Gólgazdag meccsen ikszelt a Haladás és az Újfalu

© Fotó: Matey István, archív
Berettyóújfalu – Félidőben még vezetett a Mezei-Vill Szombathelyen, 4–4 lett a vége.

Sokan voltak kíváncsiak a férfi futsal NB I. ötödik fordulójában rendezett Haladás–MVFC találkozóra, hatszáz néző előtt feszültek egymásnak a felek hétfőn este a Vas megyeiek otthonában.

A hazaiak szereztek vezetést a 11. percben, de Gál István révén hamar egyenlített az Újfalu, mely Kovács Istvánnak hála a szünetben 2–1-re ment. A második játékrész elején újra egál volt az állás, de gyorsan változott a helyzet, a 34. minutumban 3–4-et mutatott az eredményjelző. A Haladás mindent megtett, hogy legalább az egy pontot megszerezze, vészkapus játékra váltott át, aminek meg is lett az eredménye, 16 másodperccel a lefújás előtt Hegyesi talált be, ezzel kialakítva a 4–4-es végeredményt.

Pénteken 18.30-tól vérbeli slágermeccs vár Turzó József tanítványaira, a Győr látogat a Pálfi István Rendezvénycsarnokba.

Swietelsky-Haladás VSE–MVFC-Berettyóújfalu 4–4 (1–2)

Szombathely, 600 néző, Vezette: Farkas

Haladás: Tyukász – Gyurcsányi, Halmos, Horváth P., Öreglaki. Csere: Hajmási, Vidák, Hegyesi, Lódi, Sipos G. Játékos­edző: Lódi Tamás

Berettyóújfalu: Tihanyi – Gál, Rábl, Nagy I., Szabó. Csere: Kovács I., Harmati, Kondás. Edző: Turzó József

Gól: Öreglaki (10., 22.), Vidák (30.), Hegyesi (40.), illetve Gál (12.), Kovács I. (16.) Rábl (32.), Harmati (34.)

Sárga lap: Vidák (7.), Hegyesi (34.), Lódi (39.), illetve Kondás (13.), Gál (35.)

Kiállítva: Gyurcsányi (31.)