Gól: Hasilló R., illetve Kovács M.(3) Jók: Az egész csapat Ifi: 4–1

Kiss Lajos: – Igazi rangadó volt, amelyet egységes csapatjátékkal sikerült megnyernünk egy szervezetten játszó és jó erőkből álló DEAC ellen. Büszke vagyok a játékosaimra, mert ma mindenki küzdött a másikért. Köszönjük a kabai szurkolók biztatását és minden kabai lakosnak kellemes húsvéti ünnepeket kívánunk! Martin mesterhármas!

100 néző. Vezette: Krizbai Zs.(Tóth M., Katona D.)

Pocsaj: Mezei J. – Nagy P., Székely Zs. (Rézműves A.), Szilágyi Cs., Nyika J., Lakatos R., Makula I., Vaszilkó A., Kun I., Murák K., Sóvágó S. (Mező R.) Edző: Sóvágó Sándor.

Komádi: Puskás Cs.– Simon S., Tóth L., Kirimi P., Miczura Varga K. (Bujdosó D.), Nagy I. (Holló J.), Varga L., Nagy J., Hajdu M., Trippon T. (Miczura Varga T.), Balogh S. Edző: Szabó Sándor.

Gól: Murák K., Lakatos R., illetve Balogh S. (2), Varga L.

Sóvágó Sándor: – Később nyilatkozik.

Szabó Sándor: – Később nyilatkozik.

Báránd KSE–Biharkeresztesi VSE 6–1 (3–0)

100 néző. Vezette: Dobi Zs. (László J., Péter A.)

Báránd: Tóth S. – Csóka G., Mile R., Mester N., Vass Á., Mester L. (Török Zs.), Bíró B. (Török D.), Ertsey Zs., Karmazsin Z. (Elek J.), Bakonyi J. (Vígh N.), Bogár M. Edző: Kovács Krisztián.

Biharkeresztes: Venyige I.–Ardelean P., Buka Sz., Kiss A., Kiss T., Mohácsi S., Vajna B., Buka Á., Varga I., Szabó D., Madarász A. Edző: Madarász András.

Gól: Ertsey Zs.(2), Bakonyi J.(3), Mile R., illetve Mohácsi S. Jók: Senki Ifi: 1–2

Kovács Krisztián: – Később nyilatkozik.

Madarász András: – Egy jó mérkőzésen megérdemelten nyert Báránd. Bár a második félidő 20. percében esélyünk lett volna visszajönni a mérkőzésbe, de sajnos a mi helyzetünk kimaradt, és ezt követően Báránd végleg eldöntötte a mérkőzést.

Nádudvari SE–Szentpéterszegi SC 0–3 (0–2)

50 néző. Vezette: Gulyás L. (Takács I., Tóth G.)

Nádudvar: Dobi A.– Hirzics L., Kenéz N., Séra P., Szatmári S. (Varga Z.), Varga T., Derceni L., Rásó P., Madarász R. (Rostás M.), Kiss A., Boros S. Edző: Gere Csaba.

Szentpéterszeg: Edző: Balogh Barna.

Jók: Senki Ifi: 8–1

Gere Csaba: – A tabellán elfoglalt helyezés alapján akár középmezőnybeli rangadónak is minősíthettük volna a mérkőzést. Mindaddig, míg el nem kezdődött. A magasabb osztályt vagy akár a futsal NB1-et megjárt játékosokkal tűzdelt vendég csapat már az elején bebiztosította a számukra nyugalmat jelentő vezetést, amihez mi kabaréba illő "hozzáállással" statisztáltunk is. Ég és föld volt a két csapat teljesítménye, de mondhatnám, a hozzáállása is. A második félidőre valamelyest összeszedtük magunkat, de a minimális mezőnyfölényünk kevésnek bizonyult. A pontot az i-n a lefújás pillanatában kapott harmadik gól jelentette. Sajnos minőségileg nagyon gyengék vagyunk, ha páran – mint most is – távol vannak, dolgoznak, ki is alig vagyunk. A mai mérkőzésen is nagyon sok volt a lyuk a csapatban. Lentről sem tudtunk erősíteni, hisz addig, míg néhány – fogjuk rá, hogy érett – ifista inkább játszik túlkorosként 20 évesen az U19-ben, mert ott "brillírozhat", vagy épp’ velük vannak ki 11-en, addig minőségi – az utánpótlásra épülő – csapatépítés nem megoldott.

Balogh Barna: – Később nyilatkozik.

Nagyrábé Petőfi SK–Földes KSE 2–0 (1–0)

50 néző. Vezette: Juhász J. (Hajdú I., Katona L.)

Nagyrábé: Szántó F.– Kovács A., Bende L., Szutor Gy., Szilágyi T. (Kordás J.) (Mátyás A.), Koszorus I., Tiszai G. (Kolompár R.), Szabó S., Faragó L. (Sós P.), Nagy S., Horváth R. Edző: Károlyi Zoltán.

Földes: Horváth Zs.– Tóth Z. (Kalugyer K.), Dede I., Vincze N., Király Á., Hunyadi L., Mező B., Nagy S., Kállai A., Földesi A. (Szabó J.), Vincze A. Edző: Karacs Tamás.

Gól: Tiszai G., Nagy S. Jók: Mindenki, illetve Dede I.,Nagy S., Vincze A. Ifi: 3–1

Károlyi Zoltán: – Gratulálunk földes csapatának, sajnos egy színvonalú mérkőzést játszottunk.

Karacs Tamás: – Amíg a támadó játékban nem leszünk hatékonyabbak az idegenbeli meccseken, addig sajnos nehéz jó eredményt elérni. További sok sikert a Nagyrábé csapatának.

Konyári SE–Hajdúszováti SKE 9–5 (4–2)

50 néző. Vezette: Papp J. (Kiss A., Kovács Á.)

Konyár: Edző: Kiss László.

Hajdúszovát: Nagy D.– Tóth J., Kökény R., Kaszás Z. (Kaszás S.), Bak Z., Serdült B., Tóth B., Mészáros I., Nagy Cs., Rácz R., Rácz P. Edző: Budai János.

Gól: Varga D. (5), Nagy Sz.(2),Nagy L., Tasi I., illetve Rácz R.(4), Serdült B. Jók: Varga D., és a többiek, illetve senki Ifi: 3–0

Kiss László: – Gratulálok Dávidnak az 5 góljához, ilyen furcsa mérkőzésen még nem vettem részt, ahol az ellenfél helyzet nélkül rúgott 5 gólt. A lényeg az, hogy nyertünk.

Budai János: – Két szégyenteljes vereségen vagyunk túl, amelyet nagyban köszönhetünk a hajdúszováti kapusnak, mely se a viselkedésével, se a teljesítményével nem működött közre ahogy kellett volna.

Ebes KKSE–Kismarjai SE 1–5 (0–1)

50 néző. Vezette: Eszterhai B. (Turgyán P., Gyugos B.)

Ebes: Pál T.– Kovács B., Szabó G. (Hermann R.), Katona I., Borúzs T. (Nagy I.), Dávid G., Leiter K., Dávid T., Tóth P., Bencsik A., Leiter B. Edző: Kovács József.

Kismarja: Jónás B. – Farkas I., Farkas B., Alimán J., Papp Á., Varga T., Kiss R., Kórász B. (Kondor L.), Mona K. (Gál S.), Barkaszi Zs. (Zákány F.), Tóth K. Edző: Zákány Ferenc.

Gól: Leiter K., illetve Alimán J., Barkaszi Zs., Farkas B., Kórász B., Papp Á. Jók: Pál T., illetve mindenki Ifi: 2–1

Kovács József: – Gratulálok Kismarja csapatának, és a sérültjeinken mihamarabbi felépülést kívánok!

Zákány Ferenc: – A mai mérkőzésen újabb 3 ponttal gazdagodott csapatom, amihez gratulálok nekik. Ehhez a sikerhez szükség volt arra, hogy a megbeszélt taktikát maximálisan betartsák. Az első félidőben a hazaiak játszottak enyhe mezőnyfölényben igazából a kapunkra veszélytelenül. Mi kontrákból veszélyeztettünk, majd egy 25 méteres lövésből szereztünk vezetést. A második félidőben már több gólhelyzetet alakítottunk ki ellenfelünk kapujánál és ezeket most jobban használtuk ki mint múlthéten. A győzelmet a ma 48 éves egyesületi elnökünknek ajánljuk, Tóth Károlynak, aki végigjátszotta a mérkőzést. Köszönöm a korrekt játékvezetést és az ebesre elutazó szurkolóink biztatását.