Európa Liga – Priskin Tamás csapata kiesett

Budapest – A magyar válogatott csatár, Priskin Tamás csapata, a szlovák Slovan Bratislava 3-0-ra kikapott a lett Jelgava otthonában a labdarúgó Európa Liga-selejtező második fordulójának csütörtöki visszavágóján, így kiesett.

Priskin az 50. percben állt be csereként és a hajrában sárga lapot kapott.

Európa Liga-selejtező, 2. forduló, visszavágók (az UEFA honlapja alapján):

Jelgava (lett)-Slovan Bratislava (szlovák) 3-0 (1-0)

Továbbjutott: Jelgava 3-0-s összesítéssel.

korábban:

Ventspils (lett)-Aberdeen (skót) 0-1 (0-0)

Tj.: az Aberdeen kettős győzelemmel, 4-0-s összesítéssel.

később:

FK Tarpeda Zsodzina (fehérorosz)-DEBRECENI VSC 18.00 (az első mérkőzésen: 2-1)
Gabala FK (azerbajdzsáni)-MTK BUDAPEST 19.00 (2-1)
FK Cukaricki (szerb)-VIDEOTON FC 20.30 (0-2)
HJK Helsinki-Beroe (bolgár) 18.00 (1-1)
Nömme Kalju (észt)-Makkabi Haifa (izraeli) 18.00 (1-1)
Lokomotiv Zagreb (horvát)-Rovaniemi (finn) 18.00 (1-1)
Omonia Nicosia (ciprusi)-Beitar Jerusalem (izraeli) 18.30 (0-1)
AEK Larnaca (ciprusi)-Cliftonville (észak-ír) 19.00 (3-2)
College Europa (gibraltári)-AIK Stockholm (svéd) 19.00 (0-1)
Göteborg (svéd)-Piast Gliwice (lengyel) 19.00 (3-0)
Grasshoppers (svájci)-KR Reykjavík (izlandi) 19.00 (3-3)
Levszki Szófia (bolgár)-Maribor (szlovén) 19.00 (0-0)
Makkabi Tel-Aviv (izraeli)-Kairat Almati (kazah) 19.00 (1-1)
Odd (norvég)-Giannina (görög) 19.00 (0-3)
Slavia Praha (cseh)-Levadia (észt) 19.00 (1-3)
Strömsgodset (norvég)-Sonderjyske (dán) 19.00 (1-2)
Vaduz (liechtensteini)-Midtjylland (dán) 19.00 (0-3)
Kukesi (albán)-Austria Wien (osztrák) 19.30 (0-1)
Connah’s Quay (walesi)-Vojvodina (szerb) 19.45 (0-1)
Bröndby (dán)-Hibernian (skót) 20.00 (1-0)
Osmanlispor (török)-Zimbru Chisinau (moldovai) 20.00 (2-2)
Skendija (macedón)-Neftcsi (azeri) 20.00 (0-0)
Trnava (szlovák)-Shirak (örmény) 20.15 (1-1)
Domzale (szlovén)-Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz 20.30 (1-1)
Hajduk Split (horvát)-CSMS Iasi (román) 20.30 (2-2)
Buducnost Podgorica (montenegrói)-Genk (belga) 20.45 (0-2)
Cork City (ír)-Häcken (svéd) 20.45 (1-1)
St. Patrick’s (ír)-Dinamo Minszk (fehérorosz) 20.45 (1-1)
Hearts (skót)-Birkirkara (máltai) 21.00 (0-0)
Zaglebie Lubin (lengyel)-Partizan Beograd (szerb) 21.05 (0-0)

szerdán játszották:

Kapaz (azeri)-Admira Wacker (osztrák) 0-2 (0-1)
Tj.: az Admira Wacker kettős győzelemmel, 3-0-s összesítéssel

– MTI –








hirdetés