Győzelem Kecskeméten

© Illusztráció: KM-archív
Nyíregyháza – Idegenben zárta az őszi szezont a Nyíregyházi SN második vonalbeli férfi kézilabda csapata.

A búcsú sikeres volt, és a győzelemmel valamit kozmetikázott a csapat a két legutóbbi bajnoki fiaskón. Az első félidő első és utolsó kilenc percében 5-1-es és 6-0-ás etapokkal tűntek ki a vendégek. A második félidőút szintén jól kezdték és már tíz góllal (10-20) is vezettek. Utána a sérülések miatt kiütköztek a fáradtság jelei, ám a győzelem nem forgott veszélyben.

KM

Kecskemét-Nyíregyházi SN 26-30 (8-14)

Kecskemét, 300 néző, v.: Héjja, Kónya.

Nyíregyházi SN: Gadnai – Nagy 2., Kurbely 5, Boda 1, Priczel 1, Gubó 2, Vasas 3. Csere: Oláh (kapus), Varga L. 5/3, Horvácki 3, Tóth 3, Székely 3, Gyimesi, Gidai 2, Takács. Vezetőedző: Bécsi János. Kiállítások: 10-10 perc. Hétméteresek: 7/7, illetve 3/3.

Bécsi János: – Taktikusan játszottunk és megérdemelten nyertünk.