Fordított és nyert a Balmazújváros az NB II-ben

NB II - Balmazújváros vs. Sopron
NB II - Balmazújváros vs. Sopron - © Fotó: Derencsényi István
Balmazújváros – A Merkantil Bank NB II. 7. fordulójában a Soproni VSE gárdáját fogadta a Balmazújváros.

A hazaiak hátrányból felállva nyertek 2-1-re, az újvárosi kapus, Szécsi Gergő a 93. percben tizenegyest védett!

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő–Soproni VSE 2–1 (1–1)Balmazújváros, 1000 néző. Vezette: Lovas László (Demeter János, Punyi Gyula)

Balmazújváros: Horváth L. – Karikás, Papp F., Kiss L., Németh Á. (Virág, 64.) – Nagy K. (Zsiga, a szünetben), Sigér D., Kónya, Pintér N., Varga K. (Szécsi G., 31.) – Belényesi. Vezetőedző: Feczkó Tamás

Sopron: Halasi – Pados, Sifter, Szalai V., Katona M. (Baracskai, 52.) – Rácz B. (Jovetics, 60.) – Grabant B., Szabó L., Tóth M., Holdampf – Zamostny (Tihanyi, 24.). Vezetőedző: Supka Attila

Gólszerző: Szabó L. (11-esből, 0–1) a 31., Pintér N. (1–1) a 39., Szalai V. (öngól, 2–1) a 92. percben

Kiállítva: Horváth L. (Szabó Lászlót buktatta gólhelyzetben) a 28., Sifter (a második sárga lap után) az 55. percben