Hajdú-Bihar – A megyei másodosztály vasárnapi játéknapján hatot lőtt a DASE, míg Létavértesről hozta el a három pontot az Egyek.

DASE–Tiszacsegei VSE 6–0 (3-0)

120 néző. Vezette: Tóth T. (Nagy T., Nagy L.)

DASE: Matkó Zs. – Rácz N., Lengyel I., Molnár B. (Gajda A.), Szvára I. (Dobi K.), Büdi B. (Dobos Á.), Lázár R. (Csizmár K.), Varga V. (Dér I.), Csiszár I., Fodor J. (Varga B.), Takács I. Edző: Pöszmet Tibor.

Tiszacsege: Baranyi Cs. – Kovács A., Zsiga R. (Fülöp D.), Monoki A., Fülöp V., Simon Z., Rézmüves G. (Bay D.), Balogh A., Balogh R., Katona S. (Domán P.), Borisz Sz. Edző: Lévai Albert.

Gól: Lengyel I., Rácz N., Fodor J., Takács I.(3). Jók: Mindenki , illetve senki. Ifi: 9-2.

Pöszmet Tibor: – Szerencsére a mérkőzés elején sikerült megszereznünk a vezetést, majd viszonylag korán növelni is tudtuk előnyünket. Kicsit fájó, hogy az első félidő második felében sok értékelhető dolgot nem produkáltunk, ezeket az időszakokat minimálisra kell csökkentenünk a jövőben. A győzelmünk viszont egy percig nem forgott veszélyben. Csapatom magabiztos, tudatos játékkal nyerte meg a mai összecsapást, ami kellett is a múlt heti botlásunk után. Gratulálok a nagyon sportszerű tiszacsegeieknek és a játékvezetői hármasnak is.

Lévai Albert: – Megérdemelt hazai siker született.

Létavértes SC ’97–Egyeki SBSE 1­–2 (0-2)

150 néző. Vezette: Mező S. (Szűcs A., Gulyás L.)

Létavértes: Fekete S. – Somlyai L., Papp Z., Bárány P. (Boros G.), Tóth E. (Karászi F.), Mázló D., Papp S., Horváth Cs., Demján J. (Madarász A.), Máté F., Kovács B. Edző: Kontor Gábor.

Egyek: Domonkos B. – Tóth A., Puruczki J., Farkas Z., Kiss J., Kiss S., Zsólyomi D., Kiss A., Bóta N. (Szabó Cs.), Len Á., Len Sz. Edző: Farkas Zoltán.

Gól: Papp S., illetve Bóta N., Kiss J. Jók: Senki, illetve Domonkos B., Kiss J., Kiss S. Ifi: 1-3.

Kontor Gábor: – Amíg ellenfeleink fele annyi helyzetből, dupla annyi gólt rúgnak, mint mi, nem számíthatunk sok jóra. Remélem egyszer kiszakad végre a zsák, és több gólt láthat a szépszámú létai közönség.

Farkas Zoltán: – Az első félidő alapján az idény legkönnyebben megnyerhető meccsét játszottunk. De ahelyett, hogy eldöntöttük volna a találkozót, csináltunk egy nyögvenyelős második játékrészt. A végén a kapusunknak köszönhetjük, hogy begyűjtöttük a három pontot, dehát ezért tartjuk, hogy ami arra megy, azt fogja meg. Hozzá kell tennem, a második negyvenöt percben három sérült játékossal játszottunk, így minden dicséretem a csapaté. Nagy örömünkre szolgál, hogy a szezonban először nyert az ifink is, ráadásul kétgólos győzelemmel, így nagyon boldogan mehetünk haza.