Eredmények a megye II-ből

Igen sok gól esett a megye II. nyolcadik fordulójában is. Ha érdekli, melyik csapat hány találatig jutott, portálunkon meg tudja nézni.

Északi csoport
Görbeháza–Nádudvar SE-Szertár Sportbolt 2–2 (0–1)
100 néző, vezette: Darányi A. (Gyarmati I., Orosz I.).
Görbeháza: Barkó S. – Siket Gy., Medve Gy., Ronkovics T., Benke I. (Szabó T.), Képes T. (Csőke R.), Tatár N., Répási Sz., Nagy Cs., Varga B. (Balogh I.), Hajdú R. Edző: Szolnoki Attila.
Nádudvar: Kiss A. – Gál S., Silye G., Lőrincz G. (Budai L.), Polgár M., Kenéz N., Murvai V. (Nagy N.), Nagy I. S., Tóth T., Tőzsér T., Nagy II. S. Edző: Szkupi Tibor. Gól: Medve Gy., Tatár N., illetve Nagy II. S., Lőrincz G. Jók: mindenki, illetve Gál S., Polgár M., Silye G., Kenéz N., Nagy I. S., Kiss Attila a mezőny legjobbja. Ifi: 1-1.
Szolnoki Attila: – Felháborító, ami a mai napon a játékvezetés mellett szól, így eldönteni egy mérkőzést, azt hiszem, nem lehet. Kérdezem én, mi a sportszerűség? Ezen jó lenne már egyes játékvezetőknek elgondolkodni (tisztelet a kivételnek). Csapatomnak csak gratulálni tudok, azt játszottuk, amit megbeszéltünk. Ifjúsági csapatomnak meg kell érteni, hogy nem mindig jön a győzelem. A mai napon az 1 pontnak is örülni kell. Köszönöm játékosaimnak.
Szkupi Tibor: – Küzdelmes, időnként jó iramú mérkőzésen hagytunk 2 pontot Görbeházán.

Fülöp–Vámospércs 1–1 (0–1)
150 néző, vezette: Szilágyi S. (Hornyik M., Harmati L.).
Fülöp: Nagy D. – Guba L., Horváth J., Horváth A., Varga J., Csík R., Solti L., Zubály K. (Szabó A.), Orosz A. (Katona S.), Nyíri T. (Hortobágyi R.), Popovics J. Edző: Bányai Imre.
Vámospércs: Orosz L. – Vietorisz J., Kovács Gy., Balogh I. S., Őri Z., Méhész A. (Nagy J.), Balogh II. S. (Réti S.), Munkácsi M., Halász S. (Károlyi II. A.), Szőke R., Károlyi I. A. Edző: Oláh Sándor. Gól: Varga J., illetve Szőke R. Jók: Nagy D., Popovics J., Solti L., illetve Vitórisz J., Orosz L.,  Halász S. Ifi: 5-1.
Török Tamás: – Gyenge első félidei játék után, a második félidőre feljavultunk és így igazságos döntetlen született. A csapat nevében boldog 20. házassági évfordulót kívánunk edzőnknek Bányai Imrének és feleségének, isten éltesse őket sokáig. Gratulálok az ifjúsági csapatnak a magabiztos győzelméhez.
Oláh Sándor: – Ellentétes félidők alapján, a döntetlen igazságos.

Nyíracsád–Józsai SZT.SE 3–0 (3–0)
100 néző, vezette: Hajdú G. (Takács I., Kovács I.).
Nyíracsád: Papp T. – Maczó Cs. (Antal N.), Bálega J. (Rózsa B.), Orbán L., Ternován J. (Bodnár A.), Balogh T., Tóth Á., Árvai Sz., Tóth I., Fábián N. J. (Berki Zs.), Dobrai G. (Puskás J.). Edző: Patalenszki József.
Józsai SZT.SE: Szabó L. – Nagy R. (Tóth Zs.), Támcsu A. (Koszta Gy.), Szécsi A., Botos S., Kozma I. (Bíró Zs.), Kiss J., Nagy A., Bógyis I., Varga Zs., Nagy T. Edző: Nagy Róbert. Gól: Dobrai G. (2), Fábián N. J. Jók: Balogh T., illetve Szabó L. Ifi: 4-0.
Patalenszki József: – Gyönyörű vasárnap délután, meggyőző játék, s megérdemelt hazai győzelem. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez.
Nagy Róbert: – A mérkőzés elején figyelmetlenségünkből kaptunk 3 gólt. A második félidő kiegyenlített játékot hozott. A helyzeteinket ismét nem tudtuk berúgni. Gratulálok a Nyíracsád csapatának és további sok sikert kívánok nekik. A Szentesi családnak, Kozma Istvánnak és párjának gratulálok a kislányuk születéshez, jó egészséget kívánunk nekik.

Sáránd–Mikepércs 1–2 (0–1)
100 néző, vezette: Béni T. (Tatár I., Vasas Gy.).
Sáránd: Csecsődi D. – Nyirkos T., Nagy Gy., Molnár G. (Varga G.), Lakatos L. (Hegedűs A.), Tóth F., Oláh J., Szikszai B. (Bardovics Gy.), Fista N. (Bak N.), Kerti L. (Kurczina Zs.), Árvai Á. Edző: Zákány Ferenc.
Mikepércs: Rácsai J. – Pocsai G. (Engi N.), Lakatos A., Rácz N., Gellért E., Józsa R. (Kracskó B.), Szabó G., Kelemen T. (Csigi Zs.), Kassay G. (Laczovics A.), Szabó B. (Nagy S.), Hegyi Á. (Virág R.). Edző: Bodnár Balázs. Gól: Kurczina Zs., illetve Szabó B., Hegyi Á. Jók: Oláh J., Tóth F., Molnár G., Csecsődi D., Nyirkos T., illetve Rácz N., Lakatos A., Kassai G., Szabó G. Ifi: 3-1.
Zákány Ferenc: – Formálódó csapatunk egy szoros mérkőzést játszott Mikepérccsel, a szerencsésebb csapat nyert. Gratulálunk ifjúsági csapatunknak a győzelméhez.
Bodnár Balázs: – Egy könnyű mérkőzést majdnem nehézzé tettünk a végére, de simán hoztuk a 3 pontot. További sok sikert kívánok a sárándi csapatnak.

Nyírábrány–Hajdúdorog 3–2 (3–1)
100 néző, vezette: Pál G. (Lázár Zs., Pallai Zs.).
Nyírábrány: Fekete S. – Debreczeni K. (Mikáczó A.), Tanka J., Küzmös A., Rátonyi Zs. (Fülöp Gy.), Lőrincz J. (Papp A.), Küzmös Gy., Fúró Zs., Fecskovics M., Zsíros N. (Fenyvesi P.), Gáll F. Edző: Tóth Csaba.
Hajdúdorog: Nagy Cs. – Simicsku R., Szojka I. (Pogácsás P.), Juhász B., Oláh Zs., Szűcs R., Anga A., Simicskó Gy., Fodor Zs., Szabó Z. (Pajkos I.), Simicsku I. Edző: Pesel János. Gól: Gáll F. (3), illetve Juhász B., Szűcs R. Jók: Gáll F., Fekete S., Debreczeni K., illetve Simicsku R., Juhász B., Simicskó Gy., Anga A., Kiss R. Ifi: 1-0.
Tóth Csaba: – Nagyon jó iramú, hajtós mérkőzés, igazi rangadó volt. Az I. félidőben nyújtott jó játékkal sikerült a nagyon fontos 3 pontot begyűjteni, igaz a végére egy kicsit elfáradtunk, de megérte.
Pesel János: – Ez a mérkőzés az őszi bajnoki cím és a dobogós helyezések sorsáról döntött. Tudta ezt mindkét csapat, és ennek megfelelően készültek. Tudtuk azt is, hogy a hazaiaknak van egy jó csatára, viszont ennek a csatárnak a semlegesítése megoldatlan feladat maradt. A hazaiak helyenként kissé alattomos játékkal rukkoltak elő, mindezektől függetlenül a döntetlen eredményt igazságosabbnak tartottam volna, az igazság viszont a mai meccsen nem létezett.

Déli csoport
Pocsaj–Zsáka 4–0 (0–0)

300 néző, vezette: Buczkó B. (Béni Gy., Papp J.).
Pocsaj: Buczi Zs. – Deczki L. (Pántya A.), Nagy P., Kozma S., Sóvágó S. (Pántya Zs.), Varga S. (Plókai M.), Kun I., Lakatos Z. (Ócs S.), Szilágyi Cs. (Tóth K.), Máté F., Lakatos S. (Rézműves A.). Edző: Plókai Mihály.
Zsáka: Piros J. – Molnár L., Dudoma K., Csapó L., Kovács A. (Roza Z.), Duró Cs. (Tóth R.), Bácsi Z., Karácsony A., Vékony S., Duró L., Lakatos A. (Duró D.). Edző: Duró István. Gól: Máté F. (3), Kun I. Jók: mindenki, illetve Duró Cs., Duró L., Kovács A., Piros J. Ifi: 4-3.
Plókai Mihály: – Egy borzalmasan gyenge első félidő után a második félidei játék már hasonlított egy futballmérkőzéshez. A cserék jóvoltából a csapat játéka pontosabb és eredményesebb volt. Szeretném megköszönni mind a 3 játékvezetőnek a közreműködését, nagyszerűen vezették a mérkőzést. Sok sikert kívánok a Zsáka csapatának.
Duró István: – Korrekt játékvezetés mellett, megérdemelt hazai győzelem. Sajnos 15 perc rövidzárlatunk volt és ezt az ellenfél kihasználta. Gratulálok a csapatomnak az első félidei játékához. Tovább sok sikert kívánok Pocsaj gárdájának.

Szentpéterszeg–Blondy-Esztár 1–2 (1–0)
100 néző, vezette: Nagy T. M. (Nagy L., Butt T.).
Szentpéterszeg: Nagy N. – Erdei Z., Varga Zs., Szűcs G., Balogh B. (Szabó G.), Ékes Z. (Demes I.), Bácsó A., Pásztor Zs., Olajos Cs., Rusznyák G. (Józsa T.), Szűcs P. Edző: Kártik József.
Blondy-Esztár: Cseh T. – Papp Á., Vajas V. (Ajtai N.), Pellei E., Kónya J., Farkas J., Nagy L. (Péterszegi V.), Fehér G., Varga Cs., Farkas I., Farkas T. Edző: Gere Csaba. Gól: Balogh B., illetve Papp Á., Nagy L. Jók: Nagy N., Erdei Z., Olajos Cs., illetve mindenki. Ifi: 4-8.
Kártik József: – A futball alaptörvényeit mi sem tudtuk megváltoztatni, így vereség a vége.
Gere Csaba: – Kapaszkodunk… Egy nagyon jó iramú mérkőzésen végre azt játszottuk, amit tudunk. Bár még mindig voltak hiányzóink, de felvettük a versenyt a jó játékosokból álló hazaiakkal.