EURO-2016 – A menetrend

Budapest – A 2016-os, franciaországi Európa-bajnokság programja:

A csoport:

1. forduló:
június 10.: Franciaország-Románia, Párizs (Stade de France) 21.00
június 11.: Albánia-Svájc, Lens 15.00

2. forduló:
június 15.: Románia-Svájc, Párizs (Parc des Princes) 18.00
június 15.: Franciaország-Albánia, Marseille 21.00

3. forduló:
június 19.: Svájc-Franciaország, Lille 21.00
június 19.: Románia-Albánia, Lyon 21.00

B csoport:

1. forduló:
június 11.: Wales-Szlovákia, Bordeaux 18.00
június 11.: Anglia-Oroszország, Marseille 21.00

2. forduló:
június 15.: Oroszország-Szlovákia, Lille 15.00
június 16.: Anglia-Wales, Lens 15.00

3. forduló:
június 20.: Szlovákia-Anglia, St. Étienne 21.00
június 20.: Oroszország-Wales, Toulouse 21.00

C csoport:

1. forduló:
június 12.: Lengyelország – Észak-Írország, Nizza 18.00
június 12.: Németország-Ukrajna, Lille 21.00

2. forduló:
június 16.: Ukrajna – Észak-Írország, Lyon 18.00
június 16.: Németország-Lengyelország, Párizs (Stade de France) 21.00

3. forduló:
június 21.: Ukrajna-Lengyelország, Marseille 18.00
június 21.: Észak-Írország – Németország, Párizs (Parc des Princes) 18.00

D csoport:

1. forduló:
június 12.: Törökország-Horvátország, Párizs (Parc des Princes) 15.00
június 13.: Spanyolország-Csehország, Toulouse 15.00

2. forduló:
június 17.: Csehország-Horvátország, St. Étienne 18.00
június 17.: Spanyolország-Törökország, Nizza 21.00

3. forduló:
június 21.: Horvátország-Spanyolország, Bordeaux 21.00
június 21.: Csehország-Törökország, Lens 21.00

E csoport:

1. forduló:
június 13.: Írország-Svédország, Párizs (Stade de France) 18.00
június 13.: Belgium-Olaszország, Lyon 21.00

2. forduló:
június 17.: Olaszország-Svédország, Toulouse 15.00
június 18.: Belgium-Írország, Bordeaux 15.00

3. forduló:
június 22.: Olaszország-Írország, Lille 21.00
június 22.: Svédország-Belgium, Nizza 21.00

F csoport:

1. forduló:
június 14., kedd: Ausztria-MAGYARORSZÁG, Bordeaux 18.00
június 14., kedd: Portugália-Izland, St. Étienne 21.00

2. forduló:
június 18., szombat: Izland-MAGYARORSZÁG, Marseille 18.00
június 18., szombat: Portugália-Ausztria, Párizs (Parc des Princes) 21.00

3. forduló:
június 22., szerda: MAGYARORSZÁG-Portugália, Lyon 18.00
június 22., szerda: Izland-Ausztria, Párizs (Stade de France) 18.00

Nyolcaddöntő:

június 25.:
1.: A2-C2, St. Étienne 15.00
2.: B1 – A/C/D 3, Párizs (Parc des Princes) 18.00
3.: D1 – B/E/F 3, Lens 21.00

június 26.:
4.: A1 – C/D/E 3, Lyon 15.00
5.: C1 – A/B/F 3, Lille 18.00
6.: F1-E2, Toulouse 21.00

június 27.:
7.: E1-D2, Párizs (Stade de France) 18.00
8.: B2-F2, Nizza 21.00

Negyeddöntő:

június 30.:
1.: 1. nyolcaddöntő győztese-3. nyolcaddöntő győztese, Marseille 21.00

július 1.:
2.: 2. nyolcaddöntő győztese-6. nyolcaddöntő győztese, Lille 21.00

július 2.:
3.: 5. nyolcaddöntő győztese-7. nyolcaddöntő győztese, Bordeaux 21.00

július 3.:
4.: 4. nyolcaddöntő győztese-8. nyolcaddöntő győztese, Párizs (Stade de France) 21.00

Elődöntő:

július 6.:
1. negyeddöntő győztese-2. negyeddöntő győztese, Lyon 21.00

július 7.:
3. negyeddöntő győztese-4. negyeddöntő győztese, Marseille 21.00

Döntő:

július 10.:
döntő, Párizs (Stade de France) 21.00








hirdetés