Hajdú Online

Russmedia Kft.

haon.hu russmedia.com 
Cím: 4024, Debrecen Cím: 4031, Debrecen
Dósa Nádor tér 10. Balmazújvárosi út 11.
Telefon: (52) 525-400 Telefon: (52) 526-626
Telefax: (52) 525-401 Telefax: (52) 526-616
E-mail: haon@russmedia.hu E-mail: russmedia@russmedia.hu
Adószám: 12932944-2-09
 

Szerkesztőség

Cziffra Andrea
Online főszerkesztő
andrea.cziffra@russmedia.hu
Homoky György
Online szerkesztő
gyorgy.homoky@russmedia.hu
Dudás Flórián
Online szerkesztő
florian.dudas@russmedia.hu
Tari Nóra
Online szerkesztő
nora.tari@russmedia.hu
Szilágyi Magdolna
Online szerkesztő
magdolna.szilagyi@russmedia.hu
Gidai Zsanett
Online szerkesztő
zsanett.gidai@russmedia.hu
Raffer Attila
Online szerkesztő
attila.raffer@russmedia.hu

Értékesítés

Lupsán Róbert
Értékesítési vezető
robert.lupsan@russmedia.hu
+36 70 220 1915
Keserű Krisztina
Online értékesítő
krisztina.keseru@russmedia.hu
+36 20 513 3109
Pálóczi Tamás
Budapest, ügynökségek
Laszlo.PalocziTamas@russmedia.hu
+36 20 579 5689

Technika & Marketing

Gömöri Gergely
Portálmenedzser
gergely.gomori@russmedia.hu
Nagy Attila
Webdesigner
attila.nagy@russmedia.hu

Tárhelyszolgáltató adatai Russmedia IT GmbH gutenbergstrasse 1, 6858 Schwarzach 0043 5572 501 0 Info@Russmedia.com

A Russmedia Kft. adatkezelési nyilvántartási száma: NAIH-93802/2016.
 




hirdetés