Futsal: kiélezett csata várható a DEAC és a Fradi közt

Egymásért is küzdeniük kell
Egymásért is küzdeniük kell - © Fotó: Derencsényi István
Debrecen – Az egyaránt 12-12 egységgel álló DEAC és Fradi csap össze pénteken 18 órától a Debreceni Egyetemi Sportcsarnokban. A férfi futsal NB I. tizenharmadik fordulója előtt a debreceniek a tabella hetedik helyén állnak, az FTC a nyolcadik.

Előbbi gárda négy győzelme mellett nyolcszor alulmaradt, a fővárosiak mérlege három-három győzelem és iksz mellett öt vereség – vérbeli rangadó vár tehát a cívisvárosiakra.

Őszi találkozásuk alkalmával gólszegény derbit játszottak a felek, Kántor Tamás 38. percben szerzett találatával 1–0-ra nyert Elek Gergő alakulata. A téli bajnoki szünet után az év első meccsén a Debrecen 8–0-ra kapott ki az MVFC-Berettyóújfalutól, míg a pestiek 2–2-es döntetlent játszottak az Aramis SE csapatával.