“Szépen akart búcsúzni a gárda a nézőktől, így sikerült”

© Fotó: Derencsényi István, archív
Hajdú-Bihar – Három mérkőzést játszottak a labdarúgó megyei első osztály huszonnyolcadik fordulójának vasárnapi játéknapján. A Nyíradony csapata nyerte a szuperrangadót, fordulatos mérkőzésen szerzett egy pontot a Monostorpályi.

Hajdúdorog SE–Monostorpályi SE 3–3 (2–0)

150 néző Vezette: Török Z.(Erdélyi P., Kövér F.)

Hajdúdorog: Tóth Z. – Iván K., Dálnoki Zs., Oláh T. (Szabó Z.), Juhász T., Simicsku I.(Balla K.), Franczel P.(Franczel R.), Kiss A.(Pálóczi T.), Pogácsás J., Gurbán A., Máthé I.(Harsányi Z.) Edző: Juhász Bertalan.

Monostorpályi: Szabó A. – Nyilas J., Tóth A., Nyilas Sz., Bereczky B., Kiss G.(Tapoti J.), Cseke B., Gellért M., Dorogi Gy., Bodnár I.(Bodnár L.), Lakatos Zs. Edző: Kaszás János.

Gól: Oláh T., Juhász T., Franczel P., illetve Dorogi Gy. (2), Tóth A. Jók: Pogácsás J., Iván K., Kiss A., illetve Az egész csapat. Ifi: 4–1.

Juhász Bertalan: – Nagyon jól alakult a mérkőzés a nyolcvanadik percig, de ezt követően hidegzuhanyként érte a csapatot a hat perc alatt bekapott három gól. Szépen akart búcsúzni a gárda a nézőktől, így sikerült, de meg szeretnénk köszönni az egész éves biztatásukat! Készülünk a jövő hétre. Hajrá, Dorog!

Kaszás János: – Egy küzdelmes mérkőzésen 3–0-ról sikerült visszajönnünk a meccsbe. Újból rúgtunk idegenben három gólt, de ismét nem sikerült ennek ellenére elhoznunk a három pontot. Köszönöm a Sárrétudvari csapatának a múlt heti sportszerű viselkedését!

Nyíradony VVTK–Debreceni EAC 2–0 (2–0)

600 néző Vezette: Tatár I.(Jánvári T., Percze Zs.)

Nyíradony: Kerecsen J. – Gyurina J., Tömöri L., Furó Zs.(Baranyi B.), Vasas T.(Gáll F.), Mercs J., Pataki E.(Linzenbold Zs.), Bákonyi N., Kiss I.(Tóth G.), Gyügyei Z.(Czibere B.), Daru I. Edző: Orosz János.

Debrecen: Csúri B. – Vékei N., Sós D., Ménes M., Csörgő K.(Balás V.), Révai Z.(Kerekes Zs.), Posta N.(Szarka J.), Kincses D., Simonka R., Madar Cs., Barabás Z. Edző: Sáfár László.

Gól: Mercs J., Pataki E. Jók: Az egész csapat, illetve Csúri B., Ménes M., Barabás Z. Kiállítva: Daru I. Ifi:3–2.

Orosz János: – Szép számú közönség előtt igazi rangadót láttunk, amelyen csapatom az első félidőben jól kihasználta a vendég csapat védelmi megingásait. A második félidőben nagy nyomás nehezedett ránk, de ellenfelünk gólhelyzetet nem tudott kialakítani, még tizenegyesből sem sikerült nekik gólt szerezni, nem jól sáfárkodott egyetlen helyzetével. Gratulálok a csapatomnak és remélem, ez a lendület kitart még két hétig! Köszönjük szurkolóinknak a lelkes buzdítást!

Sáfár László: – Rémálomba illően kezdtük a mérkőzést, mert rögtön az elején kaptunk egy gólt. Nem nagyon tudtunk kibontakozni, az ellenfél néha talán túl kemény eszközöket is bevetve védekezett ellenünk, így abszolút nem kerültünk ritmusba. A játékosaim próbálkoztak, de a fiatal koruk és tapasztalatlanságuk nem az előnyükre vált, mert úgy tűnik, hogy az ilyen stresszes szituációkat még kissé nehezen tudják kezelni. Gyengéinket kihasználva megnyerte a Nyíradony csapata a mérkőzést.

Téglási VSE–Hosszúpályi SE 1–1 (0–1)

110 néző Vezette: Erdélyi T.(Seres L., Jóni T.)

Téglás: Nagy A. – Vadász Cs.(Pelles T.), Bánfi Cs.(Mészáros N.), Lakatos F., Kiss J., Danó Zs., Hevesi F., Csapó A., Lovas M.(Danó N.), Deák D., Nagy Cs. Edző: Szabó Imre.

Hosszúpályi: Fejér G. – Kőnig A., Apagyi R., Bencsik A., Kun Á., Horogh F., Fábri D., Purguly E.(Lovász V.), Nagy Sz., Olajos G., Bagi T.(Bakos T.) Edző: Darnai Jozsef.

Gól: Pelles T., illetve Bencsik A. Jók: Bánfi Cs., Nagy A., Hevesi F., Danó Zs., illetve Az egész csapat. Kiállítva: Lakatos F. Ifi: 3–2.

Szabó Imre: – Az első félidőben két-három nagy gólszerzési lehetőségünk volt, melyeket elpuskáztunk. Az ellenfelünk egy oldal szabadrúgásból gólt fejelt. A második félidőben lankadt a támadó kedv, ráadásul egy játékosomat kiállítottak. Ennek ellenére, bár az ellenfelünk sok helyzetet kihagyott a mérkőzés végén, rászolgáltunk a döntetlenre.

Darnai József: – Egy agyonnyert mérkőzést sajnos a 92. percben ikszre engedtük. A helyzetek alapján minimum 6-7 góllal kellett volna nyerni a mérkőzést.

„Befürödtünk a fürdővárosban”

Öt mérkőzést rendeztek a labdarúgó megye I-es bajnokság szombati játéknapján. Íme az eredmények!