Európa Liga – A program

Budapest, 2015. július 29., szerda (MTI) – A Debrecen a Rosenborgot fogadja a labdarúgó Európa Liga-selejtező 3. fordulójának első mérkőzésén, de még több magyar is pályára léphet csütörtökön.

A szlovák Slovan Bratislavát erősítő Priskin Tamás az orosz FC Krasznodarral szemben bizonyíthat a csütörtökön 19 órától rendezett mérkőzésen, míg a lengyel Legia Warszawa támadója, Nikolics Nemanja az albán Kukesi ellen játszhat 20 órától.

A kazah Kairat Almati és a skót Aberdeen 16.45-kor kezdődő összecsapását Bognár Tamás vezeti, segítői Tóth Vencel, Buzás Balázs és Pintér Csaba lesznek.

Európa Liga-selejtező, 3. forduló, első mérkőzések, program (uefa.com):

szerda:

  • FK Jablonec (cseh)- Köbenhavn (dán) 18.00

csütörtök:

  • DEBRECENI VSC-Rosenborg (norvég) 20.00
  • Kairat Almati (kazah)-Aberdeen (skót) 16.45
  • Elfsborg (svéd)-Odds BK (norvég) 18.00
  • Slovan Liberec (cseh)-Hapoel Kiryat Shmona (izraeli) 19.00
  • Apollon Limasszol (ciprusi)-Qäbälä (azeri) 19.00
  • Sturm Graz (osztrák)-Rubin Kazany (orosz) 19.00
  • PAOK (görög)-Spartak Trnava (szlovák) 19.00
  • AIK Solna (svéd)-Atromitosz (görög) 19.00
  • SCR Altach (osztrák)-Vitória SC (portugál) 19.00
  • FC Krasznodar (orosz)-Slovan Bratislava (szlovák) 19.00
  • FC Zürich (svájci)-Dinamo Minszk (fehérorosz) 19.30
  • Thun (svájci)-FC Vaduz (liechtensteini) 19.30
  • MSK Zilina (szlovák)-Vorksla Poltava (ukrán) 19.30
  • AZ Alkmaar (holland)-Istambul Basaksehir (török) 19.30
  • Targu Mures (román) – Saint-Etienne (francia) 20.00
  • Kukesi (albán)-Legia Warszawa (lengyel) 20.00
  • Rabotnicki (macedón)-Trabzonspor (török) 20.00
  • Bröndby (dán)-Omonia (ciprusi) 20.00
  • Standard Liége (belga)-Zeljeznicar (bosnyák) 20.30
  • Charleroi (belga)-Zorja Luhasznk (ukrán) 20.30
  • Girondins Bordeaux (francia)-AEK Larnaca FC (ciprusi) 20.30
  • West Ham United (angol)-Astra Giurgiu (román) 20.45
  • Athletic Bilbao (spanyol)-Inter Baki (azeri) 20.45
  • Hajduk Split (horvát)-Strömsgodset (norvég) 21.00
  • Belenenses (portugál)-IFK Göteborg (svéd) 21.00
  • Sampdoria (olasz)-Vojvodina (szerb) 21.00
  • Wolfsberger (osztrák)-Borussia Dortmund (német) 21.05
  • Southampton (angol)-Vitesse (holland) 21.05

A visszavágókat jövő héten rendezik.








hirdetés