Fényes idegenbeli sikerek északon

© Fotó: HBN archív
Hajdú-Bihar – Négy helyszínen szólalt meg a játékvezetői sípszó a labdarúgó megyei másodosztály északi csoportjának 20. fordulójának záró játéknapján.

Két összecsapás is gólzáport hozott: Vámospércs négy, Tiszacsege öt gólt rúgva, kapott gól nélkül hagyta el ma délután a játékteret. Előbbi Fülöpön, utóbbi Létavértesen vendégszerepelt. Ahogy Nyíracsád is idegenben játszott, Nyírábrányból sikerült elhoznia a három pontot.

Fülöp–Vámospércs 0–4 (0–2)

70 néző, vezette: Butt S. (Tatár T., Tóth Sz.)

Fülöp: Popovics D. – Gordán Z., Klenik Gy., Horváth I., Halász A., Kiss G., Sándor L., Szabó G., Bazsó O., Ilyés J., Sándor R. Edző: Bányai Imre.

Vámospércs: Kolompár J. – Balogh S., Kovács Gy. (Kiss T.), Szabó B., Kolompár R., Nánási D., Szőke R., Halász S. (Tömöri G.), Tóth G. (Pólyik D.), Kiss I., Károlyi A. Edző: Oláh Sándor.

Gól: Károlyi A. (2), Kiss I., Szőke R. Jók: mindenki. Ifi: 4–6.

Bányai Imre: – Később nyilatkozik.

Oláh Sándor: – Időnkénti magabiztos játékunknak köszönhetően gyűjtöttük be a három pontot.

Létavértes–Tiszacsege 0–5 (0–2)

50 néző, vezette: Gulyás L. (Puskás Z., Kovács A.)

Létavértes: Fekete S. – Horváth G., Boros G., Tóth L., Mezei L., Demján J., Polgári I., Bárány P., Bora Z. Edző: Kontor Gábor.

Tiszacsege: Baranyi Cs. – Rézműves G., Nagy Á., Monoki A., Bori Sz. (Bodnár D.), Balogh R., Kovács A., Kormos Cs., Simon Z., Baji B., Nagy L. Edző: Lévai Albert.

Gól: Nagy L., Kormos Cs., Simon Z., Baji B., Monoki A. Jók: mindenki, illetve az egész csapat. Ifi: 4–3.

Kontor Gábor: – Köszönöm azoknak a játékosoknak a hozzáállását, akik megtisztelték a klubot a jelenlétükkel.

Lévai Albert: – Sajnálom a Létavértest, hogy ilyen helyzetben van, de azért nem haragszom rájuk, amiért így kellett játszanunk ellenük. Gratulálok a csapatomnak a nagyszerű győzelemhez! Sajnálom, hogy az ificsapat 3–0-s vezetés után 4–3-ra kikapott. Nagyobb alázattal kell futballozni!

Nyírábrány–Nyíracsád 1–2 (0–2)

50 néző, vezette: Nagy F. (Takács Á., Schmidt A.)

Nyírábrány: Fekete S. (Rácz L.) – Megyesán P. (Debreceni K.), Fülöp Gy., Nagy Á. (György R.), Küzmös Gy., Mezei M., Tóth Cs. (Mezei L.), Rátonyi Zs., Fecskovics M., Szabó G., Sápi A. Edző: Szakács Tamás.

Nyíracsád: Milák A. – Árvai Sz., Lukács D., Tóth Á., Béres Cs., Dobrai G., Bárdos Z., Kovács M., Balogh T. (Tóth I.), Tóth T., Balogh T. (Maczó A.). Edző: Patalenszki József.

Gól: Tóth Cs., illetve Tóth T. (2). Jók: Fülöp Gy., Küzmöcs Gy. Ifi: 0–2.

Szakács Tamás: – Húsvéti ajándékként három pontot adtunk szomszédunknak, ezzel további sok sikert kívánunk számukra.

Patalenszki József: – A mai meccsen megvolt a megfelelő alázat, egymás iránti tisztelet és a kellő bátorság ahhoz, hogy győztesen hagyjuk el a pályát. Mindez jó lökést adhat, hogy a jövőheti mérkőzésünket is behúzzuk. Árvai Szabolcs 26. születésnapjára ajánljuk a győzelmet. Gratulálok az ificsapat negyedik megnyert találkozójához! Hajrá Acsád!

DSC–Nyírmártonfalva 3–1 (3–0)

100 néző, vezette: Hajdú I. (Péter A., Juhász D.)

DSC: Molnár S. – Percze R. (Jónás B.), Pocsai G., Magi L., Botos S., Nógrádi J., Hasilló R. (Gyulai R.), Szabó D. (Jáger B.), Károlyi N., Ungvári M. (Marosvölgyi T.), Oláh J. (Szécsi A.). Edző: Nagy Róbert.

Nyírmártonfalva: Káplár F. – Konyári S., Jónizs A., Szemán T., Kolompár J., Tóth T., Kiss G. (Tarapcsák J.), Ternován J., Kelemen J. (Szilágyi R.), Antal N. (Mandics I.), Tóth D. Edző: Molnár Gábor.

Gól: Percze R., Hasilló R. (2), illetve Szemán T. Jók: mindenki és Hasilló R. (a mezőny legjobbja), illetve senki. Ifi: 1–2.

Nagy Róbert: – Az első félidő alapján megérdemelten tartottuk otthon a három pontot a szimpatikusan játszó nyírmártonfalviak ellen. Múlthét után, hogy az önbecsülésünk megmaradjon, úgy kellett ez a siker, mint tanyára a villany. Sokan sok mindennek tartottak már minket, pedig csapatom mindig két lábbal áll a földön, egyre jobb cipőben. További sok sikert a sportszerű Nyírmártonfalvának! Köszönjük a nagyon korrekt játékvezetést! Ificsapatunknak üzenem, fel a fejjel, srácok!

Molnár Gábor: – Gratulálok a hazai csapatnak!