Fölényes győzelmet arattak idegenben

Dunaújváros – Megszerezte második győzelmét a jégkorong OB I/B bajnokságban a Debreceni HK alakulata vasárnap – mégpedig kiütéssel nyerve idegenben.

A cívisvárosi hokisok Dunaújvárosban szerepeltek a Dab.Docler-Jégtörők ellen, s 12–2-re diadalmaskodtak a házigazdák ellen.

A jövő hét végén hazai pályán játszanak a DHK hokisai

Az első harmad végén 2–0 volt az állás a DHK javára, majd a második felvonásban 6 találatot értek el, míg a hazaiak egy góllal szépítettek. Az utolsó harmadban még négyszer vették be ellenfelük kapuját a debreceniek, a Dab.Docler pedig a hajrában szerzett találatával már csak kozmetikázni tudott valamelyest az eredményen: 12–2-re győzedelmeskedtek a vendégek.

A jövő hét végén hazai pályán játszanak a DHK hokisai; akkor a MAC Népstadion együttesét fogadják majd.