“Ezek az előre hozott fordulók biztos valakinek jót tettek, de nekünk nem”

© Fotó: Pixabay
Hajdú-Bihar – Összegyűjtöttük a labdarúgó megye I-es bajnokság vasárnapi meccseredményeit, valamint megszólaltattuk az edzőket.

DVSC – II. – Bocskai SE Vámospércs 14–0 (7–0)

50 néző. Vezette: Szűcs L. (László J., Prezenszki M.)

DVSC – II.: Szalánczi Z. (Kovács P.) – Szutor T., Molnár M. (Kozák A.), Damásdi A., Kuti K. (Gafouroglou A.), Tonhaizer F., Bárány D. (Zsóri D.), Nikitscher T., Krajcsó K. (Lakatos N.), Kinyik Á., Ioan-Constantin F. (Tüzes Zs.) Edző: Fikker Ferenc

Bocskai SE Vámospércs: Bányai Cs.– Nánási D., Zsupos J., Führer L., Kolompár R., Balogh S., Kolompár K., Varga T. (Pál A.), Károlyi A., Kolompár J., Kolompár K. Edző: Oláh Sándor

Gól: Damásdi A. (6), Krajcsó K., Bárány D. (3), Ioan-Connsatantin F., Zsóri D. (2), Tonhaizer F. Jók: mindenki, illetve senki Ifi: 3–1

Fikker Ferenc: Komoly és motivált csapat voltunk. Amikor a múltkor játszottunk a Vámospérccsel, akkor kiikszeltek minket 4–4-re és ma bebizonyítottuk, hogy ez csak egy hiba volt.

Oláh Sándor: A bajnokjelölt ellen nagyon gyenge napot fogtunk ki, ami látszik az eredményen is.

Hosszúpályi SE – Hajdúböszörményi TE 0–2 (0–2)

50 néző. Vezette: Dobi Zs. (Varga Gy., Csiszár K.)

Hosszúpályi SE: Szabó A. – Dobi Z., Szabó P., Lábas L., Tatár E., Lakatos J. (Lakatos T.), Czibere B., Horváth G. (Lakatos R.), Nagy I., Balogh J., Szabó G. Edző: Selyem Nándor

Hajdúböszörményi TE: Csorvási T. (Nagy M.) – Oláh N. (Papp L.)., Tóth T., Borbély M. (Kovács M.), Szathmári Zs., Tóth B. (Nagy M.), Hortó A., Kerekes B. (Bereczki T.), Fodor T. (Linzenbold Zs.), Barna B., Kerek B. (Juhász B.) Edző: Bogdanovics Igor

Gól: Tóth T., Barna B. Jók: mindenki, illetve Szathmári Zs., Oláh N. Kiállítva: Juhász B. Ifi: Elmaradt

Selyem Nándor: A védekezésre fektettük a hangsúlyt, amit hellyel-közzel meg is tudtunk oldani. Támadásainkban kevés volt az átütőerő, így megérdemelten nyert a böszörményi csapat.

Bogdanovics Igor: Azért mentünk Hosszúpályiba, mert kellett a három pont és úgy gondolom, hogy a 90 perc alapján megérdemelten értük el a célunkat. Szeretném ezt a győzelmet Papp Leventének ajánlani, az első felnőtt mérkőzése alkalmából.

Hajdúszoboszlói SE – Sárrétudvari KSE 0–2 (0–0)

100 néző. Vezette: Tóth T. (Puskás Z., Darányi A.)

Hajdúszoboszlói SE: Dóró K. – László R., Kondás K., Kálmán Z., Gyügyei Z., Czimbalmos Z., Szabó B. (Butor Cs.), Nagy L. (Szabó G.), Kovács M., Éles Z., Tóth L. Edző: Szűcs János

Sárrétudvari KSE: Kiss B. – Kiss T. (Rozsik K.), Szabó T., Kiss Cs., Tóth N., Parti P., Bajnók I., Balog A. (Füleki B.), István B., Vass Á., Kiss D. Edző: Szabó Lajos

Gól: Kiss Cs., Bajnók I. Jók: mindenki, illetve mindenki Kiállítva: Vass Á., Szabó T. Ifi: 0–1

Szűcs János: Nagyon szervezetten játszottunk a jó játékerőt képviselő Sárrétudvarival szemben. Az első félidei játék alapján legalább egy gólos vezetéssel kellett volna szünetre mennünk. A második félidőben is kiegyenlített volt a játék a 88. percig abszolút háromesélyes meccs volt, de sajnos egy szerencsétlen gól megpecsételte a sorsunkat. Gratulálok Sárrétudvari csapatának.

Szabó Lajos: A mai győzelem a fiúk diadala volt. Megmutatták a játékosok a csapat erejét, hogy kilenc emberrel is tudtak győzelmet aratni. Ezekért a mérkőzésekért érdemes futballistának állni. Ezúton szeretném megköszönni a játékvezetőnek, hogy elküldött a kispadról, illetve a két kiállítást, mely akkora lelki erőt adott a játékosoknak, hogy el tudtuk hozni a három pontot Hajdúszoboszlóról. Még a mai napig nem értem, hogy egy „barátságos” mérkőzésen miért kellett ennyi sárga lapot kiosztani. Sok sikert kívánok Hajdúszoboszló csapatának. Gratulálok az ifi csapat újabb győzelméhez.

DASE – Berettyóújfalui SE 0–6 (0–2)

30 néző. Vezette: Szabó P. (Lakatos G., Áncsán Gy.)

DASE: Kiss L. – Rácz N., Mester N., Mester L., Haraszti P., Varga Cs., Gál T., Nagy B., Polyák F., Molnár B., Pázmándi D. Edző: Dér István

Berettyóújfalui SE: Kiss G. – Kardos I., Békési D., Nagy B., Polonio-Guerreiro J., Moga E., Jancsó A. (Ékes G.), Ertsey Zs. (Rézműves T.), Sándor Sz., Nagy R., Nagy I. (Szabó G.) Edző: Szitkó Róbert

Gól: Nagy I. (2), Sándor Sz., Moga E., Nagy R., Polonio-Guerreiro J. Jók: mindenki Ifi: 0–4

Dér István: Ezek az előre hozott fordulók biztos valakinek jót tettek, de nekünk biztosan nem. Sok sérültünk van továbbá olyan programok voltak a játékosainknak, illetve nekem is, amelyet eddig ténylegesen kiírt bajnokság miatt halogattunk. Köszönet illeti azt a két játékost aki több hónap után a csapat rendelkezésére állt, mert nélkülük nem tudtunk volna kiállni ma.

Szitkó Róbert nem nyilatkozott.

Hajdúnánás FK – Kabai Meteorit SE

A mérkőzés elmaradt.

Hajdú-Bihar - Összegyűjtöttük a labdarúgó megye I-es bajnokság szombati meccseredményeit, valamint megszólaltattuk az edzőket. Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E. – Nyíradony VVTK 2–5 (1–2) 85 néző. Vezette: Csiszár K. (Búzás A., Tóth G.) Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.: Bajka M. – Daru I., Somogyi I., Halász Z....