Ezúttal a debreceni hokisok voltak a titánok

DEAC vs. Fehérvári Titánok
DEAC vs. Fehérvári Titánok - © Fotó: Derencsényi István
Debrecen – A DEAC mindhárom harmadot megnyerve diadalmaskodott a fehérváriak ellen.

A Fehérvári Titánok együttesét fogadta a DEAC jégkorongcsapata az ERSTE Liga harmadik fordulójában.

Parádés rajtot vett a hazai együttes, hiszen Jakub Izacky, Novotny Dominik és Erdei Zoltán találataival már 3-0-ra vezetett a DEAC a mérkőzás 22. percében. A vendég fehérváriak először a második harmad derekán tudtak hozzászólni a mérkőzéshez, így a csapatok 4–1-es DEAC vezetésnél vonultak pihenőre az utolsó játékrész előtt.

Sima lett a vége

A harmadik harmadban Mihály Ákos találatával még felcsillant a remény a fehérváriak előtt, de a hazaiak Sillo Arnold és Hugo Turcotte góljaival pontot tettek a találkozóra, kialakítva a 6–2-es végeredményt.

dc (2)Fotó: Derencsényi István

Budapest - Szétlövés döntött a hazaiak javára a Csíkszereda és a Ferencváros összecsapásán a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján. Eredmény, Erste Liga (a sorozat honlapja szerint): EV Vienna Capitals II (osztrák)-Corona Brasov (román) 1-7 (0-2, 1-1, 0-4) DEAC-Fehérvári Titánok 6-2 (1-0, ...