2012.02.3 13:31; Frissítve: 2012.02.3 13:31


Farsangoltak az aprócskák

Debrecen. A leendő óvodások számára rendeztek ünnepi mulatságot a Kikelet Waldorf Óvodában. Az Aprócskák Farsangján kedvükre énekelhettek és táncolhattak a kicsik, de kézműves-foglalkozáson is részt vehettek.

A csütörtöki rendezvényen a szervezők örömmel látták a szülőket is, akiket mondókákkal szórakoztattak az oviba készülő gyerekek. HBN


Cikk ajánlása

Hozzászólok
Mi a véleményed?
Hozzászólások szürése  | 
HOZZÁSZÓLÁS SZÜRÉSE  X opciók bezárása



LEGÚJABB HIREK Hajdú-Bihar
További kerékpárutak Debrecenben
Idén mintegy tíz kilométerrel bővül a jelenleg 30 kilométeres debreceni kerékpárút hálózat. [...] tovább »
Hová küldhetjük gyermekünket a nyáron táborba?
Nyakunkon a nyári szünet, meg kell oldani a kisiskolások felügyeletét. A megye nagyobb városaiban mindenhol [...] tovább »
Jegyzet: Mikor leszünk a pénzünknél?
A következő években is kiszámíthatóvá teszik az államháztartás működését az új adókból, így a [...] tovább »
Debreceni Ítélőtábla: Gyermeke felakasztásával riogatott
Debrecen, Tiszacsege - Gyermeke felakasztásával fenyegetőzött az a tiszacsegei férfi, aki szerdán áll a Debreceni [...] tovább »
Fokozott ellenőrzés a hosszú hétvégén
A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság és a Román Köztársaság Bihor Megyei Rendőr-főfelügyelőség [...] tovább »
Még több kategóriábol »

feedback

Belépés