Gólparádé Ladányban: nyolcat rámolt be a DEAC

© Illusztráció: Molnár Péter, archív
Hajdú-Bihar – A labdarúgó megyei első osztály szombati napjának eredményei jönnek.

Berettyóújfalui SE–Hajdúszoboszlói SE 2–2 (0–2)

80 néző Vezette: Szűcs L. (Daranyi A., Pál G.)

Berettyóújfalu: Mezei D.– Békési D. (Szitkó R.), Magyar Sz., Nagy R., Csordás J., Ékes G., Kardos I. (Szabó P.), Szabó G. (Tóth G.), Jancsó A., Sándor Sz., Nagy Z. Edző: Szitkó Róbert.

Hajdúszoboszló: Bíró T.– László R., Csuka T. (Márton D.), Szabó G., Butor Cs., Kovács Gy. (Nagy A.), Pintér P., Tóth Z., Kálmán Z., Éles Z., Galgóczi P. Edző: László Richárd.

Gól: Nagy R., Jancsó A., illetve László R., Kovács Gy. Jók: Jancsó A., Magyar Sz., Békési D., Kardos I., illetve mindenki. Ifi: 1–4.

Szitkó Róbert: – Az első félidőben adtunk két gól előnyt Szoboszlónak. Igaz, mi is eljutottunk két kapufáig és számos helyzetig, de nem találtunk a kapuba. A második félidő már teljesen máshogy alakult. Mondhatom azt, hogy meg kellett volna nyernünk a mérkőzést. További sok sikert a Hajdúszoboszlónak.

László Richárd: – Nehezen indult a mérkőzés. Sok hiányzónk volt, de így is meg tudta mutatni a csapat az erejét. Büszke vagyok a srácokra.

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.–Derecskei LSE 1–1 (0–1)

150 néző Vezette: Puskás Z. (Rezes M., Gulyás L.)

Hajdúsámson: Szalánczi Z.– Csurka Sz., Kubán Z., Éder G., Papp M., Bacskai A., Csala R., Száraz Á., Béke F. (Szabó B.), Iván R., Duró G. (Dávid T.) Edző: Szalánczi Zoltán.

Derecske: Menyhárt N.– Bernáth K., Környei M., Szilágyi M., Tóth Sz., Mertin L., Jakab R. (Kéri M.), Illés D., Fekete B. (Szabó T.), Juhász Cs., Nagy N. Edző: Magyar Balázs.

Gól: Bacskai A., illetve Nagy R. Jók: Mindenki, illetve Bernáth K., Nagy N., Tóth Sz., Illés D. Kiállítás: Juhász Cs. Ifi: 3–2

Szalánczi Zoltán: – Tartalékos csapatunk az első félidei indiszponált játékot a második játékrészben egy motivált, támadó szellemű mentalitásra cserélte, mellyel akár a győzelmet is megszerezhettük volna.

Magyar Balázs: – Az első félidőben 1–0-ás vezetésnél megnyerhettük volna a mérkőzést, de összességében igazságos eredmény született.

Püspökladányi LE–Debreceni EAC 2–8 (2–5)

100 néző Vezette: Erdélyi T. (László J., Eszterhai B.)

Püspökladány: Kunkli Z.– Varga M., Gulyás Gy., Mogyorósi Z., Nádházi S., Balogh R., Kelemen L., Faragó B., Horváth I., Mogyorósi J. (Katona N.), Szabó P. Edző: Gulyás Gyula.

Debrecen: Sáfár P.– Tóth Z., Csörgő K., Varga M., Katona T. (Tóth F.), Molnár M., Révai Z., Csák Zs. (Szabó P.), Radványi R., Balás V. (Jáger B.), Bernáth Cs. Edző: Sáfár László.

Gól: Szabó P., Balogh R., illetve Csák Zs.(5), Katona T., Csörgő K., Bernáth Cs. Ifi: 3–8.

Gulyás Gyula: – Később nyilatkozik.

Sáfár László: –Később nyilatkozik.