Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Budapest – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

december 6., szerda:

M4 Sport
16.45: Női vízilabda ob I, Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics – UVSE
18.00: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Egyesült Arab Emírségek, al-Dzsazira – Auckland City
20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Real Madrid-Borussia Dortmund

Sport 1
13.45: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Oroszország-Japán
17.45: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Németország-Kína
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Liverpool-Szpartak Moszkva

Sport 2
12.00: Lóverseny, futam
17.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, AK Barsz-SZKA
20.30: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Brazília-Dánia

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York

Digisport 1
18.45: Röplabda, férfi Challenge Kupa, Pénzügyőr – Gazprom-Ugra Szurgut

Film Mánia
20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Sahtar Doneck-Manchester City

december 7., csütörtök:

Sport 1
14.00: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Lengyelország-Magyarország
20.30: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Csehország-Norvégia

Sport 2
12.00: Lóverseny, futam
17.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Jugra-Avtomobiliszt
18.00: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Svédország-Argentína

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Digisport 1
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Rijeka-AC Milan
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Crvena zvezda-1. FC Köln

Digisport 2
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Austria Wien-AEK Athén
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Zorja Luhanszk-Athletic Bilbao

Digisport 3
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Atalanta-Olympique Lyon
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Olympique Marseille-Salzburg

Eurosport 1
14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York

Eurosport 2
10.15, 11.15 és 12.30: Műkorcsolya, Grand Prix, páros és férfi rövid program, Japán

Spíler TV
1.30: Jégkorong, NHL, Toronto Maple Leafs-Calgary Flames

RTL II
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, Arsenal-BATE Boriszov

– MTI –








hirdetés