombati és vasárnapi meccseket követően.

Berettyóújfalui SE-Monostorpályi SE 3–0 (3–0)

150 néző. Vezette: Hajdú I. (Tóth Sz., Kövér F.)

Berettyóújfalui SE: Virányi G.–Kardos I., Békési D., Nagy B., Csordás J., Jancsó A., Kártik Zs. (Nemes I.), Ékes G., Sándor Sz. (Szabó P.), Nagy R., Nagy I. (Nagy S.) Edző: Szitkó Róbert

Monostorpályi SE: Barna L.–Nyilas J. (Sándor B.), Patka J., Tapoti J. (Bodnár L.), Tóth A., Bereczky B., Kiss G. (Bodnár I.), Cseke B. (Bodnár P.), Hegedűs Gy. (Rózsa N.), Gellért M., Lakatos Zs. (Mile D.) Edző: Kaszás János

Gól: Kártik Zs.(2), Sándor Sz. Jók: Békési D., Kártik Zs., Ékes G., illetve Gellért M., Barna L., Tóth A. Ifi: 6-0

Szitkó Róbert: Nagyon jó volt a hozzáállásunk a mai mérkőzéshez. Nagy akarattal és alázattal játszottunk és ennek az eredménye a magabiztos győzelmünk, ami akár nagyobb arányú is lehetett volna.

Kaszás János: Nagyon rosszul kezdtük a mérkőzést. A gyorsan bekapott gól után nehezen rendeződtünk, ami újabb kapott gólokat eredményezett. A 2. félidőben már uraltuk a játékot, de sorra elpuskáztuk a lehetőségeinket és így már nem tudtuk szorossá tenni a mérkőzést.

Sárrétudvari KSE-Derecskei LSE 0–1 (0–1)

150 néző. Vezette: Pál G. (Forgács K., Kovács Á.)

Sárrétudvari KSE: Kiss B.–Rozsik K., Szabó T., Juhász B. (Szűcs P.), Balogh A. (Gál M.), Kovács B., Tóth N., Erős L., István B., Elek S., Tóth L. (Füleki B.) Edző: Szabó Lajos

Derecskei LSE: Menyhárt N.–Vadász I., Lakatos R., Sólyom M. (Alimán Gy.), Alimán J., Szilágyi M., Burkus D., Gali V. (Trembeczki M.), Nagy P., Csizmadia Cs., Papp Á. Edző: Szép Sándor

Gól: Papp Á. Jók: Szabó T., Kiss B., illetve mindenki Ifi: 3-2

Szabó Lajos: Nem csak az első percekben maradtunk bent az öltözőben. Ha tehettük volna, akkor az 1. félidőt bent töltöttük volna. A 2. félidőben uraltuk a játékot, de sajnos ha reggelig játszottunk volna se rúgtunk volna gólt. A csodák időszaka karácsony körül kezdődik. Míg a rivális csapatok 2-3-szor edzenek hetente, addig nálunk 2-3-an járnak edzésre. A futballt nem lehet elcsalni. Utóirat: Gratulálok Danka Lászlónak hogy győztes gólt rúgott az ifiben.

Szép Sándor: Ma végre volt akarat,alázat és ebben az osztályban ez elegendő is lehet olykor olykor. Mindemellett az 1. félidőben jól játszottunk és el kellett volna döntenünk a mérkőzést. A 2 félidő kiegyensúlyozottabb játékot hozott, de sikerült kapott gól nélkül behoznunk végre egy meccset. Gratulálok a csapatomnak és további sok sikert a sárrétudvari csapatnak.

Hajdúszoboszlói SE-DASE 2–2 (0–0)

50 néző. Vezette: Puskás Z. (Szabó P., Jóni T.)

Hajdúszoboszlói SE: Csobán I.–László R., Balás V. (Pap L.), Kökényesi Á., Kovács Gy., Kálmán Z. (Galgóczi P.), Éder G., Kereki M., Tóth L., Szabó B., Pataki P. (Márton D.) Edző: Sarkadi Zoltán

DASE: Dobó L.–Kiss L., Rácz N., Pálmai Cs., Sütő B., Barcza Á., Szalóczi Á. (Tokai K.), Fogarasi Á. (Soltész D.) Hudák B., Lengyel I., Németh G. Edző: Dér István

Gól: Kereki M., Éder G., illetve Kiss L., Fogarasi Á. Jók: Kereki M., illetve Hudák B. Németh G., Sütő B., Lengyel I. Ifi: 3-0

Sarkadi Zoltán: Az 1. félidőben kihagyott helyzetek. A 2. félidőben adtunk két gólt az ellenfélnek. Ez jellemezte a mérkőzést. Egyetlen pozitívum, hogy 0-2-ről felálltunk.

Dér István: Az elmúlt hetekben csak dicséret illeti a csapatot. 80 percig azt csinálták amit kértem tőlük, de sajnos egy mérkőzés nem 80 percből áll ezért 2 pontot elhullajtottunk, ami nekünk most nagyon fontos lett volna. Ettől eltekintve nem vagyok elégedetlen a csapat teljesítményével. Az utolsó két fordulóban megteszünk minden tőlünk elvárhatót. További sok sikert a hajdúszoboszlói csapatnak.

Hajdúhadházi FK-Nyíradony VVTK 1–7 (1–3)

50 néző. Vezette: Takács I. (Tóth G., Gáti Cs.)

Hajdúhadházi FK: Kiss L.-Rostás M., Szabó G., Lakatos L., Kiss Zs. (Molnár D.), Horváth A., Halder P. (Dancsi J.), Veres S., Szabó I., Kovács G. (Czibere T.), Balogh I. (Dancsi J.) Edző: Pintér István

Nyíradony VVTK: Bákonsi N. (Kiss G.)-Kerecsen J., Furó Zs. (Gerghel E.), Mercs J. (Gyurina J.), Vasas T., Pataki E. (Tömöri L.), Kónya Cs., Somogyi T. (Gáll F.), Éles Z., Baranyi B., Gyügyei Z. (Kiss I.) Edző: Orosz János

Gól: Halder P., illetve Pataki E.(2), Vasas T.(3), Gyügyei Z., Gáll F. Jók: Éles Z., Kónya Cs., Pataki E., illetve Horváth A., Kiss Zs. Ifi: 0-7

Pintér István: Egy jobb erőkből álló Nyíradonytól szenvedtünk vereséget.

Orosz János: Megérdemelt győzelmet arattunk ilyen arányban is egy szimpatikus játékot játszó hazai csapat ellen aki nem bunkerfutballalt mutatott be.

Hajdúdorog SE-Hajdúböszörményi TE 0–9 (0–6)

150 néző. Vezette: Buczkó B. (Pocsai G., Mészáros Cs.)

Hajdúdorog SE: Juhász T.–Nagy Cs., Bak I., Juhász B., Pogácsás B., Franczel P., Szabó Z., Balla K., Vincze Cs., Francel R. (Pogácsás J.), Kelemen B. Edző: Juhász Bertalan

Hajdúböszörményi TE: Csontvári T.–Oláh N. (Barna B.), Tóth T. (Rőth A.), Szathmári Zs., Szabó M. (Tóth B.), Hortó A. (Fodor T.), Nagy M., Jeremiás G., Lovas M., Lippai T. (Linzenbold Zs.), Andorkó S. (Kerek B.) Edző: Bogdanovic Igor

Gól: Lovas M. (2), Jeremiás G. (2), Szabó M. (2), Hortó A., Tóth B., Barna B. Jók: mindenki Ifi: 2-8

Juhász Bertalan: Eddig nem nyilatkozott.

Bogdanovic Igor: A hozzáállással meg az akarattal megint sikerült a kötelező meccset megnyerni. Gratulálok a fiaimnak a győzelemhez.

Téglási VSE-Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E. 1–3 (0–1)

50 néző. Vezette: Dobi Zs. (Kovács Á., Németh M.)

Téglási VSE: Kovács I.–Hevesi F., Danó H., Bánfi Cs., Szarka I. (Szigeti J.), Fejes I. (Hadházi R.), Nagy M., Jeney D., Kiss Z., Danó Zs., Danó N. Edző: Kiss Zoltán

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.: Bíró T.–Kasuba M., Mertin L., Biri B., Halász Z., Molnár Á., Kubán Z., Szabó B., Dávid T., Milák P. (Veres T.), Varga S. Edző: Halász Zoltán

Gól: Jeney D., illetve Dávid T. (2), Szabó B. Jók: senki, illetve Varga S., Dávid T., Mertin L. Ifi: 0-2

Kiss Zoltán: A mai napon a helyzeteket kihasználó csapat kaparintotta meg a 3 pontot. Ha a helyzetkihasználásunkon tudunk javítani, akár sikeresek is lehetünk. Az újabb vereség ellenére gratulálok a játékosaim hozzáállásához és nem adjuk fel. HAJRÁ TÉGLÁS!

Halász Zoltán: A létező összes negatív jelző használható lehetne a mai mérkőzés színvonalára. Kész csoda, hogy ilyen hozzáállással és teljesítménnyel győzni tudtunk, de mindezek ellenére nagyon örülünk az értékes 3 pontnak.

Hosszúpályi SE-Kabai Meteorit SE 4–1 (1–1)

100 néző. Vezette: Gálfi F. (Vadon T., Szűcs L.)

Hosszúpályi SE: Szabó A.–Rahama H., Buglyó A. (Dobi Z.), Rostás K., Rostás G., Lakatos F. (Kremiczki F.), Bagi L., Bencsik A., Nagy Zs., Nagy I., Kőnig A. Edző: Selyem Nándor

Kabai Meteorit SE: Nagy J.–Sarkadi A. (Varga P.), Karika M., Mester M., Plókai G., Kovács M. (Tamás M.), Szabó B. (Czidor R.), Németi M., Kozma L., Magyar A. (Kállai D.), Kiss R. Edző: Plókai Mihály

Gól: Nagy Zs., Kremiczki F. (2), Rostás G., illetve Kovács M. Jók: mindenki, illetve Kovács M. Kiállítva: Postás G., illetve Plókai G. Ifi: 6-1

Selyem Nándor: Óriási akarattal, alázattal játszott a csapat. Már az 1 félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, ha nem hagyjuk ki a ziccert. A 2. félidőben fölénybe kerültünk és rengeteg lehetőségünk volt és ilyen arányban is megérdemelten nyertünk. A szurkolóinknak köszönjük a hangos biztatást.

Plókai Mihály: Azért nem nyilatkozom, mert ha mindent elmondanék, akkor a szövetség elküldene. Sajnos nem tudom a csapatomat 14 ember ellen felkészíteni. Gratulálok Hosszúpályinak.

Hajdúnánás FK-DVSC II. 1–0 (0–0)

50 néző. Vezette: Gulyás S. (László J., Muszka Z.)

Hajdúnánás FK: László T.–Tornyai V., Perényi R. (Dallos-Nagy T.), Cservák T. (Kállai M.), Gyöngy T., Polgár G., Félegyházi Z. (Kiss L.), Fodor J., Zsuga Á., Kovács G., Vígh L. Edző: Daróczi Péter

DVSC II.: Szabados I.–Szutor T. (Nikitscher T.), Dobi G. (Zsóri D.), Szabó J. (Gálfi N.), Kuti K., Újvárosi Á., Nagy K., Kusnyir E., Ioan-Constantin F., Barna Sz., Koval V. Edző: Gyarmati András

Gól: Polgár G. Jók: mindenki Ifi: 6-0

Daróczi Péter: Gratulálok a CSAPATOMNAK! Ebben az osztályban nem mindig adatik meg, hogy ilyen kaliberű csapat ellen játsszon az ember. Remek játékunknak köszönhetően magabiztos győzelmet arattunk. Kicsi hiányérzetem van, mert akár nagyobb különbségű győzelmet is arathattunk volna. Azt gondolom, megérdemelten nyertünk. Hajrá BÁNYÁSZ! Soha életemben eddig nem foglalkoztam más edző értékelésével, de Gyarmati mesternek üzenem, hogy a saját csapatával foglalkozzon. Mennyei megyei-akadémia 1-0.

Gyarmati András: A mérkőzés folyamán annyi sérülést szedtünk össze, hogy jövő héten Brinkmann professzort kell segítségül hívjuk, hogy a játékosok hétvégére rendbe legyenek. Sajnos mindezt tehette a hazai csapat büntetlenül. Örök igazság: a futballt gólra játsszák, és aki többet rúg, az nyer.