Fotók: Frissdiplomások mosolya villant a főépületben

Fotók: Frissdiplomások mosolya villant a főépületben
© Fotó: Derencsényi István
Debrecen – A Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Karának végzősei vehették át diplomájukat pénteken. Mutatjuk a hallgatók névsorát is!

Diplomaosztó

Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Kar
január 12., péntek, főépület, díszudvar, 10 és 13 óra

Diplomát szerző hallgatók

alapképzés

BA in Business Administration and Management (angol nyelvű)

nappali

Akhavan Mohammadamin, Alkhalifah Zahrah Mohammed H, Gan Yuting, Ge Yuyao, Guo Siyu, Huang Kai Peng, Lebedev Alexey, Lin Xuexiao, Wan Shengjie, Wu Kun

gazdálkodási és menedzsment

nappali

Bákonyi Diána, Barna Roland, Beck Darina, Bede Fanni, Benkő Anita, Bodnár Réka, Boncás Gabriella, Bulyáki Ágnes, Czövek Rita, Décsei Judit, Dobi Edina, Dobi Ildikó Anett, Drótos Bernadett Boglárka, Fekete Boglárka, Fekete István, Fodor Tímea, Gergely Andrea, Gyarmati Veronika, Jurecska Kitti, Kapás Rebeka Dorottya, Kerti Bianca, Kerti Marianna, Kiss Ágnes Veronika, Kiss Dániel, Kocsis András, Korbeák Kristóf, Kovács Ilka, Molnár Evelin, Nagy Emese, Rázsó Dávid, Rezes Máté, Sályi Márk Levente, Sápi Emese, Sopronyi Viktória, Szathmári Edina, Szeljak Petra, Szépi Eszter, Tar Boglárka Csilla, Tökölyi Gabriella

levelező

Bótyik Ádám, Csépes József, dr. Pálur Emőke, Gyöngyösi Lilla, Gyulai Csaba, Horváth Dániel, Pánczél Balázs, Szabó Tamás, Szabó Tamás, Tóth Antal Csaba, Váczi Csaba Balázs, Vargáné Nagy Judit

gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnöki

nappali

Almási Lívia, Antal László, Antal Petra, Bakos Ákos, Barócsi Dominika, Bernáth Csenge Gabriella, Csimbók Laura, Csorvási Ágnes, Dajka Dávid, Debreczeni Adrienn Angéla, Elek Noémi, Farkas Fanny, Fekete Tamás, Gál Babett, Gazdag Rita, Gintner Tibor, Gulyás Enikő Kata, Gyáni Judit, Győri Kálmán, Hauser Dávid, Ilyés Hajnalka, Kaszás Dóra, Kati László, Katona Dávid, Kincsem Flóra, Kiss Tibor, Konzili Anett, Kósa Márk, Lehel Richárd, Lengyel Nikolett, Mezei Mónika, Molnár Enikő, Moravszki István, Nagy Anett, Nagy Felícia, Nagy Hajnalka, Orosz Krisztina, Papp Zsófia Zsuzsa, Posta Tamás, Reményi Petra, Ricz Sándor, Rózsa Stella, Sándor Ivetta, Serényi Ildikó, Stofa Anett, Szabó Petra, Szabó Rita Zsanett, Szántó László, Szilágyi Gergő, Takács Gergely, Tarjányi Rita, Tóth Bálint, Tóth Marianna, Török Lilla, Varga Annamária, Zagyva Evelin, Zilahi Kristóf

levelező

Burai Ágnes, dr. Kolop Vanda, Fülöp Ildikó, Gyurán Tímea, Horváth Andrea, Juhász Hajnalka, Tóth Péter

informatikus és szakigazgatási agrármérnöki

nappali

Dicső Dorina, Hegedüs Flóra, Hüse Georgina, Juhász Levente, Kiss Tamás, Lipták Dávid, Mészáros Péter Győző, Nagy Ádám, Nagy Gréta, Nagy Vanessza, Nyakas Máté, Oláh Dávid, Papp Dániel, Polgár Roland, Somogyi Kinga, Szombati Aliz, Szőllősi Imre, Verdes János

kereskedelem és marketing

nappali

Antal Norbert László, Bagdi Csaba Márton, Barta Sándor, Bor Noémi Gréta, Borbély Lívia, Cs. Nagy András, Fejes Éva, Gurzó Attila, Jávor János, Kiss Zsanett Bernadett, Koroknai Máté, Kovács Emese, Lénárt Julianna, Máté Dalma, Mészáros Barbara, Nagy Bíborka, Nagy Dóra Dorottya, Oláh Márta, Romhányi Anita, Szabó Bence, Szabó Viktória Enikő, Szakály Orsolya, Szeifert Nelli, Szénási Anita, Szijártó Judit, Takács Ádám, Talits Máté, Tamás Kinga, Tiba Dorina, Tóth Bence, Tóth Éva Renáta, Tóth Péter Andor, Tóth Rebeka, Török Bálint Antal, Várallyai Zoltán Gábor

levelező

Almási Balázs, Rádi Ákos

közszolgálati

nappali

Komáromi Ivett

nemzetközi gazdálkodás

nappali

Bánszki Ákos, Bárány Gréta, Csontos Judit, Dióssy Kitti, Hanesz Júlia, Kádár Fruzsina, Nagy Anna Nóra, Pogácsás Csilla, Szalacsi Tamás, Szarvas Nikolett, Szász Nóra Erzsébet, Varga Zoltán, Várnagy Edina, Veres Evelin

pénzügy és számvitel

nappali

Becsy Gergely, Elek Melinda, Molnár Dávid, Molnár Eszter, Nagy Sándor, Oláh Dorina, Orosz Dorottya Flóra, Orosz Réka, Pércsi Cintia, Szabó Dorina, Szaszák Dóra, Tordai Dorottya, Tóth Katinka, Veres Bence

levelező

Biróné Csurgó Katalin, Dombi Edina, Hegedűs Beáta

di_diplomaoszto-13

Fotó: Derencsényi István

sportszervező

nappali

Posta Gábor, Rost Valter

turizmus-vendéglátás

nappali

Belényesi Vanda, Cseke Judit, Gál Georgina, Kertész Enikő, Klapka Eszter, Kőszegi Dorottya, Matéz Zsuzsanna, Nyizsnyik Dorina, Szabó Alexandra, Szabó Petra, Szőke Lucia, Takács Flóra, Tóth Andrea, Uszkai Enikő Ingrid, Varró Liliána

felsőoktatási szakképzés

gazdálkodási és menedzsment felsőoktatási szakképzés

nappali

Balogh Nikolett, Budai Zsófia, Erdődi Nelli, Fazekas Mihály, Ferkovics Dóra, Gólya Rita, Harangi Csilla Bianka, Kádár Bernadett, Kaluha Alexandra, Kriska Attila, Nagy Adrienn, Némethi Andrea, Pataki Ádám

levelező

Csengeri Márk, Dombi Anita, Kiss Klaudia, Volosinovszki Panni

gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnöki felsőoktatási szakképzés

nappali

Baracsi Dóra, Csapó Andrea, Harasztosi Laura Cintia, Kurucz Katalin, Szarvas Ádám, Zilahi Petra

levelező

Nagy Zsuzsanna, Sándor Nikolett

kereskedelem és marketing felsőoktatási szakképzés

nappali

Konczili Balázs, Nagy Kinga, Pál Emília, Tóth Bianka Mónika

levelező

Kálnási László, Kohán István Márk, Varga Krisztina Ildikó

nemzetközi gazdálkodási felsőoktatási szakképzés

nappali

Benkovics Fanni Cintia

pénzügy és számvitel felsőoktatási szakképzés

nappali

Fehér Klaudia, Fülöp Dóra, Pataki Klaudia

turizmus-vendéglátás felsőoktatási szakképzés

nappali

Szántó Viktória

mesterképzés

emberierőforrás-tanácsadó

levelező

Éles Zsuzsanna, Juhász Renáta, Váradi Katalin

di_diplomaoszto-23

Fotó: Derencsényi István

gazdasági agrármérnöki

nappali

Béres Evelin, Fazekas Dóra, Gindele Péter, Kiss Orsolya Márta, Kovács Evelin, Kovács Tamás, Páll Emese Aranka, Rákó Antal János, Sós István, Tanka László

levelező

Hegedűs Bence, Szántó Csaba

logisztikai menedzsment

nappali

Czeglédi László, Pap Orsolya Zsuzsa, Szarka Nándor, Tóth Ildikó, Zámbó Ágnes

levelező

Bacskai István, Béres Renáta Judit, Bolváry Viktória Gabriella, Csercsa Péter, Juhász Péter, Szőke Zsaklin, Turbucz Attila

MA in International Economy and Business (angol nyelvű)

nappali

Rzayeva Leyla, Udongwo Emediong Godwin

nemzetközi gazdaság és gazdálkodás

nappali

Czere Roland, Domján Balázs, Fekete Zsófia, Lovas Viktória, Magyar Tamás, Paróczai Anikó, Szilágyi Zsanett

levelező

Mártonné Gerzon Rita, Szűcsné Gályász Vivien

szakigazgatás-szervező és informatikus agrármérnöki

nappali

Pásztor István

számvitel

nappali

Falcsik Máté József, Fekete Zoltán, Ignáth Enikő, Serestyén Nikolett, Süveg Zsuzsanna, Támba Emese

levelező

Dr. Kotosmann Krisztina, Filep Dorina Réka, Germuska Gréta, Magyar Kitti, Mercs Andrea, Páger-Fekete Enikő, Tóth Anett Éva, Tóth Tímea

vállalkozásfejlesztés

nappali

Bakosi Károly, Dézsi Gergely Bence, Gál Dominika, Hadházi Mónika, Pajti Judit, Rádi Eszter, Vincze Nikolett

levelező

Bartha Vanda, Bózsár Zsanett, Bunda Emőke, Fenyves László, Gál Fruzsina, Kocsis Balázs, Nagy Bettina, Szűcs Sándor, Tóth Szabolcs

vezetés és szervezés

nappali

Emődi Zsófia, Kovács Nikolett, Kovács Zsolt, Pető Alexandra, Potoleczki Petra, Vincze Ibolya, Zakota Dénes

levelező

Angyal Krisztina, Czeglédiné Osváth Annamária, Hadar Balázs Attila, Kakuk Adrienn, Krasznai Fruzsina, Kun Viktória, Mikó Zsuzsa, Nagy Roland, Nagy Tímea, Szabó Ivett, Szűcsné Dér Lídia, Varga Tímea, Vigi Melinda

vidékfejlesztési agrármérnöki

nappali

Marosi István

levelező

Bányácski Sándor

szakirányú továbbképzés

gazdasági szakfordító (angol-magyar)

nappali

Dr. Botos Szilvia, dr. Kozma Zoltán István, Horváth Adrienn, Kovács Zsuzsa Réka, Molnár Szilvia, Szentes Katalin Ágnes