Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Budapest – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

március 13., szerda:

M4 Sport
17.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Ferencváros-MOL Vidi FC
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Bayern München-Liverpool

Sport 2
17.30: Jégkorong, KHL, rájátszás, CSZKA Moszkva-Dinamo Moszkva

Eurosport 1
10.15: Alpesi sí, világkupa-döntő, férfi lesiklás, Soldeu
11.30: Alpesi sí, világkupa-döntő, női lesiklás, Soldeu
16.00: Sílövészet, világbajnokság, férfi 20 km-es egyéni verseny, Östersund

Eurosport 2
15.15: Kerékpár, Párizs-Nizza, 4. szakasz
17.15: Síugrás, világkupa, selejtező, Trondheim

Digisport 1
19.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

Digisport 2
17.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Alba Fehérvár-Bonn
21.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

Digisport 3
17.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, negyeddöntő, MAC Újbuda-Zvolen

Spíler2 TV
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Barcelona-Olympique Lyon

március 14., csütörtök:

M4 Sport
19.45: Röplabda, férfi Extraliga, Vegyész RC Kazincbarcika-Fino Kaposvár SE

Sport 1
20.45: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Arsenal-Rennes

Sport 2
15.00: Jégkorong, KHL, rájátszás, Avtomobiliszt-Szalavat
20.00: Darts, Premier League, 6. állomás, Nottingham

Eurosport 1
10.15: Alpesi sí, világkupa-döntő, női szuperóriás-műlesiklás, Soldeu
11.30: Alpesi sí, világkupa-döntő, férfi szuperóriás-műlesiklás, Soldeu
15.15: Kerékpár, Párizs-Nizza, 5. szakasz
16.45: Síugrás, világkupa, Trondheim

Eurosport 2
13.45: Kerékpár, Tirreno-Adriatico, 2. szakasz
16.45: Sílövészet, világbajnokság, vegyesváltó, Östersund

Digisport 1
2.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells
18.40: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Dinamo Kijev-Chelsea
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Internazionale-Frankfurt

Digisport 2
2.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Salzburg-Napoli
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Slavia Praha-Sevilla

Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Krasznodar-Valencia
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Benfica-Dinamo Zagreb

Spíler1 TV
3.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Vancouver Canucks-New York Rangers

-MTI-



További hírek a Sport kategóriából

Sporthírek