Élő tv-sportközvetítések – Szerda, csütörtök

Akt.:
Budapest – A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


április 26., szerda:

M4 Sport
12.00: Tenisz, ATP-torna, Budapest
15.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Vasas-Mezőkövesd Zsóry FC
18.15: Labdarúgás, Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Ferencváros-Budafok
20.15: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, 10. forduló, ZF-Eger – Jug Dubrovnik

Sport 1
19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Osasuna
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo-Real Madrid

Sport 2
11.00, 13.00 és 15.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
15:00 Tenisz, 3. mérkőzés, ATP500-as torna, Barcelona, 3. nap, premier, élő, HD
18.15: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, 10. forduló, Szolnoki Dózsa-Közgép – A-Híd OSC-Újbuda
20.45: Labdarúgás, német Kupa, Bayern München-Borussia Dortmund

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Eurosport 2
15.30: Kerékpár, Tour de Romandie

Digisport 1
12.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart
18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Olympiakosz
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Oostende

Digisport 2
18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

Digisport 3
20.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Real Madrid

április 27., csütörtök:

M4 Sport
12.00: Tenisz, ATP-torna, Budapest
18.00: Kosárlabda, férfi NB I, felsőházi rájátszás, Egis Körmend-Szolnoki Olaj KK

Sport 1
15.15: Jégkorong, divízió I/A vb, Kijev, Magyarország-Lengyelország
21.30: Labdarúgás, Primera División, Athletic Bilbao-Betis

Sport 2
11.00, 13.00, 15.00 és 17.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
20.00: Darts, Premier League, 12. állomás, Belfast

Sport M
12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
14.00 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

Eurosport 2
16.00: Kerékpár, Tour de Romandie

Digisport 1
11.30 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul
21.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-CSZKA Moszkva

Digisport 2
12.00 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

Digisport 3
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Charleroi

Spíler TV
1.05: Jégkorong, NHL, rájátszás, St. Louis Blues-Nashville Predators
20.35: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Manchester United

– MTI –








hirdetés