Ez lesz az őszi program a megye III két csoportjában

Ez lesz az őszi program a megye III két csoportjában
© Fotó: magánarchívum
Hajdú-Bihar – A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette a megye III-as bajnokság északi és déli csoportjának menetrendjét.

Labdarúgó megye III., Északi csoport: a 2015/16-os bajnokság őszi szezonjának menetrendje

1. forduló

Augusztus 22., szombat 17 óra: Derecske II.–Hajdúsámson II.

Augusztus 23., vasárnap 17 óra: Nyírábrány II.–Hajdúszoboszló II., Vámospércs II.–Komádi II., Hajdúhadház II.–DSC II.

2. forduló

Augusztus 29., szombat 17 óra: Hajdúszoboszló II.–Derecske II.

Augusztus 30., vasárnap 17 óra: Hajdúsámson II.–DSC II., Hajdúhadház II.–Vámsopércs II., Komádi II.–Nyírábrány II.

3. forduló

Szeptember 5., szombat 15.30: Derecske II.–Komádi II.

Szeptember 6., vasárnap 15.30: Nyírábrány II.–Vámospércs II., Hajdúszoboszló II.–DSC II., Hajdúhadház II.–Hajdúsámson II.

4. forduló

Szeptember 12., szombat 15.30: Hajdúszoboszló II.–Hajdúsámson II.

Szeptember 13., vasárnap 15.30: Nyírábrány II.–Hajdúhadház II., Vámospércs II.–Derecske II., Komádi II.–DSC II.

5. forduló

Szeptember 19., szombat 15 óra: Derecske II.–Nyírábrány II.

Szeptember 20., vasárnap 15 óra: Hajdúsámson II.–Komádi II., Vámospércs II.–DSC II., Hajdúhadház II.–Hajdúszoboszló II.

6. forduló

Szeptember 26., szombat 15 óra: Derecske II.–Hajdúhadház II.

Szeptember 27., vasárnap 15 óra: Nyírábrány II.–DSC II., Vámospércs II.–Hajdúsámson II., Komádi II.–Hajdúszoboszló II.

7. forduló

Október 3., szombat 14 óra: Hajdúszoboszló II.–Vámospércs II.

Október 4., vasárnap 14 óra: Hajdúsámson II.–Nyírábrány II., Derecske II.–DSC II., Hajdúhadház II.–Komádi II.

8. forduló

Október 10., szombat 14 óra: Hajdúszoboszló II.–Nyírábrány II.

Október 11., vasárnap 14 óra: Komádi II.–Vámospércs II., Hajdúhadház II.–DSC II., Hajdúsámson II.–Derecske II.

9. forduló

Október 17., szombat 13.30: Derecske II.–Hajdúszoboszló II.

Október 18., vasárnap 13.30: Vámospércs II.–Hajdúhadház II., Hajdúsámson II.–DSC II., Nyírábrány II.–Komádi II.

10. forduló

Október 24., szombat 13.30: Hajdúszoboszló II.–DSC II.

Október 25., vasárnap 13.30: Komádi II.–Derecske II., Vámospércs II.–Nyírábrány II., Hajdúsámson II.–Hajdúhadház II.

11. forduló

Október 31., szombat 13.30: Derecske II.–Vámospércs II.

November 1., vasárnap 13.30: Hajdúsámson II.–Hajdúszoboszló II., Komádi II.–DSC II., Hajdúhadház II.–Nyírábrány II.


Labdarúgó megye III., Déli csoport: a 2015/16-os bajnokság őszi szezonjának menetrendje

1. forduló

Augusztus 22., szombat 17 óra: DVKLSZ–Bihartorda, Blondy-Esztár–Mikepércs, Körösszakál–Körösszegapáti, Biharnagybajom–Bakonszeg, Zsáka–Csökmő

Augusztus 23., vasárnap 17 óra: Mezősas–Hajdúbagos, Újszentmargita–Hortobágy

2. forduló

Augusztus 29., szombat 17 óra: Bakonszeg–Hortobágy, Újszentmargita–Körösszakál

Augusztus 30., vasárnap 17 óra: Körösszegapáti–Zsáka, Bihartorda–Mezősas, Hajdúbagos–Biharnagybajom, DVKLSZ–Mikepércs, Csökmő–Blondy-Esztár

3. forduló

Szeptember 5., szombat 15.30: DVKLSZ–Csökmő, Blondy-Esztár–Körösszegapáti, Körösszakál–Bakonszeg, Zsáka–Újszentmargita

Szeptember 6., vasárnap 15.30: Mezősas–Mikepércs, Hajdúbagos–Bihartorda, Biharnagybajom–Hortobágy

4. forduló

Szeptember 12., szombat 15.30: Biharnagybajom–Körösszakál, Bakonszeg–Zsáka, Újszentmargita–Blondy-Esztár, Csökmő–Mezősas

Szeptember 13., vasárnap 15.30: Bihartorda–Mikepércs, Hortobágy–Hajdúbagos, Körösszegapáti–DVKLSZ

5. forduló

Szeptember 19., szombat 15 óra: DVKLSZ–Újszentmargita, Blondy-Esztár–Bakonszeg, Körösszakál–Hortobágy, Zsáka–Biharnagybajom

Szeptember 20., vasárnap 15 óra: Mezősas–Körösszegapáti, Bihartorda–Csökmő, Hajdúbagos–Mikepércs

6. forduló

Szeptember 26., szombat 15 óra: Körösszakál–Hajdúbagos, Biharnagybajom–Blondy-Esztár, Bakonszeg–DVKLSZ, Újszentmargita–Mezősas, Csökmő–Mikepércs, Zsáka–Hortobágy

Szeptember 27., vasárnap 15 óra: Körösszegapáti–Bihartorda

7. forduló

Október 3., szombat 14 óra: DVKLSZ–Biharnagybajom, Blondy-Esztár–Hortobágy, Zsáka–Körösszakál

Október 4., vasárnap 14 óra: Mezősas–Bakonszeg, Bihartorda–Újszentmargita, Hajdúbagos–Csökmő, Körösszegapáti–Mikepércs

8. forduló

Október 10., szombat 14 óra: Körösszakál–Blondy-Esztár, Biharnagybajom–Mezősas, Bakonszeg–Bihartorda, Újszentmargita–Mikepércs, Zsáka–Hajdúbagos

Október 11., vasárnap 14 óra: Körösszegapáti–Csökmő, DVKLSZ–Hortobágy

9. forduló

Október 17., szombat 13.30: DVKLSZ–Körösszakál, Blondy-Esztár–Zsáka, Csökmő–Újszentmargita

Október 18., vasárnap 13.30: Bihartorda–Biharnagybajom, Hajdúbagos–Körösszegapáti, Bakonszeg–Mikepércs, Mezősas–Hortobágy

10. forduló

Október 24., szombat 13.30: Biharnagybajom–Mikepércs, Bakonszeg–Csökmő, Újszentmargita–Körösszegapáti, Zsáka–DVKLSZ, Blondy-Esztár–Hajdúbagos, Körösszakál–Mezősas

Október 25., vasárnap 13.30: Hortobágy–Bihartorda

11. forduló

Október 31., szombat 13.30: Csökmő–Biharnagybajom, DVKLSZ–Blondy-Esztár

November 1., vasárnap 13.30: Körösszegapáti–Bakonszeg, Mezősas–Zsáka, Bihartorda–Körösszakál, Hajdúbagos–Újszentmargita, Mikepércs–Hortobágy

12. forduló

November 7., szombat 13.30: DVKLSZ–Hajdúbagos, Blondy-Esztár–Mezősas, Körösszakál–Mikepércs, Biharnagybajom–Körösszegapáti, Bakonszeg–Újszentmargita, Zsáka–Bihartorda

November 8., vasárnap 13.30: Csökmő–Hortobágy

13. forduló

November 14., szombat 13.30: Újszentmargita–Biharnagybajom, Csökmő–Körösszakál, Zsáka–Mikepércs

November 15., vasárnap 13.30: Mezősas–DVKLSZ, Bihartorda–Blondy-Esztár, Hajdúbagos–Bakonszeg, Körösszegapáti–Hortobágy








hirdetés