2012.01.13 15:17; Frissítve: 2012.01.13 15:17


Felezik Stohl büntetését – Hamarosan szabadul

Felezik Stohl büntetését – Hamarosan szabadul
Úgy tűnik Stohl András már számolhatja a hátralévő éjszakáit a priccsen, mert a tíz hónapra ítélt színésznek várhatóan csupán öt hónapot kell a rácsok mögött letöltenie.

Ügyvédje, Dr. Ruttner György az RTL Klub-nak erősítette meg a hírt: ígéretet kaptak, hogy jó magaviselének köszönhetően várhatóan hamarabb szabadul védece, feltéve, ha továbbra is kifogástalan marad a magaviselete. Ez azt jelenti, hogy a tavaly október 5-én börtönbe vonult Stohl András akár már március 5-én elhagyhatja a Kozma utcai büntetés-végrehajtási intézetet. Szalai Vivien, aki könyvet írt Stohl Andrásról, mesélt az RTL Klubnak, hogy mit szólt a jó hírhez a színész, és hogyan készül a visszatérésére.
Forrás: RTLKlub




Cikk ajánlása

Hozzászólok
Mi a véleményed?
Hozzászólások szürése  | 
HOZZÁSZÓLÁS SZÜRÉSE  X opciók bezárása



LEGÚJABB HIREK Bulvár
Eurovíziós Dalfesztivál – Másodikként fog a döntőben játszani a Compact Disco
Baku, 2012. május 23., szerda (MTI) - A kettes sorszámot húzta keddről szerdára virradó éjszaka Walkó Csaba, a [...] tovább »
Szexin izzadt a playmate
Sara Jean Underwood amerikai playmate-ről egy férfimagazinban jelentek meg szexi képek. tovább »
Brad Pitt sem hozott napsütést Croisette-re
Cannes, 2012. május 22., kedd (MTI) - A négy napja szakadó eső Brad Pitt érkezésére sem állt el a 65. cannes-i [...] tovább »
Lenyűgöző légifelvételeken A Hobbit forgatási helyszíne
A gigászi költségvetésű A hobbit: Váratlan utazás című film fordítási helyszínét a festői Középföldét [...] tovább »
Megszületett Várkonyi András első unokája
„Késő este érkezett a telefon, hogy megindult a szülés, és azonnal indultuk a kórházba" – mesélte a [...] tovább »
Még több kategóriábol »

feedback

Belépés