haon-sportoldal

2008.05.09. 17:51

Dunaújváros – Derecske női kézilabda mérkőzés

<p>A Dunaferr NK–Tajtavill-Derecske női kézilabda mérkőzés 15 perces csúszással kezdődött a bírók késése miatt.</p>

Vége a mérkőzésnek. A meccs utolsó perceiben már egyik csapat sem fordított nagy figyelmet a védekezésre, ennek köszönhetően potyogtak a gólok szép számmal. A vége: 34–27.

56. perc: Mörtel továbbra is gyártja a gólokat, így már 5 gól a hazaiak előnye (29–24).

51. perc: ismét négy gól a különbség, továbbra is a hazai csapat javára. A derecskeiekben a remek formában kézilabdázó Gulyás tartja a lelket (26–22).

46. perc: Szamosi találatának köszönhetően egy gólra feljött a Derecske, de a dunaújvárosiak ezt nem nézték jó szemmel, így gyorsan válaszoltak a vendégek góljára. A különbség így továbbra is 2 gól (23–21).

41. perc: Mörtellel nem bírnak a derecskeiek, de Gulyás, Pádár és Szűcs góljainak köszönhetően 2 gólra feljöttek a Köstner-tanítványok (21–19).

35. perc: ugyanott folytatják a csapatok, ahol az első félidőben abbahagyták.  A derecskei gólokat Szamosi és Kereki szerezték (18–14).

30. perc: vége az első félidőnek. Továbbra sem változik a különbség (16–12).

24. perc: tartják a csapatok a négygólos különbséget, az állás 14–10.

19. perc: kezd elhúzni a Dunaferr, az állás: 11–7.

13. perc: szerencsére nem komoly Kocsik Viktória sérülése. 7–5-re vezetnek a hazaiak.

12. perc: egy rossz mozdulat következtében kifordult Kocsik Viki bokája. Egyelőre nem tudni mennyire komoly a sérülés.

9. perc: kiegyenlített csata folyik, döntetlenre állnak a csaptok. A derecskeieknél eddig Kudor Kitti kétszer talált be (4–4).

2. perc: elkezdődött a mérkőzés, az állás 1–1. A derecskeiek gólját Pádár szerezte.