Itt tudja megtekinteni a szombaton rendezett megye I-es meccsek eredményeit.

Polgár–Püspökladány 0–0

72 néző, vezette: Bodnár A. (Kiss J., Vasziliu T.).

Polgár: Németh K. – Dobó V. (Csorba T.), Szabó K., Tamás A., Bene K., Pásztor Cs., Nábrádi L. (Polomkai L.), Antal J. (Kurucz G.), Tóth M., Bodnár D., Czimer J. Edző: Mészáros László.

Püspökladány: Eszenyi V. – Máté I., Károlyi Z., Petrovics G., Boruzs N., Erdős M., Kiss S., Czibi Zs. (Rövid Sz.), Szabó Zs., Rövid A., Horváth I. (Boruzs I.). Edző: Karacs Zoltán. Jók: Szabó K., illetve mindenki, Eszenyi Viktor a mezőny legjobbja. Ifi: 2–4.

Mészáros László: – A vonuló darvak együtt teszik meg az utat, mert tudják egységben az erő. Ránk sajnos ez nem jellemző, mint ahogy az őszinteség sem.

Karacs Zoltán: – A mai mérkőzésen bebizonyítottuk, hogy ebben az osztályban akaraterővel és ekkora küzdéssel bármilyen eredményt el lehet érni. Az utolsó percben egy száz százalékos ziccert hibáztunk el, amivel megszereztük volna a 3 pontot. Gratulálok a csapatnak.

Tiszacsege–Biharkeresztes 5–0 (0–0)

120 néző, vezette: Krizbai Zs. (Kóti L., Tóth G.).

Tiszacsege: Csobán I. – Vincze S., Vaszilkó A., Burkó Z., Vig V., Ungvári G. (Jókai T.), Vincze Cs., Kovács I., Nagy K., Virág B., Nagy D. (Burkó T.). Edző: Tóth Péter.

Biharkeresztes: Rácz S. – Magyar Cs., Szitkó R., Trippon Cs., Pöröcz N., Rusznyák A., Trippon P., Okos T. (Buka Sz.), Mohácsi S. (Varga I.), Molnár J. (Lovas G.), Kovács L. (Lakatos Cs.). Edző: Furka Tibor. Gól: Nagy D., Vig V., Nagy K., Virág B. (2). Jók: senki, illetve senki. Ifi: 6–2.

Tóth Péter: – Kellemes ellenfél, szép idő, rossz játék. A mai mérkőzést nagyon gyorsan el kell felejteni, készülni kell a következő ellenfélre. Köszönjük szépen a Biharkeresztes csapatának az együttműködést, további sok sikert nekik.

Furka Tibor: – Szeretnék a csapat nevében gratulálni Erőss Attilának az esküvője alkalmából. Szeretnék gratulálni Pöröcz Norbert első felnőtt mérkőzéséhez. Megérdemelt hazai győzelem.

Berettyóújfalu–Nyíradony 2–1 (1–0)

150 néző, vezette: Tőkés R. (Tar J., Mészáros P.).

Berettyóújfalu: Szántó F. – Kardos I., Hajdú M., Nagy Z., Ékes G., Sándor Sz. (Csordás T.), Szabó P. (Kiss R.), Jancsó A., Nagy R. (Garabuczi B.), Vígh A., Szabó G. (Lovász D.). Edző: Vékony Sándor.

Nyíradony: Kerezsi T. – Tóth Gy. (Bíró R.), Mercs J., Terdik L., Takács A. (Domán P.), Kórász B., Baranyi B., Balogh N. (Lukács L.), Pallai A., Kozma Gy., Varga D. Edző: Orosz János. Gól: Hajdú M. (2), illetve Domán P. Jók: mindenki, illetve senki. Ifi: 1–0.

Vékony Sándor: – Megérdemelt győzelmet arattunk a mai „6 pontos” mérkőzésen. A meccs nagy részében mezőnyfölényben játszottunk, 2–0-s vezetésünknél azonban az utolsó negyed órában elkényelmesedtünk, és ezzel visszahoztuk a meccsbe az ellenfelet. Mivel egy közvetlen riválisunkat vertük meg, ez külön növeli győzelmünk értékét. Remélem, hogy ez kellő erőt és lökést ad fiatal csapatunknak ahhoz, hogy a hátralévő három őszi mérkőzésünkön is sikeresek legyünk.

Orosz János: – Amíg a hazai csapat helyzet nélkül rúgott két gólt, mi három 1000%-os helyzetet hagytunk ki. Csatárok nélkül nem lehet ezt a játékot játszani.

Ebesi KKSE–Derecske 6–1 (1–1)

100 néző, vezette: Szilágyi S. ifj. (Dobi J., Béni Gy. F.).

Ebesi KKSE: Fekete R. (Tömöri G.) – Bernáth G., Szabó G., Kocsis M., Szatmári Cs., Papp Z., Leiter B. (Milbik K.), Kanál R. (Kiss P.), Babotán J. (Galgóczi T.), Bisi L. (Szilágyi Z.), Mészáros T. Edző: Szabó Béla.

Derecske: Csekő D. – Bakk I. (Hajdu Cs.), Berán B., Bíró T., Suta Cs., Bálint T., Juhos L., Papp R., Csizmadia Cs., Gyöngyösi N. (Ale B.), Halász A. Edző: Makleit Tibor. Gól: Babotán J. (2), Szilágyi Z. (2), Mészáros T., Kanál R., illetve Halász A. Jók: Kocsis M., Szabó G., Papp Z., Szatmári Cs., Szilágyi Z., Babotán J., illetve senki. Ifi: 7–1.

Szabó Béla: – Helyenként jó játék, nagyszerű győzelem. Úgy érzem, hogy a második félidőben óriási erőfölényben játszottunk. Sok sikert kívánok a Derecske csapatának. Az ifjúsági csapat nagyszerű győzelméhez gratulálok, és kérem, hogy még több edzést látogassanak.

Makleit Tibor: – Hetek óta jellemző a csapatunkra, hogy az első félidőben jól teljesítünk, a második félidőben az edzéslátogatottság hiánya miatt viszont nagyon rosszul játszunk. Megérdemelten nyerte meg a mérkőzést a hazai csapat.