“Ez egy nagy nulla volt”

© Illusztráció: Matey István
Hajdú-Bihar – Íme itt vannak a megye II északi bajnokság 11. fordulójának vasárnapi eredményei!

Pentafrost Nyírmárton–Tiszacsegei VSE 4–3 (3–0)

50 néző Vezette: Horváth G. (Nyilas Z., Karasi M.)

Nyírmártonfalva: Kozma N. – Jónizs A., Konyári S. (Vértesi D.), Bodnár S. (Szemán T.), Havrilla I. (Tóth T.), Szemán B., Peják D. (Kiss G.), Tóth G. (Szakály P.), Dobrai G. (Mandics I.), Tóth T2., Szemán N. Edző: Konyári Sándor.

Tiszacsege: Baranyi Cs. – Várnai M., Kovács A., Szalay M., Borisz Sz., Balogh A., Répási Gy., Simon Z., Katona Cs. (Sallai Sz.), Tamon R. (Szabó T.), Csernik J. Edző: Sallai Szabolcs.

Gól: Szemán N.(2), Konyári S., Tóth T2., illetve Jók: Bodnár S., Tóth T2., Szemán N., illetve Mindenki Kiállítva: Jónizs A., Szakály P., illetve Kovács A. Ifi: 2–2.

Konyári Sándor: Az első félidőben esélyt sem adva a vendégeknek, magabiztos játékkal három gólos előnyre tettünk szert. Sajnos a cserék után nagyon visszaesett a játékunk, majdnem sikerült elszórakozni a mérkőzést. Tanulnunk kell ebből. Nem szabad így összeesni.

Sallai Szabolcs: Egy csapnivaló első félidő után, a második félidőben egy más felállásban játszó Nyírmártonfalvát a meccs végére sikerült megszorongatni.

Létavértes SC 97–Bocskai SE Vámospércs 0–0 (0–0)

50 néző Vezette: Erdélyi T. (Mező S., Dávid A.)

Létavértes: Fekete S. – Balogh K., Laczkó I., Papp Z., Horváth Cs., Bordás G., Jónás D., Bakó L., Varga Gy., Mázló D., Horváth G. Edző: Kontor Gábor.

Vámospércs: Kolompár J. – Vincze V., Kolompár K., Kolompár R., Balogh S., Tóth G. (Zsupos J.), Kiss I. (Führer L.), Kovács Gy., Károlyi A., Kolompár K. (Kiss T.), Garai G. (Pólyik D.) Edző: Oláh Sándor.

Jók: Mindenki, illetve Kolompár J. Ifi: 6–1.

Kontor Gábor: Szomorú voltam meccs előtt, mert ismét tizenegy játékosom jelent meg, de a megjelentek ötösre vizsgáztak minden szempontból. Rengeteg helyzetünk volt, amiket nem sikerült gólra váltani, de örülünk az egy pontnak is.

Oláh Sándor: Ez egy nagy nulla volt.